DZIŚ JEST:   02   LIPCA   2020 r.

NMP Kodeńskiej (diec. siedlecka)
NMP Licheńskiej (diec. włocławska)
Św. Bernardyna Realino
Bł. Eugenii Joubert
 
 
 
 

Nieznani sprawcy zaatakowali siedzibę Fundacji Pro-Prawo do Życia. Oblali drzwi farbą

Nieznani sprawcy zaatakowali siedzibę Fundacji Pro-Prawo do Życia. Oblali drzwi farbą
Fot. Fundacja Pro-Prawo do Życia

Warszawska siedziba Fundacji Pro-Prawo do Życia została zaatakowana przez nieznanych sprawców. Zdaniem działaczy pro life, ataku dokonali zwolennicy „cywilizacji śmierci”, popierający aborcję. Drzwi wejściowe do biura fundacji zostały oblane czerwoną farbą.

 

We czwartek siedzibę Fundacji Pro-Prawo do Życia zaatakowali nieznani sprawcy, którzy zniszczyli drzwi wejściowe, obficie oblewając je czerwoną farbą. Działacze pro life przyznają, że nie udało im się ująć sprawców, ale biorąc pod uwagę doświadczenie, aktu wandalizmu najprawdopodobniej dopuścili się zwolennicy aborcji. Przedstawiciele fundacji zwracają również uwagę na kolor farby, która została wylana na drzwi. „Czerwona farba dobrze symbolizuje cywilizację śmierci i cierpienie dzieci, które są zabijane w wyniku aborcji” – czytamy w komunikacie.

 

Do ataku na biuro fundacji doszło we czwartek około godziny 15. „Na podstawie dotychczasowych doświadczeń możemy przypuszczać, że to dzieło osób z szeroko pojętej lewicy światopoglądowej. Tak właśnie wygląda tolerancja środowisk popierających aborcję i "tęczową" edukację” – napisano w oświadczeniu przesłanym do mediów.

 

W komunikacie podkreślono również, że to nie pierwszy raz, gdy obrońcy życia są atakowani i wyszydzani. „Jesteśmy atakowani i szykanowani podczas pikiet, zwolennicy deprawacji utrudniają zbiórki podpisów, nasze bilbordy i samochody są nieustannie niszczone. Nasze działania, które pokazują prawdę o aborcji i skutkach deprawacji dzieci przerażają ruchy anty-life i "tęczowe", ponieważ są skuteczne” – tłumaczą przedstawiciele Fundacji Pro-Prawo do Życia.

 

Obrońcy życia podkreślają w swoim oświadczeniu, że nie zamierzają ustawać w swojej działalności na rzecz ochrony życia dzieci nienarodzonych. „Nie damy się zastraszyć i nie zaprzestaniemy walki o życie i dobro dzieci” – dodają.

 

 

WMa


DATA: 2019-06-06 17:31
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Symboliczna ta czerwień rozlana przez wrogów Polski. Reżim komunistyczny i krew zabitych dzieci.
ponad 1 rok temu / Mataleo
 
Tolerancyjne lewactwo jak zawsze. Czyli coś takiego jak lewacki Portland czy Seattle, spróbuj wyjść z czapeczką MAGA, albo antyaborcyjną koszulką a cię....
ponad 1 rok temu / sheriff
 
10 Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie. 11 Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. 12 Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków4, którzy byli przed wami
ponad 1 rok temu / Marcin
 
I ta naklejka z nazwą agencji ochrony. Gdzie oni byli?
ponad 1 rok temu / trooper
 
Zrobili to sami, by znowu mieć szum dookoła siebie
ponad 1 rok temu / Aha
 
to zadziwiające jak cywilizacja śmierci ma pomieszane we łbach. Zawsze "krwią" oblewano morderców, a ci robią dokładnie odwrotnie. Trupi jad który im towarzyszy naprawdę robi u nich spustoszenia.
ponad 1 rok temu / banita
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.