DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Niemcy: Lekarze powołali komisję śledczą ds. Covid-19

Niemcy: Lekarze powołali komisję śledczą ds. Covid-19
fot. DADO RUVIC / Reuters

W Niemczech powstała Pozaparlamentarna Komisja Śledcza ds. Koronawirusa. Ciało zostało powołane przez lekarzy z Niemiec i Austrii; jego celem jest przedstawienie społeczeństwu Bundesrepubliki i nie tylko prawdy o epidemii Covid-19, która, jak sądzą inicjatorzy, wygląda zupełnie inaczej od tego, co kolportują rządy i mass media.

 

Komisja znana jest w Niemczech jako ACU (niem. Außerparlamentarischer Corona Untersuchungsauschuss). Jej głównym pomysłodawcą jest dr Heiko Schöning, lekarz z Hamburga; współzałożyciele to dr Bodo Schiffmann z Sinsheim oraz austriacki mikrobiolog, wirusolog i epidemiolog prof. Martin Haditsch. W pracach komisji uczestniczą też inni lekarze i uczeni, w tym eksperci w dziedzinach ekonomii i prawa. Rzecz jest związana z powstałą wcześniej inicjatywą „Lekarze chcą wyjaśnień” (niem. Ärzte für Aufklärung) założoną przez kilku medyków z Hamburga.

 

Prezentując założenia przyświecające ACU dr Schöning mówił przede wszystkim o konieczności zatroszczenia się o wszystkich tych ludzi, których ogłoszona przez rządy epidemia Covid-19 doprowadziła do ryzyka śmierci. Lekarz podkreślił, że już na początku maja niemiecki rząd przyznawał, iż 2,5 mln Niemców wskutek wprowadzonych restrykcji nie przeszło koniecznych zabiegów i operacji medycznych. To, wskazał Schöning, w konieczny sposób musi mieć swój efekt w postaci pogłębiania się chorób i śmierci. Lekarz podkreślił, że w wydanych w Niemczech i w innych krajach zaleceniach dotyczących pomocy osobom poddanym atakowi serca pisze się, że nie należy stosować metody usta-usta, mimo jej dowiedzionej naukowi skuteczności. Także taki, wydawałoby się, szczegół, może według dr. Schöninga doprowadzić do kolejnych zgonów. Trudno ponadto ocenić skutki gospodarcze i psychiczne wprowadzonych restrykcji dla jakości i długości życia ludzi, ale te, stwierdził lekarz, na pewno nie będą pozytywne.

 

Z kolei dr Bodo Schiffmann zwrócił uwagę na gigantyczny brak proporcjonalności; istnieje rozbieżność między liczbą osób testowanych a osobami faktycznie zainfekowanymi, co daje pole do ogromnych manipulacji medialnych. Rząd tymczasem od razu i bez żadnych badań zaleca masowe szczepienia, choć szczepionki, jak wiadomo, niosą ze sobą poważne ryzyka. Schiffmann podkreślił, że w przypadku Covid-19 mowa jest o szczepionkach RNA, które mogą negatywnie wpływać na kod genetyczny. W ocenie lekarza nie ma żadnej możliwości, by pogodzić to z fundamentalną zasadą – primum non nocere, nie szkodzić. Schiffmann wyraził też obawę, że zadekretowana „epidemia” przyczyni się do budowy państwa totalnego nadzoru, w dużej mierze za sprawą promowanych dziś aplikacji mających jakoby pomagać w walce z wirusem. Lekarz zwrócił też uwagę, że w czerwcu odbyły się w Niemczech masowe protesty przeciwko restrykcjom związanym z Covid-19; mimo tego nie odnotowano żadnego wzrostu zakażeń, co wskazuje jasno na to, że epidemia wcale nie rozprzestrzenia się tak, jak się to w mediach czy rządzie podaje.

 

Austriacki uczony prof. Martin Haditsch wskazał z kolei, że cała sprawa z Covid-19 jest wielką medialną operacją, nakierowaną na zafałszowanie rzeczywistości; liczba zakażonych zaczęła spadać na długo przed rozpoczęciem wielkiej operacji blokady, powiedział. Zaznaczył też, że całkowicie bezprawny jest nakaz noszenia maski.

 

ACU założyła swoją stronę internetową, na której publikuje co pewien czas nowe materiały opracowywane przez ekspertów z dziedziny medycyny, ekonomii i prawa.

 

Pach

 

Źródło: acu2020.org


DATA: 2020-07-28 13:33
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Tak
1 miesiąc temu / Los
 
Czyli kolejna "pozarządowa" "niezależna" na usługach rządu. Nie ma czegoś takiego jak "pozarządowa" czy "niezależna". Albo jest rządowa, albo jest zależna. Wy sie jeszcze nie obudziliście, że wszystkim rządzi kasa? Kto płaci, żąda wyników. Pytanie tylko: kto im płaci? Żyje na tym świecie już trochę i wiem, że lekarze czy prawnicy nic nie zrobią za darmo. A co za tym idzie, za nimi stoi kto? Komu najbardziej zależy na jak największym chaosie w Europie? USA, Chiny i Rosja.
1 miesiąc temu / Polak
 
O co w tym wszystkim chodzi?
1 miesiąc temu / Timo
 
Ilu ludzi umrze lub umarło , bo nie mogli w porę dostać się do lekarza, na operację z powodu restrykcji... To jest skandal co się wyprawia z ludźmi ! Jak barany mamy zakładać maseczki bo nas nie wpuszcza. W tej parnocie ludzie dusza się w maseczkach , a Rząd traktuje nas jak motłoch.Moze wreszcie ktoś odważy się upubliczniać prawdę o nieistniejącej epidemii.
1 miesiąc temu / Ula
 
Najpierw przyszła do Aleksandra Łukaszenki słynna WHO czyli Światowa Organizacja Zdrowia, agenda ONZ. Zaproponowali mu 92 miliony dolarów i to w żywej gotówce czyli łapówka! za wprowadzenie w całym kraju kwarantanny przeciwko słynnemu wirusowi oraz wszelkich restrykcji ?tak, jak we Włoszech?. Odmówił. A że rozglądał się od jakiegoś czasu za szybkim kredytem w zachodnich bankach, wobec tego kilka tygodni później zgłosił się do niego Międzynarodowy Fundusz Walutowy IMF również agenda ONZ, kierowana od roku przez następczynię słynnej Christiny Lagarde, Bułgarkę Krystalinę Georgiewą.Oferta okazała się dziesięciokrotnie większa, aniżeli forsa z WHO. Zaproponowali Łukaszence 940 milionów dolarów natychmiastowego kredytu w zamian za.... tak, tak. Łatwo zgadnąć..... za wprowadzenie kwarantanny i kompletny lock down ?tak, jak we Włoszech? czyli zamknięcie całego kraju i maski na gęby dla wszystkich Białorusinów. Wszystkie inne rządy przyjęły pieniądze.
1 miesiąc temu / z sieci
 
U nas mówi o tym Grzegorz Braun. Kto wyznał wiarę w covida ten się nie obudzi, a takich ludzi jest miażdżąca większość. Więc bez znaczenia jest faktyczne zagrożenie bądź jego brak, pęd owczy pociągnie wszystkich tam, gdzie tego sobie zażyczyli ci od przestawiania wajhy. Sukcesem można nazwać operację wychowania lidzi sowieckich. Pisano to już na tym portalu, że lata opresji za zbrodniczej komuny nie doprowadziły do tego co dały lata pełnych półek.
1 miesiąc temu / Gość
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.