DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pierwszym podstawowym i absolutnie niezbędnym krokiem ku odnowie Kościoła w Niemczech jest pozbawienie urzędów biskupich takich ludzi jak Marx, Bode i cała ta antykatolicka hołota, która niestety doszła do urzędów biskupich. Nie ma innej drogi. Im szybciej Watykan to zrozumie tym lepiej dla całego Kościoła.
9 miesięcy temu / Neptun
 
Już mamy herezję, a będzie jeszcze większa.
9 miesięcy temu / Zbigniew
 
Czy ten naród może się wreszcie opamiętać? Naprawdę chcą być raz na 50 lat doszczętnie zbombardowani?
9 miesięcy temu / aaa
 
Warto poszukac przodkow Przewodniczacego Episkopatu Niemiec, ciekawe skad posiadl tak jakze zacne nazwisko.
9 miesięcy temu / Piotrek
 
Na dobrą sprawę trzech biskupów na Niemcy w zupełności wystarczy.
9 miesięcy temu / Ireneusz
 
W Niemczech nie ma już Kościoła Katolickiego. To, co prezentuje kard.Marx to raczej sekta protestancka. Doczekamy się reakcji Franciszka? Jakaś ekskomunika dla biskupów niemieckich, dla ostrzeżenia resztek katolików, by nie szli za fałszywymi pasterzami?
9 miesięcy temu / tradycja
 
Kolejna odsłona odwiecznie niemieckiego Los-von-Rom-Bewegung odbywa się właśnie na naszych oczach. Jeśli nie zatrzymają się w tym chocholim tańcu - będą zgubieni!
9 miesięcy temu / Karol
 
aż 21 biskupów do wymiany, a 3 opatrznościowo reprezentuje Kościół, no to liczba porażająca, trzeba teraz wyświęcić 21 biskupów najlepiej z Afryki i zastąpić ich, innego rozwiązania nie widzę, a dlaczego z Afryki ano, żeby zrozumieli, że bogactwo nie popłaca i prowadzi do zguby.
9 miesięcy temu / axe
 
aż 21 biskupów do wymiany, a 3 opatrznościowo reprezentuje Kościół, no to liczba porażająca, trzeba teraz wyświęcić 21 biskupów najlepiej z Afryki i zastąpić ich, innego rozwiązania nie widzę, a dlaczego z Afryki ano, żeby zrozumieli, że bogactwo nie popłaca i prowadzi do zguby.
9 miesięcy temu / axe
 
W mojej opinii "ratowanie" przez niemieckich hierarchów Kościoła katolickiego w Niemczech wygląda tak: zamiast wykrywawiać się po 200 tys. rocznie, dokonajmy od razu eutanazji, czyli opuśćmy wszyscy KK i stwórzmy własny kościół. Inna sprawa, że ten ich kościół już od dłuższego czasu niewiele ma wspólnego z Kościołem katolickim. Przypomina mi się list do Kościoła w Laodycei.
9 miesięcy temu / matematyk
 
Jednym słowem chodzi wyłącznie o to, żeby wypracować rozwiązania, które zatrzymają odpływ podatników, którzy łożą podatek kościelny na Kościół Katolicki, czy w zasadzie to, co się kryje za tą fasadą w Niemczech. Tylko tyle, o żadną rzeczywistą naprawę Kościoła nie chodzi. Tak więc zostaną zaakceptowane wszystkie rozwiązania, które pozwolą osiągnąć ten cel, bez znaczenia, jakim kosztem, w tym kosztem herezji i apostazji. Tyle w temacie.
9 miesięcy temu / pga
 
No żesz...a Bractwo jest be, tak???
9 miesięcy temu / Kasandra
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.