DZIŚ JEST:   25   KWIETNIA   2019 r.

Oktawa Wielkanocy
Św. Marka Ewangelisty
Św. Rustyka, biskupa
 
 
 
 

Niemcy drastycznie zmienią swoje oblicze. Fala muzułmańskich imigrantów zalewa kraj

Niemcy drastycznie zmienią swoje oblicze. Fala muzułmańskich imigrantów zalewa kraj

Gwałtowny wzrost ludności muzułmańskiej w Niemczech, napędzany przez falę migracji niespotykanej od czasów II wojny światowej, drastycznie zmieni oblicze Niemiec – ostrzegają krytycy „polityki otwartych drzwi”. W roku 2016 liczba muzułmanów w Republice Federalnej Niemiec przekroczy po raz pierwszy próg 6 milionów.

 

Na konferencji prasowej 19 sierpnia niemiecki minister spraw wewnętrznych Thomas de Maizière ujawnił, że w 2015 roku już przyjęto ponad 800 tys. imigrantów. To równowartość prawie jednego procenta całej populacji Niemiec. W samym tylko lipcu nasi zachodni sąsiedzi wpuścili do kraju ponad 83 tys. uchodźców.

 

De Maizière podkreślił, że choć wielu przybyszy pochodzi z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, znaczna ilość (40 proc.) - to imigranci zarobkowi z krajów bałkańskich, w tym z Albanii i Kosowa.

 

Spośród 800 tys. przybyszy, co najmniej 80 proc. (640 tys.) stanowią muzułmanie. Zważywszy na szybki przyrost populacji muzułmańskiej już mieszkającej w Niemczech, który wynosi około 1,6 proc. rocznie (77 tys. osób), na początku przyszłego roku liczba muzułmanów przekroczy po raz pierwszy próg 6 mln.

 

Krytycy polityki imigracyjnej zarzucają niemieckim urzędnikom, że pod presją rozwiązują obecny kryzys imigracyjny w Europie i ignorują długoterminowe konsekwencje przyjęcia tak wielu przybyszy z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

 

Wskazują na rosnące problemy związane z utrzymaniem bezpieczeństwa i islamizacją Niemiec. Islam jest obecnie najszybciej rozwijającą się religią w Niemczech. Dowodem na to jest fakt, że coraz większa liczba kościołów jest zamienianych na meczety, z których – niekiedy – muezin publicznie wzywa do modlitwy.

 

Niezwykle szybko rozwija się prawo szariatu. Sądy szariackie działają obecnie we wszystkich dużych miastach, a niemieccy sędziowie coraz częściej powołują się w swoich orzeczeniach na wyroki islamskich sądów religijnych.

 

Poligamia, choć nielegalna w świetle prawa niemieckiego, jest powszechna wśród muzułmanów we wszystkich większych miastach. W Berlinie, na przykład, szacuje się, że prawie jedna trzecia mężczyzn żyjących w muzułmańskiej dzielnicy Neukölln ma dwie lub więcej żon.

 

Według stacji RTL muzułmanie mieszkający w Niemczech rutynowo korzystają z systemu pomocy społecznej, sprowadzając do kraju dwie, trzy lub cztery kobiety ze świata arabskiego, a następnie poślubiając je w obecności imama. Kobiety te później domagają się świadczeń socjalnych, w tym oddzielnego domu dla siebie i swoich dzieci, twierdząc, że są samotnymi matkami z dziećmi.

 

W Niemczech – podobnie jak we Francji – są strefy „no-go". W Wuppertalu, brodaci muzułmanie, określający siebie mianem szariackiej policji, próbowali  egzekwować islamskie prawo. Wcześniej rozdawali żółte ulotki, które wyjaśniały kod islamistycznego postępowania, obowiązującego  w „strefach szariatu”. W Hamburgu muzułmańscy radykałowie przeniknęli do wielu szkół podstawowych i średnich, gdzie narzucają wartości islamskie niemuzułmańskim  uczniom i nauczycielom.

 

W Berlinie, lokalni urzędnicy uchylili przepisy zakazujące noszenia burek w budynkach użyteczności publicznej. W Bawarii muzułmańskie dzieci zostały zwolnione z obowiązkowych wizyt w byłych obozach koncentracyjnych w ramach programów nauczania o Holokauście.

 

W Bremie władze miasta podpisały umowę z liczącą ponad 40 tys. społecznością muzułmańską. Umowa gwarantuje ochronę własności społeczności muzułmańskiej, wydawanie zgody na budowę meczetów z minaretami i kopułami, przydział ziemi na muzułmańskie cmentarze, dostarczanie żywności halal w więzieniach i szpitalach, uznanie trzech muzułmańskich świąt, uznanie muzułmańskiej reprezentacji w instytucjach państwowych itp.

 

Niemcy są domem dla ponad 7 tys. salafitów. Służby twierdzą, że 1 tys. z nich to osoby szczególnie niebezpieczne. Salafici mają powiązania z organizacjami terrorystycznymi i na razie „są uśpieni”, ale w każdej chwili mogą zaatakować. Prawo niemieckie pozwala im na prowadzenie konwersji na ulicach. Stąd akcja „Koran w każdym domu", w ramach której rozdano 25 milionów egzemplarzy księgi najważniejszej dla wyznawców islamu.

