DZIŚ JEST:   28   MAJA   2020 r.

Bł. Lanfranka z Bec
 
 
 
 

Norymberga dla komuny! Minister Macierewicz oczekuje rozliczeń z czerwonym totalitaryzmem

Norymberga dla komuny! Minister Macierewicz oczekuje rozliczeń z czerwonym totalitaryzmem
Antoni Macierewicz. fot.Zuma Press/FORUM

Wyrok norymberskiego trybunału jest niepełny, gdyż nie obejmuje ludobójstwa dokonanego przez komunistów – powiedział na obchodach rocznicy 17 września roku 1939 Antoni Macierewicz. Szef MON przypomniał, że gdyby nie sowiecka inwazja i udział w II Wojnie Światowej, losy zarówno polski jak i świata potoczyłyby się inaczej.

 

Zdaniem ministra obrony gdyby nie zdradziecki atak Związku Sowieckiego w oparciu o umożliwiający zniszczenie Europy pakt Ribbentrop-Mołotow, mogłoby nawet nie dojść do zbrodni Holokaustu. Dlatego też koniecznym jest rozliczenie „czerwonego” totalitaryzmu na podobnych zasadach jak w Norymberdze rozliczono narodowych socjalistów.

 

Antoni Macierewicz zwrócił uwagę, że od kilku lat krytykuje się jednego z agresorów akceptując agresję ze strony drugiego – ZSRR. Jego zdaniem czas zerwać z taką polityką – także w skali globalnej, gdyż polską krew na rękach mają nie tylko Niemcy.

 

Należy rozliczyć totalitarny reżim komunistyczny, który działał także z nienawiści do niepodległego państwa polskiego. Przez lata nie można było wyrażać prawdy o tych wydarzeniach – dodał minister przed Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie.

 


Źródło: rmf24.pl

MWł
 


DATA: 2017-09-18 08:07
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bardzo ciekawe są fałszywe słowa min. Macierewicza. To dlaczego komuniści i ich duchowi spadkobiercy są wciąż zapraszani do pisowskiej TVP i niby-polskiego-publicznego-pisowskiego radia ?
ponad 2 lata temu / oh
 
Jak to "komuny nie było"? Komuna dogadała się z Rokefelerem w 1985 i dlatego w 89 KOR m.in. z Macierewiczem przejęli władzę nie rozliczając komuny. Wspólnie rozgrabili Polskę, wyprzedali przemysł, wygnali polaków za chlebem, oduczyli nas pracy, a teraz boją się rozliczeń więc prowokują wojny. Ludzie nie wiedzą bądź nie pamiętają, dlatego wybierają mniejsze zło okrągłostołowe.
ponad 2 lata temu / do Stefan
 
Szkoda, że nie gadali tak 20 czy 25 lat temu. Przecież "komuny" już wówczas nie było. To samo z reparacjami. Z Panem Bogiem.
ponad 2 lata temu / Stefan
 
Macierewicz brak sukcesów nadrabia propagandą? Kogo Sowieci zdradzili? Byli wobec nas państwem wrogim, a nasze przygłupy, które wtedy były u koryta, zachowywały się jakby na Wschodzie już nic nie było. Zdradzić to mogą sojusznicy.
ponad 2 lata temu / Skanderbeg
 
Gdyby p.Macierewicz mówił prawdę całą to do tych oczywistych i znanych nam z historii wydarzeń dodałby jeszcze jako głównych sprawców żydowskich banksterów i banki amerykanskie.To one bowiem sfinannsowały i zainicjowały (masoneria) bolszewizm w Rosji.Który spowodował dziesiątki milionów ofiar ludności rosyjskiej i innych narodów zamieszkującyh dawne Imperium Rosyjskie.Kto zapłaci za te cierpienia Rosjan? utworzenie łagrów, wywózki, ludobójstwo, głód, niszczenie Cerkwi, niszczenie świadomości i tożsamości religijnej.Kto był w aparacie władzy CzeKa?pózniejszym NKWD? oczywiście żydzi.To oni nienawidzący Rosjan zainicjowali przewrót obalenie cara i wprowadzenie okrutnej tyranii aparatu władzy.To że pózniej Rosja Sowiecka napadła na Polskę i dokonała ogromu krzywd to ma ścisły związek z tym co zrobili z narodem rosyjskim żydzi.Bo wpajano Rosjanom nienawiśc do siebie samych wpierw która potem spowodowała chęć odegrania się na innych słabszych narodach.O tym mówmy.
ponad 2 lata temu / lolas
 
JA OCZEKUJĘ ROZKLICZENIA HANIEBNYCH SĘDZIÓW OSTATNICH 20 lat i ich mocodawców i faworyzowanych przez nich adwokatów i stron procesowych!!!!!
ponad 2 lata temu / OCZEKIWANIA
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.