DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Nieznane zdjęcia ze Smoleńska znalazły się w szufladzie urzędniczki KPRM. „Funkcjonariusze państwowi ukrywają materiały”

Nieznane zdjęcia ze Smoleńska znalazły się w szufladzie urzędniczki KPRM. „Funkcjonariusze państwowi ukrywają materiały”
Fot: Krystian Maj/FORUM
#SMOLEŃSK    #URZĘDNICZKA    #MON    #KATASTROFA SMOLEŃSKA    #SKW    #KPRM    #ZDJĘCIA    #FILM    #MACIEREWICZ    #WOJSKO

Nieznane dotąd zdjęcia dokumentujące wydarzenia sprzed i po katastrofie smoleńskiej odnalazły się w… szufladzie jednej z urzędniczek Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Jak to możliwe?

 

O sprawie poinformował szef MON, Antoni Macierewicz, który po prostu przyznał, że jedna z urzędniczek KPRM, opuszczając swoje miejsce pracy, pozostawiła w szufladzie te zdjęcie. – Po prostu osoba, urzędniczka odchodząc, zostawiła po sobie w szufladzie coś, co ukrywała cały czas i to zostało odnalezione – powiedział minister obrony na antenie Telewizji Republika.

 

Szef MON wyjaśnił również, dlaczego akurat urzędniczka KPRM ukrywała w biurku materiały, które mogą być z jakiś powodów istotne dla śledczych. – Żyjemy w takiej sytuacji, w której szereg środowisk także funkcjonariuszy państwowych ukrywa materiał dowodowy z różnych powodów. Czasami są one czysto osobiste, czasem są one grupowe. Nie tylko ten film, ale cały dysk z materiałami filmowym — mówił Macierewicz.

 

Minister obrony odniósł się również do opublikowanego przez SKW filmu z 10 kwietnia 2010 r. Wyjaśnił, że to „bezcenne” nagranie o „ogromnej wartości emocjonalnej”. Miało ono trafić do SKW kilka dni temu.

 


Źródło: wpolityce.pl/Telewizja Republika

ged

 


DATA: 2017-04-09 17:37
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@ MiraS Takie wnioski to będziemy mogli wysnuwać, gdy będziemy wiedzieć co się naprawdę stało.
ponad 3 lata temu / BasiaM
 
Gdyby ukrywała te zdjęcia, to by ich nie zostawiła w szufladzie,odchodząc z pracy. Poza tym jakie rewelacje są na tych zdjęciach? Co jest tam, czego nie ma na tysiącach zdjęć z miejsca katastrofy? Macierewicz robi sensację z niczego, co wskazuje na to, że nie znalazł niczego nowego ani on, ani jego podkomisja.
ponad 3 lata temu / Gość Janek
 
Czy to jest dokumentacja z odlotu delegacji do Smoleńska? Właśnie to nas najbardziej interesuje.
ponad 3 lata temu / tang
 
Wniosek nasuwa się smutny. To bałaganiarstwo, niekompetencja są przyczyną katastrofy a nie żadne służby. Brak bata powoduje rozrężenie biurokracji. Bezkarność, łapówkarstwo,olewactwo. Bez wykorzenienia chwastów nie ma nadziei na lepsze.
ponad 3 lata temu / MiraS
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.