DZIŚ JEST:   18   LIPCA   2019 r.

Św. Szymona z Lipnicy
Św. Brunona, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Z 6 przedstawionych na tym zdjęciu kobiet, co najmniej 3 wyglądają na mężczyzn! I gdyby tych zdjęć było więcej i większe zbliżenia - to byłaby widoczna straszna brzydota, brak kobiecości i zacięte twarze. Paskudne Niemki nie tylko stoją tam na czele rządu i partii politycznych - ale jeszcze chcą straszyć ludzi od ołtarza! Skąd takie pragnienie księdzowania u tych bab? Chyba z zawiedzionych innych pragnień i ambicji ..W ciągu już długiego mojego życia w Polsce poznałem nie tylko dziesiątki wspaniałych i świętych księży i nigdy żadnego grzesznego!, ale też dziesiątki wspaniałych i świętych sióstr zakonnych - od zakonów kontemplacyjnych po zgromadzenia bezhabitowe.Wszystkie były i są piękne nawet w późnej starości, pogodne,wesołe i dowcipne - całkowicie oddane Bogu i ludziom. I nigdy żadna z nich, nawet zapytana, nawet nie wyobrażała sobie bycia kapłanem! To jest nasze zdrowe polskie myślenie,polska pobożność i zdrowy rozsądek. I niech tak zawsze zostanie!
1 miesiąc temu / gość
 
Czy one nie rozumieją, że kapłaństwo to nie chciejstwo, tylko służba i posłuszeństwo biskupowi? Jak będą realizować owo powołanie, skoro zaczynają od przewrotu, strajku i łamania przykazania W niedzielę i święta we Mszy św...? Jakimi byłyby ?kapłankami?? Jeśli kobieta czuje chęć zostania księdzem, to powinna się modlić o rozeznanie powołania. Tam, gdzie jest dużo pokornej modlitwy, tam nie ma szatana, a zatem i takich chęci. Kobieta może być doktorem kościoła, kobieta może nawet pouczać papieża. Kobieta może mieć wielką rolę w Kościele, ale wszystko to z woli Bożej. Co do służby kapłańskiej, woli Bożej jednak nie ma. Zdajmy się wszyscy na wolę Bożą.
1 miesiąc temu / kid
 
Jezus nie udzielił apostołom mocy do świecenia kobiet.
1 miesiąc temu / Ann
 
Feministki urzeczywistniają postanowienia pseudosoboru watykańskiego drugiego o wolności religijnej według deklaracji "Dignitatis humanae", według której każdy może wierzyć w to, co mu przypada do smaku.
1 miesiąc temu / Sal
 
Na niemieckich stronach tych pań są zdjęcia z jednego z ich mitingów. Odbył się on w żeńskim zakonie pw. panien bezhabitowych żart Wpierw niech się te biedne zakonnice ubiorą poprawnie, a potem jeszcze poprawnie zachowują, a na pewno odnajdą swoje miejsce w Kościele.
1 miesiąc temu / Anna
 
@gender studies:D ale o co Ci się rozchodzi, przecież jest cennik: 50 milionów tam, a co ważne, i z powrotem:D +35 tysięcy za każdy dzień na stacji orbitalnej
1 miesiąc temu / szpulas11
 
wżiąć kamerę i zadać kilka prostych pytań: o 6 prawd wiary i 6 x 8
1 miesiąc temu / szpulas11
 
A czemu nie założą swojego kościoła lub nie pójdą tam gdzie są święcenia kobiet np. odłam mariawitów?
1 miesiąc temu / trooper
 
jak kobieta nie chodząca do Kościoła może zostać księdzem? Gdzie tak jest?
1 miesiąc temu / Gość
 
Problem polega na tym, że duża część tych kobiet z Kościoła Katolickiego po prostu żyje, pracują w strukturach kościelnych i zarabiają pieniądze z podatków zwykłych katolików. Niestety mają poparcie wśród takich fałszywych proroków jak biskup Bode ten który chciał błogosławić związki jednopłciowe i zamiast po prostu wyciąć tego duchowego raka z tkanki Kościoła, to nie tylko pozwala im się rozwinąć i infekować Kościół, ale jeszcze przeznacza się na to forsę. Te panie z wiarą Kościoła nie mają nic wspólnego, ale niestety mają możnych protektorów i nie zdziwiłbym się, jakby to docierało do samego Watykanu. Najgorszym kryzysem Kościoła są tacy ludzie jak Bode, Marx i cała ta grupa, niestety w szatach biskupich. Obserwując jednak to co się dzieje aktualnie w Watykanie, nie ma najmniejszych szans na zmianę na lepsze, przynajmniej na razie. I wygląda na to, że zamieszenie w sprawach wiary i doktryny jest zamierzone.
1 miesiąc temu / Neptun
 
ale to Rzymscy-katolicy opuścili Kościół Powszechny Katolicki , Apostolski , podczas VII Soboru Powszechnego Konstantyńsko-Nicejskiego w 1054 roku i zostali wykluczeni z Kościoła a potem się rozrośli i teraz dominują
1 miesiąc temu / do do Jacek100/
 
