DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Niemcy: lewacy wzywają do ataków na policję, były już podpalenia

Niemcy: lewacy wzywają do ataków na policję, były już podpalenia

Lewicowi ekstremiści wzywają do dokonywania na terenie całych Niemiec napadów na policję w związku ze szczytem G20, który rozpocznie się 7. lipca w Hamburgu. W ostatnich dniach doszło już do podpaleń i ataków na prywatne samochody funkcjonariuszy.


Na jednej z niemieckich radykalnych stron lewicowych, Linksunten-Indymedia, zaapelowano w ostatnich dniach o dokonywanie ataków na policję na terenie całego kraju. Radykałowie argumentują, że to właśnie „aparat policyjny” jest centralnym punktem represyjnego „kapitalistycznego systemu światowego” i „narzędziem siły” wrogów tych, którzy chcą sami decydować o swoim życiu. „Napawa nas nienawiścią i smutkiem patrzenie, jak pozbawiona skrupułów i sumienia grupa ignorantów w mundurach wchodzi do akcji i broni na rozkaz swoich mocodawców porządku gardzącego człowiekiem” – ubolewają ekstremistyczni redaktorzy lewackiej strony.


Jak piszą dalej, nie brakuje na szczęście „towarzyszy, którzy nie wahają się napadać na gliny”, co należy ich zdaniem aktywnie wspierać. „Wiele małych ataków może doprowadzić system do zacięcia, a każdy atak, podczas którego nikt nie zostaje aresztowany, jest lepszy od samego o nim mówienia” – dodają, wymieniając proponowane rodzaje napaści. To między innymi „bomby z farbą, wybijanie szyb, podpalenia, graffiti, sabotaż, akcje plakatowania” czy też innego rodzaju „działania spontaniczne”.


W dwóch niemieckich miastach, Lipsku i Chemnitz, w nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do już do ataków. W Lipsku udało się spalić dwa wozy policyjne, w Chemnitz skończyło się na nieudanych próbach podpalenia kilku kolejnych. Dodatkowo w Hamburgu prawdopodobnie lewacy właśnie zaatakowali prywatne samochodów policjantów, poluzowując śruby przy kołach i niszcząc opony.


- Podobne apele i ataki nie są niczym nowym – mówi w rozmowie z konserwatywnym portalem „Junge Freiheit” przewodniczący Niemieckiego Związku Policjantów, Rainer Wendt. - Wiemy o niebezpieczeństwie i traktujemy je poważnie - dodaje . Zdaniem Wendta ostatnie ataki – zwłaszcza te na prywatne pojazdy funkcjonariuszy – pokazują, że ekstremiści nie mają żadnych hamulców, gdy idzie o atakowanie sił porządkowych, niestety przekraczając też granice między pracą a życiem prywatnym policjantów.


W związku z nadchodzącym szczytem G-20 Wendt spodziewa się „wysokiej gotowości do przemocy ze strony lewicowej sceny ekstremistycznej”. – Operacja policyjna na szczyt G-20 jest dobrze zaplanowana i przygotowana. Wiedzą o tym także gotowi do przemocy ekstremiści lewicowi. Mają nadzieję, że zastraszą nas swoimi apelami. To im się jednak nie uda – deklaruje Wendt.Pach

Źródło: Jungefreiheit.de
DATA: 2017-06-30 12:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A jednak ciężko jest ostatecznie spacyfikować pożądanie wolności. Nawet w umyśle lewaka. (oczywiście nie wykluczam zaplanowanej akcji NWO i sterowania tymi biednymi ludźmi. Raczej to pewne, ale hasła tak czy inaczej wywodzą się z poczucia wolności. Diabelskie pomieszanie).
ponad 3 lata temu / Stroke
 
to lewactwo to takie wspolczesne hitlerowskie SA...czas uplywa, a ciagle te same scenariusze
ponad 3 lata temu / hmmm
 
jakby ktoś w Niemczech powiedział że nie chce ciapaków to by go zamkneli ale nawoływać do ataków na policję to jest normalne. Świat stoi na głowie.
ponad 3 lata temu / mamas
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.