DZIŚ JEST:   27   WRZEŚNIA   2020 r.

XXVI Niedziela zwykła
Św. Wincentego a Paulo
Św. Elzeara de Sobran
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To kolejny dowód na to, że o Kościele niemieckim można mówić jedynie w czasie zaprzeszłym, dononanym!
7 miesięcy temu / Andrzej
 
Dobry pomysł. Dołączam!
7 miesięcy temu / Y7
 
Ziemia ponad wszystko, ponad Boga, to już nie część Kościoła Chrystusowego, to nowa religia. Ci hierarchowie powinni zostać wykluczeni z Kościoła, jeśli nie zmienią swego nauczania.
7 miesięcy temu / L
 
przecie Niemcy odrzucili sakramenty to oni w posty wierza? to kpina w sumie z nich samych
7 miesięcy temu / ZBIGNIEW
 
każdy biskup porusza się tylko na rowerze, że o kardynałach nie wspomnę, inaczej grzech ekologiczny. No i ta moda kościelno-rowerowa jak z ,,Roma,, film,,
7 miesięcy temu / szpulas11
 
Jakieś takie narzekania na kościoły w niemczech. Kościół w niemczech jest piękny! Taka Katedra w Kolonii? No cudo!
7 miesięcy temu / szpulas11
 
Czy te ulotki rozwieszane na drzewach bedą przybijane? Bo jeśli tak to męczą tym drzewa. Kolejna sprawa to nazwa akcji. "Fridays For Future" FFF=666. Ciekawy przypadek.
7 miesięcy temu / Pan Jan
 
Podziwiam ich hipokryzje. Mieska nie bo ekologia, ale avokado to zra popaprancy. Avokado potrzebuje bardzo duzo wody, a uprawia sie w krajach gdzie jej brakuje.
7 miesięcy temu / Stan
 
Dno.
7 miesięcy temu / Adam
 
Oto Kościół Posoborowy w pełni.... To taka piąta kolumna ONZ /masonerii/ rządu światowego/NO. Tu już nie chodzi o wiarę w Boga w Trójcy Jedynego.Kilka decenii temu zapoczątkował to Sobór watykański 2, weszła Nowa Msza później nowy Kodeks Prawa Kanonicznego,nowa architektura Kościołów, nowy różaniec a teraz Powoli wchodzi nowa religia.
7 miesięcy temu / Janko
 
Do Daro. Nie widział bym tego aż tak negatywnie. Ludziska łykają antyklerykalną propagandę 24/24 h, że niby katole to wariaci zaściankowi hamujący postęp i zakazujący dziatwie rozwoju i nauki, a księża to pedofile, co to na każdym kroku gwałcą dzieci, możliwie dzieci owych katoli zaślepionych katoli. Dziwne, bo dotychczas żaden ksiądz, nawet winny, nie został osądzony w ogóle, a w Australii siedzi biskup, co to niczego nie zrobił, a oskarżenia są na podstawie słowo przeciwko słowu. Ale, że to bolszewia i w Australii panuje, to masonii wydali już wyrok na niego, na długo przed procesem. Wszystko śmierdzi, a ten dureń wg. nich, zrezygnował z immunitetu państwa watykanu, no to mu zrobią proces jakim trzeba uwalić znanego z niezłomności kardynła. Więc nie pozwolili mu na normalny proces, tylko zabronili konfrontowania pseudooskarżyciela, pod płaszczkiem ochrony emocjonalnej pseudoofiary. No ale czas pokaże, że jaki proces, taki wyrok! Bo wszystko grubymi nićmi szyte.
7 miesięcy temu / Janusz z Koloni
 
W trosce o nasze wspolne dobro Niemcy powinni przestac pobierac jakiekolwiek pokarmy i plyny.
7 miesięcy temu / Stan
 
Szkoda tylko, że ten tak bardzo umiłowany klimat i tak bardzo ważna ochrona środowiska ich nie zbawią. Nie żal im będzie to wszystko zostawić i przenieść się tam gdzie wieczne potępienie, wieczna tęsknota za BOGIEM, wieczne męki w płomieniach piekielnych ?! Post dla klimatu. Czy ci ludzie nie są opętani? Nie wiem jak Wy, drodzy czytelnicy to widzicie ale dla mnie jest to jakiś szatański obłęd w narodzie niemieckim na gigantyczną skalę łącznie z hierarchią i kapłanami Kościoła katolickiego. Ten kraj jest już pod panowaniem szatana.
7 miesięcy temu / Daro
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.