DZIŚ JEST:   18   CZERWCA   2018 r.

Św. Elżbieta z Schönau
Św. Amand, biskup Bordeaux
 
 
 
 

Niemieccy Zieloni chcą, by państwo opłacało niepełnosprawnym usługi prostytutek

Niemieccy Zieloni chcą, by państwo opłacało niepełnosprawnym usługi prostytutek
fot.simon daval/maxpp/forum
#LIBERALIZM    #NIEMCY    #ZIELONI    #PROSTYTUCJA    #SEKS

Niemieckie państwo powinno opłacać prostytutki, które „obsługiwałyby” niepełnosprawnych. Seks to w końcu podstawowa ludzka potrzeba i każdy musi mieć możliwość jej zaspokojenia, uważa partia Zielonych.


Niemieccy Zieloni uważają, że osoby niepełnosprawne i ciężko chore są w Niemczech dyskryminowane. Inaczej niż zdrowi obywatele często nie mają możliwości zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych. Zdaniem partii, należy im w tym pomóc opłacając z publicznych pieniędzy prostytutki, oczywiście obu płci – Finansowanie asystentów seksualnych jest dla mnie wyobrażalne – mówi jedna z rzeczników Zielonych, Elisabeth Scharfenberg. Jak podkreśla w rozmowie z tygodnikiem „Welt am Sonntag”, usługi prostytutek mogłyby być wynajmowane i opłacane przez władze szczebla lokalnego.


Zieloni powołują się na przykład Holandii, gdzie od kilku lat kobiety mają możliwość podjęcia pracy jako certyfikowane prostytutki. Pod nazwą „asystentek seksualnych” mogą wówczas „pracować przy opiece” osób chorych i niepełnosprawnych, otrzymując wynagrodzenie z państwowej kiesy. Osoby, które chcą korzystać z ich usług, muszą najpierw dowieść, że nie są w stanie zaspokoić w inny sposób swoich potrzeb seksualnych oraz nie mają pieniędzy, by opłacić usługi prostytutek z własnej kieszeni.


Według lewicowego portalu „Zeit Online” już dziś wiele prostytutek w Niemczech oferuje swoje usługi osobom niepełnosprawnym, „pracując” na przykład w domach opieki. Jak ubolewa medium, oferowane przez nie usługi są jednak rozmaitej jakości, bo nie istnieje żaden system certyfikatów i prostytutki działają na własną rękę. Według cytowanej przez portal seksuolog Vanessy del Rae kobiety lekkich obyczajów są tymczasem w domach opieki społecznej prawdziwym „błogosławieństwem” – i to nie tylko dla podopiecznych, ale także dla personelu.

 


Pach
Źródło: zeit.de


DATA: 2017-01-11 07:42
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No prawdziwe jaja!
ponad 1 rok temu / Tera
 
A dlaczego tylko zapewnienie darmowych prostytutek dla niepełnosprawnych seksoholików? Dlaczego nie zapewnią darmowego alkoholu dla niepełnosprawnych alkoholików, darmowych papierosów dla niepełnosprawnych palaczy, darmowych narkotyków dla niepełnosprawnych narkomanów,...? Dlaczego tylko jeden nałóg jest faworyzowany?
ponad 1 rok temu / r
 
Jak to wprowadzą, to zapewne zarządają wprowadzenia przepisów karnych na podstawie których zmuszą prostytutki do świadczenia tych "usług" - zniesionie prawa do postępowania zgodnie z własną wolą ! Paranoja połączona z absurdem - istne dzieło szatana - czwartego "króla" belzebuba.
ponad 1 rok temu / odszkodowania
 
Czy świat może jeszcze coś zgorszyć? Zamiast modlitwy w domach starszych ludzi zabija się dusze ,które zmierzają na tamten swiat nieczystościami nazywając to błogosławieństwem? Teraz nasunęła mi się myśl, że ten masochizm i szaleństwo Europy przejawia się w bezwolności wobec zamachów terrorystycznych. Europa już nigdy nie będzie niczym zgorszona, bo wolność ie ma dla nich granic sumienia. Polska jest dla nich zgorszeniem i Węgry.Dokąd Europo zmierzmy?
ponad 1 rok temu / maria m.
 
Zielono na banerach, zielono w głowie...
ponad 1 rok temu / Odysej
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.