 

Władze niemieckie uciszają krytyków pro-muzułmańskiej polityki. W Bawarii przeciwnicy budowy mega-meczetu w Monachium zostali sklasyfikowani jako „ekstremiści” i są monitorowani przez niemiecki wywiad. Wiodące media z kolei oskarżają krytyków islamu o „mowę nienawiści”.

 

Dlaczego Berlin chętnie przyjmuje muzułmanów? Statystyki sugerują, że z powodu szybko kurczącej się populacji, niemiecka gospodarka może mieć poważne problemy. Przewiduje się, że w 2060 r. populacja skurczy się z około 81 mln obecnie do 67 mln. Ostatnio jednak urząd statystyczny Destatis podał, że wysoki poziom imigracji przyczyni się do wolniejszego tempa spadku liczby ludności w Niemczech niż wcześniej zakładano.

 

Badanie przeprowadzone przez hamburski Instytut Gospodarki Światowej sugeruje, że niski wskaźnik urodzeń zagraża długoterminowej rentowności gospodarki niemieckiej, nawet pomimo znacznego napływu młodych imigrantów.

 

Większość Niemców wydaje się być niewzruszona tym, co się dzieje w ich kraju. Zgodnie z sondażem ZDF z 21 sierpnia, 60 proc. mieszkańców Niemiec twierdzi, że ich kraj może poradzić sobie z dużą liczbą uchodźców, a wedle 86 proc. pytanych „Niemcy to kraj imigrantów”.

 

- 20 milionów uchodźców oczekuje u progu Europy. Dziesięć do dwunastu milionów w Syrii, pięć milionów Palestyńczyków, dwa miliony Ukraińców i około jednego miliona mieszkańców południowego Kaukazu – powiedział podczas szczytu w sprawie migracji, który odbył się w Wiedniu 27 sierpnia, komisarz UE ds. negocjacji europejskiej polityki sąsiedztwa i rozszerzenia, Johannes Hahn. Pytanie czy Europa jest w stanie ich wszystkich przyjąć?

 

Ponad 700 niemieckich muzułmanów dołączyło do „Państwa Islamskieg”. Pomimo iż walczą w Syrii i Iraku, wciąż otrzymują od świadczenia socjalne.

 

Źródło: gatestoneinstitute.org

AS
DATA: 2015-09-01 15:14
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

przyjęcie islamistów to największa głupota. Zawsze miałem Niemców za mądry naród. Nauczyłem się ich języka. Kazałem się go uczyć moim dzieciom, bo myślałem, że da im to lepszą przyszłość. Zrobiłem błąd. Powinienem je wysłać na lekcje arabskiego i koranu, to wtedy może w przyszłości by im nie poucinano głów za niewierność prorokowi.
ponad 2 lata temu / geo
 
Panowie i Panie ,,poprawni politycznie,,- czas się obudzić!
ponad 3 lata temu / polka
 
czym może pomóc w gospodarce nierób żyjący na koszt państwa ? domyślam się różnych rzeczy ale unia może zniknąć a wtedy niemcy sami w pojedynkę zginą. nie rozumiem ryzyka.
ponad 3 lata temu / addenauer
 
Banksterzy i petru też chcieli by przyjmować rzesze muzułmanów do Polski. Chcecie islamizacji Polski to popierajcie petru . Ja nie chcę
ponad 3 lata temu / kort
 
Boże co się tu dzieje, ok, ręce do roboty potrzebne bo populacja się kurczy, przyjmują niemcy muzułmanów, ale dlaczego wprowadzaja ich prawa, tak , jest to stopniowa islamizacja i juz trzeba głośno o tym mówic, jeśli się da!!!!!!!
ponad 3 lata temu / ja27
 
@Andrzej: ci mniemani inżynierowie to najwyżej anomalie, a raczej zabobony lewackiej religii UE. Jedynie kto w masach przybywa to prekariat Afryki tzw. "BOMISIE". ... Co nam takiego ciekawego objawia pan Serge Boret Bokwango - kongolezyjski ONZ-dyplomata? --> Mianowicie to, iż Afryka jak niegdyś w XIX wieku Anglia (Australia to jej kolonia karna) pozbywa się masowo swego marginesu społecznego, a dokładniej recydywy - odszczuplając rekordowo swe przepełnione więzienia. ... On ich pospolicie zwie: "szczurami, szumowinami Afryki!" p. s. dyplomata ONZ, pan Serge Boret Bokwango posiada immunitet dyplomatyczny i nie musi w Europie za takie oświadczenia bać się egzekwowania na nim politpoprawnego nieprawia. ... p. s. Obecni w Europie muzułmanie - rozzuchwaleni politycznie poprawnym inwalidztwem Okcydentu (dogodnym momentem za 4-5 lat) - dantejskimi scenami przypomną innowiercom (tzn. podludziom w islamie), iż (m)ahomeda ultimatum "ASLIM TASLA" nigdy nie wygasło!
ponad 3 lata temu / Tiberias
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "37883"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.