DZIŚ JEST:   15   LIPCA   2020 r.

Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jeżeli naród polski się nie nawróci to kolejne i następne wybory dalej będzie wygrywać pIS. To będzie kara Boża dla niewiernego polskiego narodu.
7 miesięcy temu / Niko
 
kolejne hasło tych pań powinno brzmieć: piekło jest ok
7 miesięcy temu / lolo
 
Powoli realizuje się marksistowsko-leninowski model tzw człowiek sowieckiego. Żyje dla pracy, chwilowej uciechy, pracuje kolektywnie i buduje "lepsze jutro" dla rasy panów którzy nimi pomiatają.Nie buntuje się i przyjmuje wszystko co mu propaganda sprzedaje z wiarą i pokorą.W świecie człowieka sowieckiego nie ma miejsca dla Boga, prawdy, moralności.
7 miesięcy temu / Niktoś
 
Kraj który zabija dzieci nie ma przyszłości!!! Aborcja to dzieło demona!! Aborcja to morderstwo odebranie dziecku Życia!! Człowiek! nie zlepek komórek!! Kiedy to dotrze do bezboznych naiwnych Polek do głupich Polaków!!? Jak będzie za późno!? Przepraszam za słowa. ILE KRAJ ZAMORDUJE DZIECI NIENARODZONYCH TO TYLU LUDZI ZGINIE W CZASIE WOJNY!! MÓDLMY SIĘ O ZAKAZ ABORCJI ZA DZIECI NIENARODZONE! TUTAJ CHODZI O NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ!! NIE WOJNĘ! TYLKO POKÓJ!! GNIEW BOŻY WISI NAD ŚWIATEM JESZCZE JEST CZAS MIŁOSIERDZIA!
7 miesięcy temu / Gosc 32
 
Czas na rehabilitację nazistów i bolszewików-ci zbrodniarze bardzo stygmatyzują swoje rodziny ...
7 miesięcy temu / Ironia
 
Każdy z nas wcześniej czy później wyląduje w trumnie. Bredzenie o szansach życiowych w kontekście aborcje kobiet to rodzaj intelektualnego kitu, za którym stoi realne piekło. Wiem, że Bóg ma różnych lokatorów w świecie i każdego chce uratować przed pazurami demona, lecz to od człowieka zależy czy wybierze głupotę i wieczność bez Boga, czy życie z Bogiem na zawsze...
7 miesięcy temu / Krakusik
 
Miłość/ Andrzej Bursa/ Tylko rób tak żeby nie było dziecka/ tylko rób tak żeby nie było dziecka/ To nie istniejące niemowlę/ jest oczkiem w głowie naszej miłości/ kupujemy mu wyprawki w aptekach/ i w sklepikach z tytoniem/ tudzież pocztówkami z perspektywą na góry i jeziora/ w ogóle dbamy o niego bardziej niż jakby istniało/ ale mimo to/ ...aaa/ płacze nam ciągle i histeryzuje/ wtedy trzeba mu opowiedzieć historyjkę/ o precyzyjnych szczypcach/ których dotknięcie nic nie boli/ i nie zostawia śladu/ wtedy się uspokaja/ nie na długo/ niestety./
7 miesięcy temu / noIwlazłem
 
Jak dla mnie wszyscy Ci którzy chcą mordować te niewiniątka są ograniczeni, niepełnosprawni umysłowo, i nie mają już prawa do życia, zresztą samo sobie to prawo odbierają , oczywiście prawo do życia wiecznego, ale w chwale nieba...Do piekła to pewnie drzwi będą otwarte, dla wszystkich wyznawców tych jakże "nowoczesnych" poglądów. Diabeł mówi do nich ZAPRASZAM!!!
7 miesięcy temu / wszyscy byliśm
 
zacznijmy od tego aby nazywać rzeczy po imieniu. Nie ma takiego coś jak aborcja, jest za to zabijanie, morderstwo. A zatem plakat na początku powinien brzmieć. "Zabijanie jest ok"
7 miesięcy temu / Rocky
 
?Sprawiedliwość reprodukcyjna?. I tak zmieniają nam standardy. Jeszcze 20 lat słowo reprodukcja, było używane przy hodowli zwierząt. Reprodukowało się trzodę chlewną czy cięlęta, albo o zwiększeniu populacji jakichś zwierząt. Obecnie uczłowieczają zwierzęta, gdzie zwierzęta mają dzieci, ludzie płody. Doszliśmy teraz do kolejnego uzwierzęcania człowieka i mówimy o reprodukcji populacji. Do tego zezwierzęcenie obyczajów, gdzie zmusza się nas do akceptacji aktów sodomii czy pedofilstwa bo przecież LGBT+ to także pedofile, zoofile, nekrofile i inne file. Teraz to dopiero nastały czasy Oświecenia, Ukulturalnienia i Postępu w Sodomii.
7 miesięcy temu / ot co
 
Aborcja jest morderstwem i Ogromna Katastrofa ludzkości!!!!
7 miesięcy temu / Król Artur
 
Obawiam się ,że przy dzisiejszym postępie techniki i sorosowych funduszach zostaną wymyślone i zainstalowane aborcjomaty, roboty, które będą wykonywać zabiegi bez wyrzutów sumienia - oczywiście po zapłacie kartą kredytową. A już kraj ościenny znajdzie dla nich odpowiednie lokale z muzyczką i kawiarnią w poczekalni. Nikt nie będzie się wstydził ani obawiał,po prostu self-service. Zaś amatorki, np. z "GW" , które tak się tą aborcją cieszą , mogą mieć abonament. Automaty do eutanazji w następnej kolejności - choć konstrukcyjnie to nawet łatwiejsze taka wielka strzykawka! Ciocia Basia ograniczy się do reklamy w telewizji!
7 miesięcy temu / gość
 
Niemcy nic się nie zmienili tak jak w czasach 3 rzeszy namawiali Polki do mordowania swoich dzieci tak jak i teraz Niemka która zamordowała swoje dziecko była karana a dzisiaj się Niemkę skutecznie przekonuje do urodzenia własnego dziecka.
7 miesięcy temu / qwe
 
Ja pamiętam, jak w Polsce wiele lat temu jedna posłanka SLD mówiła, że aborcja jest złem, ale też złym podejściem jest walka z nią przez prawo karne. Należy to robić uświadamiając i przekonując kobiety, aby nie zabijały dzieci .... O przepraszam , słowa o zabójstwie nie użyły. Ja zawsze odpowiadam: po co zabraniać np. kradzieży, może przekonujmy złodziei żeby nie brali cudzego. Zauważcie jeszcze, że aborcjoniści zawsze kłamią, że w prawie karnym karana jest kobieta a to nieprawda: karany jest lekarz.
7 miesięcy temu / ???
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.