Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   MAJA   2020 r.

Bł. Lanfranka z Bec
 
 
 
 

Notre Dame w Paryżu: Skrawek nieba na ziemi [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Katedra Notre Dame w Paryżu została stworzona przez ludzi w średniowieczu jako miejsce, w którym ziemia łączy się z niebem. Jest punktem przecięcia się ziemi i nieba – tłumaczy Nelson Fragelli.


DATA: 2019-08-21 09:15:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Kardynał Prymas Francjii Philippe Xavier Christian Ignace Marie Barbarin Nowym Ojcem Ksawerym. W Konklawe 21 i 22 Sierpnia 2020 roku.
ponad 1 rok temu / Prymas Francjii
 
Pojawiają się komentarze, że to celowe podpalenie, żeby prywatne firmy budownicze rotschildów mogły zarobić na odbudowie z pieniędzy chrześcijan i katolików. Ma być to już katedra typu New Age wspierająca wszystkie religie świata.
ponad 1 rok temu / LinuxMint
 
Ten , ktory wyparl sie Chrystusa - trzy razy, na nim Bog zbudowal swoj kosciol;Piotrze ty jestes skala na ktorym zbuduje swoj kosciol. Wiekszosc zatem mysli, ze Piotr jest kosciolom, na ktorym Bog zbudowal swoj kosciol, ktory znacie...coz za niezrozumienie Slowo, w ktorym Bog mowi wyraznie, ze tych ktorych wybral, tych ktorzy sa zapisani w kiedze zycia...zly nie pokona, bo taka jest Jego wola.
ponad 1 rok temu / mee...
 
Jana 14:1 I widziałem, a oto Baranek stał na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy mieli wypisane jego imię na czole i imię jego Ojca." Gora Syjon, wybrana przez Boga - jest miejscem, ktore laczy niebo z ziemia.
ponad 1 rok temu / mee...
 
Francja unicestwiła swoje dziedzictwo Nie dzisiaj już pod bastylią gdzie zgilotynowała większość ludzi dzisiaj nazwanych by inteligencją Zabrakło tam ducha walki a przyjęto za głowę państwa obcego nazywając go cesarzem Można powiedzieć że Francji już praktycznie nie ma że nie odrodzi się jak Feniks z popiołu, gdyż te rozwiał już wiatr. Jeśli nawet uda jej się wyrwać ze szpon szatana zwanego tam proletariatem, to i tak nie będzie to już ta Francja, pierworodna córa kościoła. Będzie to córa po przejściach jak porwana młoda kobieta zmuszona do nierządu, której udało się uciec. Pozostanie tylko trauma i blizny. Będzie jak ta spalona Katedra gdzie zaczynają się kłótnie czy ma być nadal katolicka czy "transparentna". I jeśli nawet wygra tradycja będzie jak nasze Stare Miasto w Warszawie. Niby takie samo ale nie historyczne. Chociaż z drugiej strony ma więcej szczęścia. Mury pozostały grube obronne Zniknął tylko dach Może po to by w końcu zobaczyli że istnieje niebo.
ponad 1 rok temu / banita
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.