DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Niemcy: prześladowania za poglądy chrześcijańskie i przymusowa „seksedukacja”

Niemcy: prześladowania za poglądy chrześcijańskie i przymusowa „seksedukacja”
fot. dimitri_c / freeimages.com

Mieszkająca od 27 lat w Niemczech rosyjska rodzina została zmuszona do reemigracji. Powód? Prześladowania za poglądy chrześcijańskie i sprzeciw wobec przymusowej edukacji seksualnej dzieci w niemieckiej szkole.

 

Nowosybirsk obiegła informacja o powrocie z Niemiec wielodzietnej rodziny niemieckiego pochodzenia, która w 1990 roku wyemigrowała z Rosji. Przyczyną powrotu były prześladowania za poglądy chrześcijańskie i sprzeciw rodziców wobec przymusowej edukacji seksualnej dzieci w niemieckiej szkole.

 

Eugen i Luiza mają dziesięcioro dzieci w wieku od 1,5 roku do 15 lat. Po emigracji z Rosji do Niemiec osiedlili się w małym miasteczku w Północnej Nadrenii-Westfalii. Od 2012 roku prowadzili walkę z miejscowymi władzami oświatowymi, które zmuszały ich dzieci do uczestniczenia w lekcjach wychowania seksualnego. Za absencję dzieci na tych lekcjach na rodzinę Eugena i Luizy nałożono karę 150 euro. Za odmowę zapłaty zamieniono ją na jeden dzień aresztu.

 

Eugen powiedział, że nie zgadzał się na demoralizację swoich dzieci, na to, żeby, jak się wyraził, „zdemoralizowani nauczyciele myśleli, że mają prawo do wychowywania ich dzieci i do przedwczesnego wzbudzania zainteresowań sferą seksualną”.

 

Rodzina Eugena i Luizy mieszka obecnie w wiosce Kysztowka, położonej na północy obwodu nowosybirskiego. Rodzice mają nadzieję, że ich dzieci w miejscowej szkole będą w stanie zachować czystość moralną.


Źródło: KAI

MA

DATA: 2017-01-17 17:43
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wrócili bo pewnie bali się że zabiorą im dzieci.
ponad 4 lata temu / veritas
 
Heroiczna postawa na dzisiejsze czasy. Warto zapamiętać i opowiadać o tym.
ponad 4 lata temu / maria m.
 
Z Niemiec niedługo nawet liberałowie będą uciekać. Kula śniegowa się toczy, nabiera rozpędu oraz masy, już nic nie jest jej wstanie zatrzymać. Niemcy jako naród niedługo przestaną istnieć.
ponad 4 lata temu / br00net
 
Ktoś, kiedyś napisał, że "Chrześcijaństwo Rosja Obroni ...". Ale, Ona ma chyba wiele innych problemów uzbieranych na przestrzeni Ostatnich Dziejów.... A Rodzinę, która wróciła do korzeni Niech Pan Bóg ma w Opiece.
ponad 4 lata temu / Stanislavus
 
Oby takich postaw było coraz więcej, a na pewno świat powróci do normalności. Takich ludzi należy wspierać !!!
ponad 4 lata temu / odszkodowania
 
Ponoć USA też dają azyl niemieckim rodzinom z powodu sex edukacji (kursu zboczenia dzieci) szczepień i innych tegfo typu lewackich wyalazków gdzie to państwo wie lepiej jak postępować z dziećmi.Swoją drogą to gdzie my żyjemy że rodzic nie ma wpływu na to czego uczy się jego dziecko...To dotyczy niestety całej europy
ponad 4 lata temu / Arek
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.