DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Nigel Farage’a o słowach Schultza: „skandaliczne”. „Dlaczego nie pamięta o zwolnieniach z telewizji gdy rządził Tusk?”

Nigel Farage’a o słowach Schultza: „skandaliczne”. „Dlaczego nie pamięta o zwolnieniach z telewizji gdy rządził Tusk?”
fot. Euro Realist Newsletter / commons.wikimedia.org, licencja cc

W rozmowie z „Do Rzeczy” Nigel Farage mówi o tym kto rządzi w Unii Europejskiej. Pokazuje także dlaczego Polska jest krytykowana przez polityków Europejskich oraz o największym błędzie Unii Europejskiej, który może dużo kosztować wspólnotę.


Nigel Farage uważa, że wydarzenia nocy sylwestrowej, pokazały fiasko polityki niemieckiej względem imigrantów, a kolejne takie ekscesy mogą doprowadzić nawet do rozłamu w partii Angeli Merkel. Najprostsze rozwiązanie kwestii uchodźców widzi w odebraniu możliwości skorzystania z prawa azylu tym imigrantom, którzy w sposób nielegalny dostali się do Niemiec. Podobne rozwiązanie funkcjonuje już w Australii. Uchodźców podzielił na dwie kategorie: tych, którzy naprawdę wymagają pomocy, oraz tych którzy jej nie potrzebują, wobec których państwo powinno więc być bardziej stanowcze.


Polityk dostrzega wyraźnie, że to Niemcy sterują Unią, co było widać w trakcie kryzysu ekonomicznego Grecji. Zauważa również ewentualne renegocjacje z Wielką Brytanią będą musiały zostać zatwierdzone przez kanclerz Niemiec.


Farage uważa za skandaliczne słowa Martina Schultza, który określił usuwanie flag unijnych przez władze polskie mianem „zamachu stanu”. Dodaje, że próby upominania Polski są nie demokratyczne. Przypomina, że po wygranych wyborach przez Donalda Tuska zostało zwolnionych 25 dziennikarzy. Jednak nikt się w tedy nie zainteresował tą sprawą. – Dlatego, że Tusk był wiernopoddańczo–prounijny – diagnozuje Farage. Polityk wyraził także ubolewanie, że obywatele europejscy nie mają żadnego wpływu na decyzje podejmowane w Brukseli.


Federica Mogherini i Donald Tusk są oceniani przez Nigel Farage’a jako ludzie zdolni i ambitni, którzy mają wizje mocnej unii, którą konsekwentnie wcielają w życie. – Jednym z przykładów jest choćby nieuchronność koncepcji armii europejskiej – przez całe lata śmialiśmy się, z samego nawet sugerowania czegoś takiego a tym czasem jest to oficjalnie forsowane – stwierdził

 


MRDATA: 2016-01-13 08:07
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bardzo dziękuję panie Nigel Farage?a, że walczy pan o dobro obywateli Europy. Jako Polak, jestem wdzięczny panu, że broni pan Polskę przed krytyką. Panie Nigel, życzę panu, aby pan stał się szefem Unii Europejskiej.
ponad 4 lata temu / Polak
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.