DZIŚ JEST:   16   LIPCA   2019 r.

NMP Szkaplerznej z Góry Karmel
Św. Marii Magdaleny Postel
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wielkie cierpienie przeżywają ci, którzy zmagają się ze swoją dezorientacją. Nie zastanawiło was, że odsetek samobójstw wśród homo jest 3x wyższy niż w reszcie populacji? Ten minister chce odebrać im nadzieję. Pchnie w rozpacz i odsetek wzrośnie. Jeśli to nie diabelska robota, to czyja?
4 miesiące temu / Trąbolot
 
@agricola Bo to jest dżihad. Tęczowy dżihad. Prowadzony przez fanatyków w skórach i garniturach. Albo jesteś z nami albo cie zniszczymy.
4 miesiące temu / Trąbolot
 
najpierw trzeba ich wyleczyć; bez tego chyba nie da się ich nawrócić; choć może się mylę; ale jakoś tak tego nie widzę - nawrócony homoseksualista?
4 miesiące temu / JARO
 
Homoideologia prowadzi do homodyktatury.
4 miesiące temu / Hanka
 
Jakoś dziwnie homoideologia zaczyna przypominać islam. @Rudy. Posuw z poślizgiem to nie miłość. @OficerUB. Jak naiwnie nie odsuniemy to będzie to samo i nawet nie zauważymy kiedy.
4 miesiące temu / agricola
 
@Oficer UB: To rząd PiS Beaty Szydło podpisał na początku obecnej kadencji dokumenty unijne w których zobowiązał się do wdrażania praw LBTG w Polsce. Ten sam rząd PiS na forum ONZ głosował za powołaniem wysokiego komisarza do spraw gender. Informacje te podawał jedynie portal PCh24.pl i prosimy Redakcję o ich przywołanie. Rząd PiS nie ma zamiaru opuścić Eurokołchozu, zgodził się na PESCO, likwiduje polskie kopalnie, polski handel i firmy, realizuje w tajemnicy przed narodem multi-kulti i powoli zmierza do bankructwa państwa. Ostatnio Pan Jaki z PiS i inni politycy czy dziennikarze PiS-owscy z oburzeniem krytykują Trzaskowskiego, podczas gdy sami poparli jego obecne działania, jako rząd, na forum międzynarodowym. Równym krokiem razem z PO likwidują państwo Polska oddając jego suwerenność Niemcom. Większej hipokryzji niż ta, prezentowana przez PiS nie można zobaczyć w żadnej partii. PiS = PO gdy PO przynajmniej nie oszukuje wyborców fałszywą retoryką.
4 miesiące temu / adren
 
Rudy mylisz się sex to nie miłość
4 miesiące temu / X
 
trooper----> idąc tokiem Twojego myślenia pedofilia tak samo. Sodomia jest wielkim grzechem , aż tak wielim że wołającym o pomstę do nieba i ma tyle wspólnego z leworęcznością co świnia z niebem. Jest to tak obrzydliwe zachowanie że sam szatan odchodzi od ludzi aby nie widzieć tego obrzydlistwa. Wystarczy poczytać mądrzejszych ode mnie mistyków naszego Kościoła
4 miesiące temu / adam
 
Co do leczenia homoseksualizmu. Jeżeli ktoś jest leworęczny i chce leczyć leworęczność to jego sprawa i nikt nie może mu tego zabraniać. Z homoseksualizmem to samo.
4 miesiące temu / trooper
 
Niech żyje miłość : Miło że w końcu w tym świecie człowiek może żyć jak chce i nie jest mu odbierane prawo do miłości, czyli najwyższej wartości jaką obdarował nas Bóg.
4 miesiące temu / Rudy
 
W Polsce będzie to samo jak bezmyslnii odsunięcie PiS od władzy
4 miesiące temu / OficerUB
 
To "towarzystwo" jest strasznie niekonsekwentne w swych działaniach.
4 miesiące temu / fensys
 
Konsekwentnie więc: Zakaz musi obowiązywać jakąkolwiek manifestacje swoich poglądów w miejscach publicznych!!! Przecież takie "parady równości" to ewidentna propaganda deprawacji, czyli ich wiary w wolność "penetracji" wszystkiego i wszędzie! To klasyczna praca misyjna zboków i mądrych alternatywnie, jak małpy naśladują KK, w celu jego likwidacji. Terror trzeciego stadium kiły w pełnym galopie!
4 miesiące temu / Andrzej BR
 
Ta szatańska lewacka dyktatura będzie posuwać się co raz szybciej i co raz dalej aż dojdziemy do momentu opisanego w Biblii: "Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony". Mt24, 21-22
4 miesiące temu / tak tylko
 
Luperkalia archaiczne święto rzymskie - uczestnicy biegli ok.2 mile od Jaskini do Forum przepasani kawałkami skór zabitych zwierząt. Marek Antoniusz biegł odsłaniając genitalia. Cezar Gajusz Juliusz skomentował....skończ, w przeciwnym razie twoje ciało może się rozstać z jedną z twoich głów. Nie mogę zdecydować w której z nich odbywa się twój proces myślowy ...Rzym Cezar.Collen McCullough. Czy obecne czasy nie pokazują, że pytanie? gdzie odbywa się proces myslowy ..wielu ... jest aktualne????
4 miesiące temu / Oktawiusz
 
Utrudniając zerwanie z uzależnieniem homoseksualnym szkodzą tym ludziom.
4 miesiące temu / Obywatel
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.