Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   07   GRUDNIA   2019 r.

Pierwsza Sobota
Św. Ambrożego, Doktora Kościoła
Św. Marii Józefy Rosello
 
 
 
 

Niemiecka rewolucja w Kościele. Czy właśnie dokonała się schizma? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Z Pawłem Chmielewskim, autorem książki Niemiecka rewolucja" rozmawia Krystian Kratiuk.

 

„Niemiecka rewolucja” – ta książka o niemieckim Kościele otworzy oczy katolików

 

W niewielu krajach Kościół osiągnął takie wyżyny –  a raczej doliny – „postępu” jak w Niemczech. W niewielu też jest on równie wpływowy. Dlatego też nowa książka Pawła Chmielewskiego poświęcona rewolucji w Niemczech, wydana w ramach serii „Biblioteka Polonia Christiana”, to dzieło niezwykle ważne i cenne dla wykształconego katolika.

 


DATA: 2019-08-21 09:11:00
AUTOR: ROZMOWA Z PAWŁEM CHMIELEWSKIM
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

No to nasi sasiedzi sa juz z wyparowanymi rozumkami. Niedlugo zobaczymy jakie beda miec pieklo na Ziemi Dobrze ze Odra nas odgradza. Oni zyja tak wielka pycha ze mysla ze swoimi dziwnymi rozumkami moga zastapic SLOWO BOZE. My pozostaniemy skromni I bedziemy zyc wedlug SLOWA BOZEGO I faryzeusze beda musieli sie tez do niego dostosowac. Nasza modlitwa za naszych sasiadow, moze kiedys ich wybawi od ich grzechow. Miejmy nadzieje!
7 miesięcy temu / czlowiek
 
Czy może mi ktoś wyjaśnić po co czytać takie książki zwykłemu katolikowi? By podupaść na duchu, popaść w defetyzm i wątpliwości?
7 miesięcy temu / Pmp
 
Paweł VI za Humanae Vitae był atakowany z obu stron. Z drugiej zwłaszcza właśnie za to, że jakoby dopuścił "naturalną antykoncepcję", czego przejawem jest używana i niestety popularna dziś zbitka "sztuczna antykoncepcja". Na ma jednak "naturalnej antykoncepcji", a każda antykoncepcja jest sztuczna, bo ingeruje w naturę aktu małżeńskiego. Humanae Vitae nie dopuszcza antykoncepcji! NPR zaś nie są żadną "naturalną antykoncepcją", lecz zgodnymi z naturą metodami planowania rodziny. Podział na sztuczne/naturalne w Huamanae Vitae jest jasno określony na polu kontroli urodzin, a nie antykoncepcji patrz np. pkt 16 HV. To nie jest to samo! Brak rozeznania w tej sprawie niestety czasami również przez całkiem porządnych duchownych skutkuje niezrozumieniem Humanae Vitae także przez bardzo wielu katolików.
7 miesięcy temu / sp
 
Kościół niemiecki nie osiągnął dolin on osiągną dno przepaści, szeolu. Tam pociągnęli go ci których Adi chciał unicestwić, a tylko dał im broń do ręki. Kościół niemiecki od początku był zły. to wielowiekowe upadanie chyba się już zakończyło. Każda buta, arogancja ma swój kres gdyż w końcu atakuje samą siebie i zabija jak rak. Agonia tego narodu jest równie bolesna - śmierć na życzenie. Niemiecki Kościół to ten drugi arogancki łotr.
7 miesięcy temu / banita
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.