DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Niemiecka prasa bije na alarm: wegańskie bojówki atakują rzeźników!

Niemiecka prasa bije na alarm: wegańskie bojówki atakują rzeźników!
fot. pixabay.com
#WEGANIZM    #LEWICA    #REWOLUCJA    #MIĘSO    #MIĘSOŻERCA    #FRANCJA

„Deutsche Welle” poświęcił kilkuminutowy materiał video tematowi ataków wegańskich bojówek na francuskich rzeźników. – Zawody moralnie nieakceptowalne muszą zniknąć – mówi jeden z przedstawiciel wegańskich szaleńców, Jasper Gustaffson.

 

Gustaffson opowiada w rozmowie z „DW” o swojej odrazie do mięsa. Jak twierdzi, nie może nawet na nie patrzeć. I w związku z własną fobią utrzymuje, że ludzie nie powinni tego mięsa jeść. – Udowodniono, że dieta wegańska jest dobra dla wszystkich – ocenia, a na poparcie swojej tezy sypie liczbami, obrazującymi rzekomo tragedię zjadanych zwierząt. Mówi o „mordowaniu” aż trzech milionów stworzeń.

 

Takie rozumowanie prowadzi go do prostego wniosku: - Zawody moralnie nieakceptowalne muszą zniknąć. Nie ma przecież też katów – peroruje Gustaffson. Uzasadnia, że atakowanie rzeźników jest moralnie słuszne.

 

Jak wyglądają takie ataki? Dla „DW” zrelacjonował je jeden z rzeźników, Steevens Kissonua. – Pod rzeźnią stało 15 lub 20 osób. Rozlewali wszędzie czerwoną ciecz i wykrzykiwali hasła w obronie zwierząt. Gdy wybuchła walka, schowałem się za ladę. Złamałem żebro, nie mogłem pracować przez tydzień – opowiada.

 

Kissonua nie zniechęca się jednak. Deklaruje, że nie da się zastraszyć weganom. – Robię to z pasją i na pewno nadal będę robił – mówi.

 

Od wielu tygodni Francja jest widownią nowej fali ataków skierowanych przeciw sklepom mięsnym. Odpowiedzialność za te ataki ponoszą wegańskie bojówki. Francuska Konfederacja Rzeźników zwróciła się nawet do ministra spraw wewnętrznych o ochronę.

 

 

Źródło: dorzeczy.pl

ged

Czytaj także:
DATA: 2019-12-09 18:27
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@A.G. Bo prostytutki są przez nich moralnie akceptowane i nikogo nie zabijają.
8 miesięcy temu / trooper
 
To chorzy weganie sa problemem. Nie bedzie wegan to i nie bedzie problemu z nimi!!! Rośliny i zwierzęta sa dane człowiekowi przez Boga do JEDZENIA!! Koniec kropka
8 miesięcy temu / Król Artur
 
Koniec świata przyniesie wysyp różnej maści szaleńców...
8 miesięcy temu / Krakusik
 
Zawody moralnie nieakceptowalne muszą zniknąć. To dlaczego nie czepiają się prostytutek?
8 miesięcy temu / A.G.
 
Proponuję zwracać większą uwagę na to czego się uczą Wasze dzieci w szkołach w tym na lekcjach religii, bo ta rewolucja tam się zaczyna. Każdego dnia przez kilka godzin sączy się trucizna, a kolejne kilka godzin z TV. Trzeba to na bieżąco prostować.
8 miesięcy temu / Mariusz
 
Każdą pracę trzeba wykonywać uczciwie. Czy rzeźnik nie może pracować z pasją? Oczywiście, że może a nawet powinien. I zapewne nie dotyczy to uboju zwierzęcia, ale pozyskania od niego tuszy i prawidłowy jej rozbiór na wyręby.
8 miesięcy temu / Marta
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.