DZIŚ JEST:   01   CZERWCA   2020 r.

NMP Matki Kościoła
Św. Justyna, męczennika
Św. Pauli
 
 
 
 

Niemieccy „Zieloni” chcieli legalizacji pedofilii. Pragnienie legalizacji własnych zboczeń?

Niemieccy „Zieloni” chcieli legalizacji pedofilii. Pragnienie legalizacji własnych zboczeń?
Daniel Cohn - Bendit, Alexander Roth-Grisard / FORUM

Niemiecka partia Zieloni domagała się w początkowym okresie swej działalności w latach 80. legalizacji seksu dorosłych z nieletnimi. Podobne chore tendencje występowały też w FDP.


Pedofilskie oblicze niemieckiej lewicy wyjawiono w raporcie opublikowanym na łamach "Frankfurter Allgemeine Zeitung”. Z analizy archiwów partii wynika, że w pierwszym programie z 1980 roku Zieloni opowiadali się za legalizacją stosunków seksualnych między dziećmi, a ich opiekunami i innymi dorosłymi. Partia domagała się usunięcia z kodeksu karnego przepisów zakazujących takich kontaktów. Planowano utrzymać kary tylko w przypadku stosowania przemocy – donosi portal niezalezna.pl.


Ohydne, zboczone żądania wystosowywały w latach 80. organizacje Zielonych z Nadrenii Północnej-Westfalii, a także organizacje w Bremie, Hamburgu, Berlinie i Nadrenii-Palatynacie.


Badający problem niemieccy politolodzy natknęli się również na artykuł działaczki FDP z lat 80. Dagmar Doering. Postulowała w nim legalizację pedofilii. Tłumaczyła, że w wieku 17 lat zakochała się w nauczycielu pedofilu i była pod jego silnym wpływem, podkreślając, że jej ówczesne poglądy są dziś błędem „nie do zaakceptowania”. W ostatnich dniach Doering podjęła decyzję o rezygnacji ze startu w najbliższych wyborach.


Przypomnijmy, że 21 lipca niemieckie media zaprezentowały zeznania ofiar molestowania seksualnego dokonanego przez byłych działaczy partii Zielonych. „Problem Zielonych z powodu pedofilii jest coraz większy” – powiedział „Die Welt” Michael Grosse-Brömer, polityk CDU. Gazeta „Welt am Sonntag” ujawniła poważniejsze, niż dotychczas przypuszczano, uwikłania Zielonych w wykorzystywanie seksualne dzieci. We wspólnocie mieszkaniowej w Kamp-Lintfort w Nadrenii Północnej-Westfalii w latach 80-tych dochodziło regularnie do pedofilii. Więcej na ten temat czytaj tutaj

 

Najbardziej znany polityk Partii Zielonych Daniel Cohn-Bendit w swej biografii pisał tak: "W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad 2 lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem...”

 

Źródło: niezalezna.pl 

kra


DATA: 2013-08-13 09:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Tylko czekać na rychły koniec. To co się dzieje w dzisiejszych czasach na świecie to patologia i upadek moralny. Najpierw homoseksualizm, teraz pedofilia. Co jeszcze? Może nekrofilia? Nie chce aby moje dzieci żyły w niewoli dewiantów. Jeżeli teraz czegoś nie zrobimy to normalni ludzie mogą iść się powiesić.
ponad 4 lata temu / Prawy Człowiek
 
ohyda
ponad 6 lat temu / matka
 
We wspólnocie mieszkaniowej w Kamp-Lintfort + komuny pedofilskie tzw. "Stadindianer"
ponad 6 lat temu / Tiberias
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.