DZIŚ JEST:   24   MAJA   2020 r.

Wniebowstąpienie Pańskie
NMP Wspomożycielki Wiernych
Św. Magdaleny Zofii Barat
Św. Wincentego z Lerynu
 
 
 
 

„Nocne Wilki” nie przejadą ulicami Berlina?

„Nocne Wilki” nie przejadą ulicami Berlina?

„Die Welt” informował niedawno, że ulubiona grupa motocyklistów Władimira Putina – „Nocne Wilki” – nie przejedzie ulicami niemieckiej stolicy. Sytuacja nie jest jednak tak prosta. Dotąd grupa nie zwróciła się o zezwolenie na przejazd jako kolumna, motocykliści nie zwrócili się nawet o wizę.

 

Według źródeł „Die Welt”, władze Berlina mają zakazać „Nocnym Wilkom” przejazdu ulicami Berlina. Motocykliści nie zwrócili się z wnioskiem o zezwolenie na zorganizowany przejazd, a po jego złożenie władze taki wniosek by odrzuciły.

 

Jak z kolei w niemieckim Ministerstwie Spraw Zagranicznych dowiedziała się Wirtualna Polska, rosyjscy motocykliści nie złożył podania o wizę. Wyjazd z Moskwy planowany jest na 25 kwietnia. Nie wystąpili oni także o polskie wizy.

 

Uczcić zwycięstwo w „Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej” chcą w Niemczech także członkowie rosyjskiego stowarzyszenia „Bojowe Bractwo”.

 


Źródło: „Wirtualna Polska”

mat

 


DATA: 2015-04-22 14:41
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Piotr_36: z Rosjaninem na Syberii lub w Katyniu? Dla Polaka i katolika wybór między Zachodem a Rosją to wybór między dżumą i cholerą. Tu nie ma "mniejszego zła", tu jest wielkie zło i wielkie zło.
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 
Droga redakcjo PCH24, nie powielajcie głupot odnośnie nocnych wilcy (wołków) z reżimowych TV. Frondy (flądry) już dawno nie czytam. Niech sobie jadą, biją kogoś, mordują? Zatankować muszą, zjeść, przespać się. Po co obsr.. Rosjan, a kochamy zachód? Zachód zrobił sobie z Polski wychodek, a żydostwo z hameryki oskarża nas za holokaust. P.S. Jak przyjdzie do czego, to Angela w ostatniej chwili zezwoli na wjazd. Oni od Rosjan mają gaz za grosze i głupi nie są. Coż z ruskim mi nie po drodze, ale chyba wolę z Rosjaninem przystać niż z pedalonym zachodem, co Boga dawno odrzucił.
ponad 5 lat temu / Piotr_36
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.