DZIŚ JEST:   15   LISTOPADA   2019 r.

Św. Alberta Wielkiego, Doktora Kościoła
Św. Leopolda III
 
 
 
 

Norweski horror aborcyjny. Zezwolono na „selektywne” mordowanie bliźniaków

Norweski horror aborcyjny. Zezwolono na „selektywne” mordowanie bliźniaków
Zdjęcie ilustracyjne. Autor: MultipleParent (Image:TwinsTwins.JPG) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html), CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/) lub CC BY-SA 2.5-2.0-1.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.5-2.0-1.0)

Jeden ze skandynawskich bastionów „postępu” chce zezwolić obywatelkom innych państw na mordowanie dzieci pochodzących z ciąż bliźniaczych. Ustawodawstwo Danii i Szwecji ogranicza możliwość selektywnej aborcji, więc Norwegia otwiera się na obcokrajowców zainteresowanych nieludzkim procederem.

 

Jak donosi serwis gosc.pl, kilka dni temu norweski resort zdrowia stwierdził, że obywatelki innych państw mogą w Norwegii zamordować wybrane nienarodzone dziecko w ciąży mnogiej. Przeszkodą dla dokonania tego strasznego czynu nie jest nawet pełne zdrowie dziecka.

 

Zdaniem Torunn Janbu, norweskiej urzędnik zajmującej się kwestiami zdrowotnymi, wszystkie kobiety mają prawo do „redukcji płodu”.

 

Norwegia liczy, że do kraju przyjeżdżać będą Szwedki i Dunki. W ich krajach selektywna aborcja jest ograniczona.

 

Lekarze negatywnie oceniają decyzję ministerstwa zdrowia. Podkreślają, że aborcja jednego z dzieci w ciąży mnogiej zagraża życiu matki oraz bliźnięcia. Zdaniem Birgitte Heiberg Kahrs, specjalistki ds. medycyny płodowej w szpitalu Św. Olafa w Oslo, nie istnieją żadne „korzyści medyczne” takiego działania.

 


Źródło: gosc.pl

MWł
  


DATA: 2016-10-19 10:59
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dla tych, którzy zetknęli się z aborcją ? grzech aborcji nie jest grzechem, który nie mógłby być wybaczony w mniejszy sposób niż żaden inny grzech. Przez Jezusa Chrystusa każdy i wszystkie grzechy mogą zostać przebaczone (Ew. Jana 3:16, List do Rzymian 8:1, List do Kolosan 1:14). Kobieta, która poddała się aborcji lub mężczyzna, który zachęcał do aborcji lub nawet lekarz, który jej dokonał ? każdemu z nich może zostać przebaczone, poprzez wiarę w Jezusa Chrystusa.
ponad 3 lata temu / Niewierząca
 
tak nie moze byc. to jest chore!!!
ponad 3 lata temu / mieszkaniec norwegii
 
Mordowanie jest łatwe. Kto uważa inaczej, ten nie wie, co działo się na Wołyniu. Ja wiem, gdyż moi krewni mi opowiedzieli o tym. W każdym z nas drzemie morderca, to skutek grzechu pierworodnego. Przede wszystkim, nie dziwcie się temu, co się wyprawia na świecie. Brak wiary (w to że mordowanie to coś złego) oraz brak rozumu (mówiącego, że płód jest naprawdę istotą ludzką) powoduje, że mordowanie przychodzi łatwo, tym bardziej, że nie jest publicznie piętnowane. Na Ukrainie też przychodziło łatwo z tych samych powodów. A historia spływa krwią, i to często. Potrzeba dużo krwi ofiar, aby ludzkość zaczęła coś rozumieć. Wojna atomowa też jest potrzebna, aby już się nigdy więcej nie powtórzyła (no, może ze 3 wojny atomowe, zanim ludzkość zrozumie).My róbmy swoje, ale się nie dziwmy, że takie są właśnie skutki grzechu pierworodnego.Kto się dziwi takim zachowaniem ludzi, ten nie w pełni w to wierzy oraz prawdopodobnie nasiąkł humanistycznymi bredniami o doskonałości człowiek
ponad 3 lata temu / aaa
 
Zaczyna się masowa zagłada ludzkości... Najpierw nienarodzone maleństwa a potem ... starcy, a wiek określany starością będzie się obniżał.... obniżał
ponad 3 lata temu / Iza
 
Co za wynaturzenie!
ponad 3 lata temu / panda
 
Nięszczęście począć się jako dziecko tej kobiety Torunn Janbu.
ponad 3 lata temu / Ano
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.