Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Niezwykłe wyznanie Roberta Lewandowskiego! Przypominamy, co polski snajper mówił o swej wierze


Kilka lat temu do akcji „Nie wstydzę się Jezusa” dołączył Robert Lewandowski. Najlepszy polski piłkarz bez kompleksów mówił wówczas o znaczeniu wiary w jego życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

 

- We współczesnym świecie wszystko idzie bardzo szybko, nieraz zapominamy o naszych wartościach i o tym, co tak naprawdę jest dla nas najważniejsze. Dlatego też ta wiara pomaga mi na boisku, ale też i poza nim, aby być po prostu dobrym człowiekiem i popełniać jak najmniej błędów – wyznaje popularny „Lewy”.

 

 

DATA: 2020-08-24 08:00:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

no może on akurat jest porządnym człowiekiem ale pisanie że nieważne jak ktoś zarabia pieniądze -tu się nie zgadzam bo jakimi wartościami kierowała się np Kardashianka? a ciężkie pieniądze zarobiła ,czy inne prymitywy a mając pieniądze maja wpływ na wiele spraw
1 miesiąc temu / do nogos
 
To Dobrze
1 miesiąc temu / CristianoRonald
 
@lil - Dla jednego autorytetem jest ktoś, kto czyta książki, a dla innego może być ktoś, kto kopie piłkę - a jedno nie wyklucza drugiego. Chyba nie to jest najważniejsze, jak popularna osoba zarabia na życie, tylko jakimi wartościami się kieruje - a jeśli tymi wartościami są Boże wartości, to super, że się nimi dzieli publicznie. Oby jak najwięcej i we wszystkich dziedzinach życia było takich ludzi!
1 miesiąc temu / nogos
 
to piłkarz,chłopak który kopie piłkę ,znajdźcie na autorytet kogoś kto chociaż książki czyta
2 miesiące temu / lil
 
Super pod każdym względem.
ponad 3 lata temu / anna
 
Wiara i optymizm. Wszak Pan Jezus Chrystus rzakl: "Proscie, a otrzymacie; szukajcie, a znajdziecie; kolaczcie, a bedzie wam otworzone". Daj nam, prosimy, uczucie swej Boskiej milosci, abysmy Cie z calego serca i usty i uczynkami milowali i nigdy nie ustawali wielbic ! ! !
ponad 5 lat temu / Wszyscy mamy Boga w sercu, tylko
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.