Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

XXIX Niedziela zwykła
Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Nieporadne hobbity czy spadkobiercy Aragorna? Przyjdź na Marsz dla Życia i Rodziny! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Już po raz siódmy w niedzielę 16 czerwca ulicami Krakowa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Jego uczestnicy zamanifestują przywiązanie do rodziny i poszanowania życia każdej osoby od poczęcia do naturalnej śmierci oraz pokażą, że Polacy mówią twarde i zdecydowane NIE deprawacji dzieci, jaką pod płaszczykiem tolerancji i szacunku chcą wprowadzić w polskich szkołach antykościelni rewolucjoniści.

 

- Stajemy w obronie normalności naszych dzieci – żeby miały prawo do wychowania w tradycyjnej, konserwatywnej Polsce. Stajemy w obronie nauki naszych dzieci – by to, co im podają w szkołach, by ci, którzy ich kształcą, przekazywali im wiedzę i mądrość pokoleń, a nie ideologię.

 

- Stajemy w obronie rodzin, by dawały dzieciom poczucie bezpieczeństwa i wsparcia. (…) czujemy się jak Drużyna Pierścienia – małe, nieporadne hobbity, którym może uda się przemknąć. A nie czujesz się potomkiem Aragorna? Nie należysz do dziedzictwa Jeźdźców Rohanu?

 

Stań w obronie dzieci! Czekamy na Ciebie – tak, nawiązując do motywów tolkienowskiego „Władcy Pierścieni”, do wzięcia udziału w Marszu dla Życia i Rodziny zachęca w naszym nagraniu Piotr Podlecki ze Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi.

 

*****

 

Jednym z największym zagrożeń obecnie jest groźba demoralizacji naszych dzieci i wnuków. I to gdzie? W szkołach! A tym przecież są plany przyjęcia tzw. Karty LGBT + i tzw. edukacji seksualnej naszych dzieci według wątpliwych standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) – zaznaczają organizatorzy.

 

O determinacji środowisk wrogich tradycyjnej rodzinie świadczą niedawne naciski i próby odwołania z funkcji Małopolskiej Kurator Oświaty, Barbary Nowak za to, że odważyła się powiedzieć prawdę o tzw. seks-edukacji.

 

„Nie chcemy, by ktokolwiek, kto broni tradycyjnych, chrześcijańskich wartości, na których zbudowany został nasz kraj, czuł się zagrożony czy zastraszany. Nie chcemy, by rodziny bały się wychowywać swoje dzieci w zgodzie z tymi wartościami. Nie chcemy wreszcie, by katolicka większość była terroryzowana przez mniejszość, której jedynym celem jest upowszechnienie przeróżnych seksualnych dewiacji” – zaznaczają organizatorzy Marszu.

 

Dlatego – zarezerwuj termin – 16 czerwca 2019 roku, godzina 10.00, start na Placu Matejki – przyjdź na Marsz z rodziną i zamanifestuj przywiązanie do życia i rodziny! Niech przez Kraków przejdzie tłum radosnych rodzin – w przeciwieństwie do agresywnych, pełnych nienawiści zwolenników LGBT. Wzorem niech będą święci, którzy chadzali ulicami Krakowa. To zobowiązuje. Idźmy ich drogą i z ich duchową pomocą brońmy życia i rodziny. To dla nas powód do dumy!


DATA: 2019-08-21 09:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Zdrowia zyczę Życzę rozumu pelikanie.
4 miesiące temu / kondor
 
Gościu.. A kto obroni nasze rodziny? Korwin?? Niewątpliwie swoją tak bo próbował wepchnąć na unijne stołki 6 członków rodzinki...A babcie i dziadkowie mają więcej mądrości niż pokolenie internetowych lemingow
4 miesiące temu / Zdrowia zyczę
 
Młodzi są skutecznie zniechęcani do rodzicielstwa przez to, że nie mogą znaleźć pracy, dzięki której byłoby ich stać na założenie rodziny. Zwiększenie wynagrodzenia minimalnego jeszcze to spotęguje, bo coraz trudniej osobom bez doświadczenia będzie dostać pracę. Niedługo kobiety będą rodziły pierwsze dziecko średnio w wieku 30 lat i na tym nie koniec. Jak świat światem najliczniej rozmnażają się biedni i ci, dla których dzieci to błogosławieństwo, również w kwestii przyszłości finansowej
4 miesiące temu / BP
 
Ludzie nie chcą mieć dzieci państwowych, pragną dzieci swoich. A kto obroni te dzieci przed wszechwładzą państwa?
4 miesiące temu / Solidarny
 
Czyli jak ktoś chory i nie ma dzieci, to do woja?
4 miesiące temu / darek
 
moim zadaniem było pójść na wybory i zagłosować za tymi co chcą chronić nasze rodziny ale niestety babcia i dziadek dalej głosują na koalicję PIS&PO co przyniesie Marsz? musimy zmienić rządzących.
4 miesiące temu / Gość
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 114 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.