Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Mateusza Ewangelisty
Bł. Marka z Modeny
 
 
 
 

Nowa Lewica i jej pseudo-elity


Radykalizacja ideologiczna zmierza w stronę likwidacji wszystkiego, czego nie udało się zlikwidować idealizmowi niemieckiemu, materializmowi marksistowsko-socjalistycznemu czy materializmowi nazistowskiemu – rasowemu. O niezwykle groźnych ideach tzw. nowej lewicy mówił podczas warszawskiego wykładu ks. prof. Tadeusz Guz. 


DATA: 2013-09-06 15:15:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Niemcy jeszcze niczego wartosciowego nie wymyslili, na przeszkodzie stoi im mala wiara i cwaniactwo.
ponad 3 lata temu / modry
 
Drogi księże profesorze czas wielki na to,by uczeni zastanowili się na tym,jakie czynniki ludzkiego życia spowodowały powstanie tak antyludzkej ideologii jakim jest komunizm. Ogólnie wiemy kto tworzył komunę, począwszy od Marksa,Engelsa.Lenina itd.Jedno jest pewne,że Belzebub wykorzystał strasznludzi przez właścicieli dóbr ziemskich i fabrykantów. A więc przez tych,którym pieniądz odebrał Dekalog i uczucia wyższe.Oni utorowali drogę dla komuny.Jak do tej pory nie wiele się sprawa poprawila w zakresie okradania szarych ludzi przez kastę cwaniaków i łobuzów!Stad i w Polsce są nawroty do komuny, podsycane przez byłych aparatczyków PZPR.itp To sobie nazywamy śpączką Narodu.Proszę pogadać z przeciętnymi Polakami,co mówią na temat PRL? A no to,że jak było tak było,ale robotę ludziska mieli i pieniądze na życie też! A dzisiaj trzeba uciekać z kraju,by nie umierać z dziećmi z głodu! Uważam,że wlaśnie nasz Kościół i uczeni Kościoła powinni wciąż przypominać o Dekalogu.
ponad 6 lat temu / Jan O
 
Pan prof. Tadeusz Guz to obecnie, obok Pani Dr Magdaleny Ziętek, najwybitniejszy - i najodważniejszy - znawca problematyki duchowego zagrożenia ze strony antykultury protestanckiej prusackiej Rzeszy Federalnej Niemiec, bo poruszający samą kwintesencję tego zagadnienia, czyli aspekt zrodzonego na Wielkiej Deformacji duchowego dziedzictwa satanicznego anty-łacińskiego panteizmu i intelektualnego absolutyzmu, które to zatruwają i niszczą Cywilizację Łacińską od niemal pięciu wieków. Szkoda, że nie można na polskim rynku wydawniczym znaleźć (kupić) niemal niczego z jego dorobku naukowego z zakresu niemieckiej filozofii, a przynajmniej nie w języku polskim. Ignorowanie dorobku intelektualnego ks. profesora przez polskie wydawnictwa katolickie i patriotyczne jest dla polskiego narodu niepowetowaną stratą.
ponad 6 lat temu / Filip Bauman
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 111 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.