DZIŚ JEST:   10   SIERPNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca, męczennika
Św. Amadeusza Portugalskiego
 
 
 
 

Niemcy zbroją się w polskich sklepach. „Nasz problem rozwiążmy sami”

Niemcy zbroją się w polskich sklepach. „Nasz problem rozwiążmy sami”
Tomasz Jodlowski / FORUM

W polskich sklepach z militariami coraz częściej zakupy robią Niemcy. Zaopatrują się przede wszystkim w gaz pieprzowy i paralizatory. Ma na to wpływ utrata zaufania do niemieckiej policji, zakażonej wirusem poprawności politycznej. Produkty w polskich sklepach są dużo tańsze i łatwiej dostępne dla klientów z za zachodniej granicy.


W polskich sklepach z militariami znikają środki do samoobrony, masowo wykupowane przez Niemców. Wciąż narastająca fala imigrantów spowodowała znaczący wzrost przestępczości.– Dziś wysyłam 100 paralizatorów do Niemiec. Gazy pieprzowe mam niemal wyprzedane. Mieliśmy w Sosnowcu ataki gwałciciela oraz nożownika, były gorące mecze piłkarskie Zagłębia, ale takiego popytu jak teraz nie było – mówi naTemat właściciel sklepu internetowego Protarget w Sosnowcu, Paweł Antas.


Jeśli w normalny miesiąc sprzedawałem 100 puszek gazu pieprzowego, teraz mam zamówienia na 5 tys. sztuk. Jednocześnie dostawcy tych produktów mają już opróżnione magazyny – dodaje.


Właściciel sklepu Protarget przytacza historie jednego z klientów mieszkającego przy granicy z Polską. W jego miasteczku policja tuszowała skalę napaści na kobiety przez imigrantów. Zdecydował się więc by kupić córce gaz pieprzowy i paralizator ukryty w latarce. Zaopatrzył się też w rewolwer na gumowe kule.


Polskie sklepy kuszą dużym wyborem środków obrony osobistej oraz niewygórowaną ceną. Podczas gdy w Polsce pistolet hukowy kosztuje około 400 zł, w niemieckim sklepie jest to równowartość 600 zł. U naszych zachodnich sąsiadów wzrost zapotrzebowania na środki do samoobrony spowodowałoa wyczerpanie zapasów w hurtowniach. Ogromny wzrost zainteresowania gazem pieprzowym odnotowała firma DEF-TEC Defence Technology. – Zaczęło się w sierpniu. Od tamtego czasu nasi dystrybutorzy nie mają spokoju – powiedział na łamach dziennika "Die Welt" szef firmy, Kai Prase.


Tuszowanie przez niemiecką policje przestępstw imigrantów wzbudziło oburzenie społeczeństwa. Równocześnie w witrynach niemieckich sklepów z militariami coraz częściej można zobaczyć napis „Nasz problem rozwiążmy sami”.


 

źródło: natemat.pl

MRDATA: 2016-01-29 08:30
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Tak, ale warto pamiętać, że Nimieckie społeczeństwo jest uzbrojone po zęby w stosunku do Polaków. Ponad 30 sztuk broni palnej na 100 obywateli. W Polsce ok. 1 sztuki na 100 obywateli. Jesteśmy jednym z najbardziej rozbrojonych krajów na ziemi, a w którym przy okazji przestępczość kwitnie. Uwzględniając naszą sytuację geopolityczną nie tylko powinniśmy mieć otwarty dostęp do broni - powinien być bezwzględny obowiązek posiadania conajmniej 1 karabinu na domostwo/mieszkanie. Nie dość, że lokalna przestępczość poszła by radykalnie w dół, to potencjalni napastnicy tzn. Rosja, Niemcy 2x by się zastanowili zanim nas zaatakują. Nie kupujcie bajek imbecyli od taktyk wojennych, którzy mówią, że liczy się tylko broń niekonwencjonalna, bo to absurd. Jeśli ktokolwiek myśli o przejęciu terytorium wroga, poza lotnictwem i bronią niekonwencjonalną musi posiadać piechotę.
ponad 4 lata temu / Michał
 
(...) Wciąż narastająca fala imigrantów spowodowała znaczący wzrost przestępczości (...) ---> "znaczący wzrost" to jeszcze subtelne stwierdzenie, prawie politpoprawne. ... BILD - "Skala przestępczości tzw. "uchodźców": Jak kierownictwo policji miasta Kiel powstrzymuje ściganie specyficznej recydywy" ______ http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/markus-gaertner/fluechtlingskriminalitaet-wie-die-kieler-polizeifuehrung-die-strafverfolgung-eindaemmt.html
ponad 4 lata temu / Tiberias
 
a to dopiero początek... cdn.
ponad 4 lata temu / wmo
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.