DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@A.G. Bo prostytutki są przez nich moralnie akceptowane i nikogo nie zabijają.
9 miesięcy temu / trooper
 
To chorzy weganie sa problemem. Nie bedzie wegan to i nie bedzie problemu z nimi!!! Rośliny i zwierzęta sa dane człowiekowi przez Boga do JEDZENIA!! Koniec kropka
9 miesięcy temu / Król Artur
 
Koniec świata przyniesie wysyp różnej maści szaleńców...
9 miesięcy temu / Krakusik
 
Zawody moralnie nieakceptowalne muszą zniknąć. To dlaczego nie czepiają się prostytutek?
9 miesięcy temu / A.G.
 
Proponuję zwracać większą uwagę na to czego się uczą Wasze dzieci w szkołach w tym na lekcjach religii, bo ta rewolucja tam się zaczyna. Każdego dnia przez kilka godzin sączy się trucizna, a kolejne kilka godzin z TV. Trzeba to na bieżąco prostować.
9 miesięcy temu / Mariusz
 
Każdą pracę trzeba wykonywać uczciwie. Czy rzeźnik nie może pracować z pasją? Oczywiście, że może a nawet powinien. I zapewne nie dotyczy to uboju zwierzęcia, ale pozyskania od niego tuszy i prawidłowy jej rozbiór na wyręby.
9 miesięcy temu / Marta
 
Ale z drugiej strony, kiedy rzeźnik deklaruje, że wykonuje swój zawód z pasją...??? To źle że jest zaangażowany w pracę? Myślałem że każdemu pracodawcy na tym zależy? Jaka to różnica dla zwierzęcia czy robi to z pasją czy bez? Z pasją to może i lepiej - szybciej, sprawniej, bez cierpienia. Może mylisz sadystę z rzeźnikiem?
9 miesięcy temu / Jot
 
Świat umiera: rzeźnicy są BEZBRONNI w Niemczech. RZEŹNICY!
9 miesięcy temu / Waldemar z Angl
 
Z pasją wykonuje i bardzo dobrze!To znaczy,że świetny z niego fachowiec,musi pewnie robić wyśmienite kiełbasy,wędzić pyszne szynki,doskonale kroić mięsko na kotleciki-mniam,mniam!
9 miesięcy temu / @kid
 
Idąc podobnym tokiem myślenia należy zwalczać roślinożernych ludzi.Przecież naukowcy udowodnili,że roślinki porozumiewają się ze sobą,że cierpią i czują!Należy więc zaprzestać spożywać istoty czujące!Niech ci posiadający fobie jedzeniowe posuną się dalej w swych fobiach i będą protestować pod warzywniakami.A tak poważnie rzecz biorąc,zastanawiające jest w ostatnich kilku latach nasilenie propagowania różnych nienormalnych zachowań ludzkich.Normalnie wielu siedziało by w domach bez klamek,ale nie,ktoś im podsuwa,że mają jakieś prawa,że należy narzucić swoje chore poglądy reszcie społeczeństw.Ktoś tym kręci,ktoś podpuszcza osoby zwichrowane,ktoś je organizuje,nimi kieruje i finansuje.Bez przyczyny to się nie dzieje,ktoś ma w tym interes i widzi mi się,że Europa,a osobliwie ue,jest terenem eksperymentów socjologicznych,moralnych,religijnych,konsumenckich,edukacyjnych i co tam jeszcze można wpisać.Jak się uda zdeprawować i zdegenerować tu,pójdzie na cały świat!
9 miesięcy temu / rgt
 
w mnie w mieście pewien radny rozpętał piekło na portalu społecznościowym bo kazał zgłaszać ludzi którym dymi z komina. Przewrażliwieni zgłaszają każdy dym, straż miejska już odcina się od tej akcji i nie chce interweniować bo tyle mają zgłoszeń. Tylko w jednej dzielnicy pojawiły się dziesiątki życzliwych. Nie znasz dnia ni godziny , kiedy na Ciebie Drogi Czytelniku ktoś znajdzie paragraf.
9 miesięcy temu / Pejot
 
Nikt nie ma prawa nikogo atakować za poglądy. Ci weganie to naprawdę szaleńcy. Ale z drugiej strony, kiedy rzeźnik deklaruje, że wykonuje swój zawód z pasją...???
9 miesięcy temu / kid
 
Kandydat Hołownia lubi to
9 miesięcy temu / Wernyhora
 
Notabene piekne steki. Mniam.
9 miesięcy temu / Stan
 
Wegan to tylko mozna nazwac szalencami lub... cisna mi sie na usta niecenzuralne slowa. Mowa polska jest barwna. Czy tacy.... nie powinni byc izolowani od spoleczenstwa w psychiatrykach ?
9 miesięcy temu / Stan
 
W Polsce propagowanie ideologii totalitarnych jest zakazane i karane komunizm podobno tez choć nikt nigdy tego nie widział. Najwyższy czas zacząć karać eko- i homoterrorystów.
9 miesięcy temu / emk
 
Szkoda,że tak zawzięcie nie bronią abortowanych dzieci, które matki, a często i ojcowie, pozwalają porozrywać na strzępy.
9 miesięcy temu / A.
 
Tak się dzieje jak się ustępuje. Należy napiętnować weganizm. No sorry - miał być wolny wybór a będzie terror.
9 miesięcy temu / Jot
 
a niby baseball pochodzi od palanta, w którego ,,młodzi rzeżnicy,, z Polski grali w Hameryce kijami od wędzenia. Ruszyć na rzeżnika przy robocie? Przecież On może zamiast kijem obić, innego narzędzia, strach pomyśleć, użyć. Może to prawda, iż te wegańskie bojówki myślą o depopulacji?:D
9 miesięcy temu / szpulas11
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.