DZIŚ JEST:   30   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Franciszka Borgiasza
Św. Hieronima, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Niemcy: minister chce przebadać wpływ homoseksualistów na wychowanie dzieci

Niemcy: minister chce przebadać wpływ homoseksualistów na wychowanie dzieci
By Payam Moein (Own work)/Wikimedia

Anja Karliczek, katoliczka pełniąca w rządzie Angeli Merkel funkcję ministra rozwoju, chce przebadać wpływ, jaki na rozwój dzieci ma ich wychowywanie w związkach dewiacyjnych. Jej zdaniem Niemcy popełnili wielki błąd legalizując „małżeństwa” homoseksualne.

 

Od października 2017 roku w Niemczech – zgodne z prawem państwowym – za „małżeństwa” uznaje się także związki między osobami tej samej płci. Homoseksualiści mogą w pełni korzystać z prawa do adopcji dzieci. Teraz minister w rządzie Merkel, katoliczka Anja Karliczek, chce sprawdzić, jaki wpływ na najmłodszych ma ich wychowywanie w homoseksualnych układach symulujących „rodziny”.

 

Legalizację „małżeństw” homoseksualnych przegłosowano w czerwcu 2017 roku głosami lewicy oraz kilkudziesięciu deputowanych chadecji. Kanclerz Angela Merkel w tej sprawie swoim deputowanym do Bundestagu pozostawiła swobodę decyzji, otwierając tym samym drogę do dewastacji porządku moralnego.

 

Jak podały we wtorek niemieckie media, minister Karliczek zapowiedziała, że chciałaby przeprowadzić długoterminowe badanie na temat tego, jaki wpływ na rozwój dzieci ma ich wychowywanie w „rodzinach” homoseksualnych mężczyzn i kobiet.

 

Polityk CDU podkreśliła, że dla dzieci niezwykle ważną rolę odgrywa napięcie emocjonalne między matką a ojcem, a kobiety i mężczyźni mają odmienny wpływ na potomstwo.

 

Karliczek podkreśliła, że nie chodzi tylko o to, by dzieci czuły się szczęśliwe. Minister wskazała, że problem jest bardziej złożony. Powiedziała też, że głosowała w Bundestagu przeciwko legalizacji „małżeństw” homoseksualnych i uważa, że jej partia „postąpiła niewłaściwie”, nie posiadając koniecznej wiedzy co do konsekwencji tej decyzji. Jak wskazała, w przyszłości w tak fundamentalnych tematach społecznych trzeba działać roztropniej i mniej pochopnie, zyskując świadomość prawdziwych efektów podejmowanych działań.

 

 

Źródło: Kath.net

Pach

 

 

 

  


DATA: 2018-11-23 11:01
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No właśnie, symulujących rodziny. W końcu pojęcie "Ersatz" to niemiecki wynalazek. Tak już się przyzwyczaili za czasów wybitnego naziolskiego socjalisty tow. Adolfa do namiastek wszystkiego, że to im w krew weszło. Już nawet obywateli mają zastępczych, takich nowych, kolorowych Ersatzniemców. Czemu mnie to nie smuci?
ponad 1 rok temu / agricola
 
na razie tylko bardzo bogate pary homoseksualne wychowują dzieci , bogactwo również wypacza ,poczekamy jak dorosną dzieci Jodie Foster i Eltona Johna ,ale to groźne bo ich mózgi inaczej już postrzegają ,wygląda że stary świat się kończy
ponad 1 rok temu / klik
 
Brawo!
ponad 1 rok temu / ju
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.