DZIŚ JEST:   21   LUTY   2020 r.

Najświętszego Oblicza Jezusa
Św. Piotra Damianiego, Doktora Kościoła
Św. Roberta Southwella
 
 
 
 

Niemcy: lalki i bajki narzędziem islamistów. Tak uczą dzieci terroryzmu i fundamentalizmu

Niemcy: lalki i bajki narzędziem islamistów. Tak uczą dzieci terroryzmu i fundamentalizmu
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

Szef kontrwywiadu Nadrenii Północnej-Westfalii Burkhard Freier ostrzega przed islamistyczną indoktrynacją dzieci. Jak podkreśla w rozmowie z publiczną stacją WDR, dżihadyści wykorzystują nawet lalki, by wywoływać u najmłodszych sympatię do fundamentalizmu i terroryzmu.

 

Według Burkharda Freiera coraz poważniejszym problemem dla bezpieczeństwa Niemiec są islamistyczne rodziny. Rodzice, którzy są salafitami i sympatyzują z terroryzmem, wpajają swoim dzieciom od najmłodszych lat ideologię dżihadyzmu. Używają do tego nawet lalek przedstawiających arabskich terrorystów oraz kobiety w burkach. Lalki te nazywane są mianem „Dżundullah”, co znaczy „żołnierze Allaha”.

 

Jak podkreślił Burkhard Freier, tego procederu nie można bagatelizować. W ocenie szefa kontrwywiadu Nadrenii Północnej-Westfalii wyrasta właśnie w Niemczech nowa generacja salafitów, która ideologicznie będzie jeszcze bardziej skrajna i jednorodna niż w pokoleniu ich rodziców oraz dojrzewająca w całkowitej opozycji do otaczającego ją niemieckiego społeczeństwa.

 

Sami ekstremiści w sieci zachwalają, że za pomocą islamistycznych zabawek można nauczyć „swoje małe lwy i lwice, już przy zabawie, naturalnej wstydliwości”, co ma w praktyce oznaczać na przykład skłanianie dziewczynek do zakrywania twarzy – mówił Freier.

 

Na zabawkach się nie kończy, bo dzieciom opowiadane są również zideologizowane bajki – dodaje szef kontrwywaidu. – W opowiadaniach propaguje się na przykład wielożeństwo lub chodzi w nich o to, by więźniów aresztowanych przez niemiecki wymiar sprawiedliwości przedstawiać jako ofiary i męczenników – podkreśla.

 

Według danych niemieckiego kontrwywiadu, w samej Nadrenii Północnej-Westfalii mieszka około 100 salafickch rodzin. W całym RFN z tą radykalną islamską grupą związanych jest 11 tys. osób.

 

 

Źródło: jungefreiheit.de

Pach

 

  


DATA: 2018-08-28 11:33
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Najgorsze w tym jest to, że ta fala zgnilizny niemieckiej rozleje się mna całą Europę a następnie urusłwszy w siłę zaleją świat. To nie tylko salaficie, którzy są skrajnym zideologizowanym odłamem muzułmańkim maja taki cel. Taki cel przyświeca niemalże każdemu muzułmanininowi, który przybył do Europy po II WŚ.
ponad 1 rok temu / odszkodowania
 
Trzeba to przyznać: Niemcy mają refleks.
ponad 1 rok temu / hipopotam
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.