DZIŚ JEST:   05   GRUDNIA   2019 r.

Św. Saby Jerozolimskiego
Bł. Filipa Rinaldiego
 
 
 
 

Nowa faza barbarzyństwa. Państwo Islamskie zabija niepełnosprawne dzieci

Nowa faza barbarzyństwa. Państwo Islamskie zabija niepełnosprawne dzieci
fot. YouTube
#DZIECI    #IS    #PAŃSTWO ISLAMSKIE    #BLOGER    #DŻIHADYŚCI    #BARBARZYŃSTWO    #BLOG    #NIEPEŁNOSPRAWNI    #BOJOWNICY    #FATWA    #MUFTI    #SYRIA    #DŻIHAD    #ARABIA SAUDYJSKA    #MUZUŁMANIE    #ISLAM    #MOSUL EYE

Muzułmanie tworzący samozwańczy kalifat pod sztandarami Państwa Islamskiego wkroczyli w nową fazę barbarzyństwa. Zabijają dzieci upośledzone, które nie będą nadawały się na aktywnych bojowników sprawy Mahometa. Proceder ten opiera się na „akcie prawnym” w postaci fatwy ogłoszonej przez saudyjskiego muftiego.

 

Państwo Islamskie zabija upośledzone dzieci bazując na fatwie ogłoszonej przez saudyjskiego muftiego, czyli „sędziego” prawa szariatu, Abu Saida Al Jazairi. Wiadomość ta została ujawniona przez jednego z mieszkańców Mosulu, prowadzącego blog „Mosul Eye” oraz na informacjach przekazywanych na Facebooku, które często są cenzurowane.

 

Nie wiadomo dokładnie ile niepełnosprawnych dzieci zabili islamiści. Autor bloga mówi o 38 zamordowanych dzieciach z syndromem Downa na terytorium Syrii. Precyzuje, że część z nich uduszono a innym wstrzyknięto truciznę. Ofiary miały od tygodnia do trzech miesięcy.

 

Bloger opublikował jednocześnie film ukazujący poruszające się na wózku inwalidzkim kilkuletnie dziecko, mówiące, iż zostało skazane na śmierć przez fatwę z racji choroby, na którą cierpi.

 

 

FLC
DATA: 2015-12-21 10:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Przeczytaj Waść text jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz a potem jak zrozumiesz to przeczytaj komentarz. Zasugeruję jeno, by się Waszmości dowcip nie nadwyrężył, że Moderator bystry człek i prawidłowo rzecz pojął. Postuluję wrócić do koncepcji szkółek parafialnych. Tam uczono retoryki, kaligrafii,logiki i łaciny zwracając baczną uwagę na rozumienie słowa pisanego. Nadto zbędny wysiłek i dukaty na wiatr.
ponad 3 lata temu / agricola do
 
Niepełnosprawni to są ludzie, lewaku, i dlatego zasługują na życie.
ponad 3 lata temu / do agricola
 
Przestańcie bredzić, że to są ludzie... Zabijać to gdziekolwiek się da wszelkimi dostępnymi metodami, natychmiast i bez zastanowienia!
ponad 3 lata temu / agricola
 
X. Piotr Skarga pisał: Za grzechy państwowe Pan Bóg każe mieczem pogańskim.
ponad 3 lata temu / stoLica
 
I dlatego eurobolszewia czuje do nich taką miętę.
ponad 3 lata temu / abc
 
A czym, od strony moralnej, różni się zabicie niepełnosprawnego dziecka tydzień po porodzie, od zabicia analogicznego dziecka tydzień przed porodem? Ten mufti po prostu wciela w życie dyrektywy nowoczesnego, cywilizowanego świata.
ponad 3 lata temu / Rozczarowany
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.