Durnie i tyle
1 miesiąc temu / Po
 
Równie dobrze mogą domagać się od Kapitana statku wywiercenia wielkiej dziury w dnie, bo to zmniejszy opór wody . . . Albo niech każą grać w szachy na zasadach piłki nożnej . . . Kościół Katolicki stoi na 100% fundamencie, usunięcie lub podmiana choćby jednego elementu, pozbawi go całego Katolicyzmu, czyli jedynej Wiary, powszechnie uznanej za prawdziwie objawioną! Stanie się erzacem a nie oryginałem, paszkwilem a nie mądrością doskonałą! Róbcie sobie co chcecie, ale nie wchodźcie nawet z tym w pobliże KK, tak jak świnie nie są sadzane przy stole w Salonie!!!
1 miesiąc temu / Andrzej BR
 
My mamy rzymsko-katolicki, polsko-katolicki istnieje od jakiegoś czasu również i jest to schizma.
1 miesiąc temu / do Jacek100/33
 
czy jeżeli będziemy protestować bo każdy obywatel chce polecieć na międzynarodową stację kosmiczną to wtedy tak się stanie, bo protestujemy ?
1 miesiąc temu / gender studies
 
Czy te durne feministki nie rozumieją tego, że "wyświęcenie" kobiet nie ma mocy sprawczej. Żaden biskup ani kardynał, czy nawet papież nie mają takiej możliwości przekazania mocy święceń kobiecie i dalej to bedzie kobieta, a nie duchowna! Świecenia dla kobiet po prostu nie działają, więc są bez sensu!!!!!
1 miesiąc temu / Król Artur
 
Proponuję olać te baby i pozwolić im na te protesty... tyle że ze wszystkimi konsekwencjami. Nie chca pracować - zwolnić z pracy. Nie chcą byc na Mszy niedzielnej - ich wybór i ich grzech śmiertelny. Obrażają Najświętszą Pannę - kolejny grzech śmiertelny. Chcą rozwiązłości - prosze bardzo, niech się pogrążają. Niech się pogrążą, zdegenerują i zrobia sobie takie "kuku" jakie tylko im sie podoba. Ale to wszystko pod jednym warunkiem - nie słuchać ich i nie ustąpić ani o milimetr. Tylko tyle i aż tyle.
1 miesiąc temu / Bolek
 
Nazwijmy święcenia konsekracją do służby i już połowie kobiet nie będzie tak spieszno.
1 miesiąc temu / a
 
Pięknie to ująłeś!!!!
1 miesiąc temu / @TomBombadil
 
Czemu nie domagają się dostępu do pracy w kopalniach uranu...? Feminizm kończy się tam, gdzie trzeba wnieść szafę na czwarte piętro.
1 miesiąc temu / Tom Bombadil
 
Won z tą herezją !!!! Kobieta nie może mieć święceń !!!!
1 miesiąc temu / Jj
 
wygląda na to że jesteśmy świadkami wypełniania się przepowiedni że : wiek XXI będzie wiekiem nowych religii nowej moralności i wielkich zmian"to się dzieje
1 miesiąc temu / klik
 
UMOŻLIWIĆ IM!! DAĆ IM ŚWIĘCENIA!!! Niech sobie założą własny niemiecko-katolicki kościół my mamy polsko-katolicki i niech sobie tam robią co chcą, co nam do heretyków?!?!
1 miesiąc temu / Jacek100/33
 
Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle... W Niemczech ludzie ustawiają się do Komunii Świętej, ale spowiedź pomijają. Oto jeden z efektów:
1 miesiąc temu / sisi
 
Chca wszystkiego, tylko nie normalnosci. Ile z tych Pan chce realizowac swoje powolanie jako matki? Ciekawe czy to dla nich nie jest juz katolickie? Grupa feministek, ktlra znow bedzie rozwalac Kosciol od srodka!
1 miesiąc temu / Trad
 
Ło co chodzi z tymi paniami? Pchają się do męskiego towarzystwa na siłę i jeszcze chcą znieść tamże celibat! Toż to nimfomania w nieczystej postaci.
1 miesiąc temu / aaa
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.