DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A gdybym powiedział, że w Polsce Twoje kilkuletnie dziecko spotyka się z dorosłym, który pokazuje mu literaturę pornograficzną? Dorosły wprowadza Twoje dziecko w świat seksu (bo nie płciowości przecież), daje do zabawy lalki z wyraźnymi narządami płciowymi itd, zachęca Twoje dziecko do "eksperymentowania". Dotyka to dziecko. Czy nie nazwałbyś tego pedofilią (tym bardziej, że dorosły odczuwa podniecenie)? Skoro dorosły robi to jawnie i legalnie to faktycznie nawet w Polsce mamy już zalegalizowaną pedofilię. Stało się to gdy rząd PO wprowadził "niewielkie" zmiany do systemu edukacji. Obecny rząd PiS przez 2 lata nie zajął się tym problemem. Zoofilia (sic!) jeszcze nielegalna, ale jest (nieśmiało) promowana w mediach (dla dzieci). Zoofilia była legalna w Niemczech przez kilkadziesiąt lat (i jest dalej bezkarna). Próby zalegalizowania pedofili przez partie w Europie to także Holandia. Diabelski język poprawności politycznej wpływa na nas wszystkich.
ponad 3 lata temu / Stroke
 
Mój poddany w bezsilnej katofobicznej wściekłości odwraca kota ogonem, przerzucając na katolików cechy które opisują właśnie Michu, takie jak: chore fobie, fanatyzm, chamstwo, skrajnie głupie i absurdalne poglądy, pochwała zamordyzmu. A przecież każdy zdrowo myślący nie-ignorant wie, że na zachodzie Europy były już próby legalizacji pedofilii, np. przez niemieckich Zielonych. Na szczęście nie powiodły się, gdyż wtedy większość społeczeństw nie była "urobiona" lewacką propagandą. Ale to się zmienia. Lewaccy psycholodzy już dążą do uznania pedofilii za "orientację seksualną", a lewaccy demoralizatorzy wprowadzili zboczoną seksedukację do szkół, by od etapu małego dziecka urabiać następne pokolenia. Jeśli im się to uda, wtedy pomysł legalizacji pedofilii wróci, a urobieni wyborcy demokratycznie to przegłosują, dokładnie tak jak się stało z homomałżeństwami w Niemczech. Oczywiście wtedy heretyk Michu pedofilię zaakceptuje, bo przecież fanatycznie ubóstwia demokrację.
ponad 3 lata temu / r
 
Bóg zakazał sodomii ponieważ 1.Małżeństwo ma służyć prokreacji 2. Bóg wiedział o skłonnościach pedofilskich sodomitów 3. Bóg wiedział też, że sodomici będą tę swoją regularną skłonność ukrywać. @Michu usiłuje nam wmówić że słuchając Wszystkowiedzącego Boga jesteśmy talibami i faszystami. Michu jest przedstawicielem antykościoła walczącego z Bogiem Jedynym - Twórcą Kościoła Katolickiego.
ponad 3 lata temu / st
 
Niemcy właśnie zalegalizowali pedofilię. Skłonność ta jest regułą u sodomitów, każde legalne małżeństwo ma też prawo do adopcji dzieci. Dokonuje się prawna legalizacja pedofilii. Tylko po to potrzebne jest im urzędowe "małżeństwo".
ponad 3 lata temu / tak
 
r twój i stroka przykład odnośnie pedofili jest skrajnie głupi, chcesz wmówić jako antydemokrata i zwolennik zamordyzmu, że parlamentarzyści w jakimś kraju Europy zalegalizują pedofilię. Każdy zdrowo myślący wie, że to niemożliwe, ja ci nie pomogę jak masz takie chore fobie, to może podaj przykłady jaka partia w Polsce, choćby najbardziej marginalna lub w Europie ma w swoim programie postulat legalizacji pedofilii, oczywiście takich nie ma. Celem stroka i twoim jest straszyć ludzi i wszystko sprowadzić do absurdu. Oczywiście fanatyk stroke chuligańsko wyzwał postępowca, tylko dlatego, że ma inne poglądy, wcale mnie to nie dziwi, można ubolewać że do kościoła przyklejają się osoby, którym bliżej do talibanu niż chrześcijaństwa.
ponad 3 lata temu / Michu.
 
Michu=Stormer=Postępowiec= i kto tam jeszcze się wypróżnia intelektualnie na temat demo(n)kracji
ponad 3 lata temu / jac
 
@Postępowiec: o tym co jest złego w twoich zdegenerowanych poglądach już ci tłumaczyliśmy, ale widzę że tak jak Michu wolisz przekonać się o ich głupocie osobiście dopiero po śmierci. Twój wolny wybór.
ponad 3 lata temu / r
 
Moim zdaniem,państwa Europy zachodniej popełniają zbiorowe samobójstwo i już może wkrótce nastąpi całkowita zagłada naszej cywilizacji chrześcijańskiej. Politycy i większość społeczeństwa tych państw tak postępuje jakby Pana Boga nie było, łamiąc zasady moralne podane dla nas w Starym i Nowym Testamencie.Ci ludzie wybrali drogę prowadzącą ku potępieniu czyli piekłu i sami indywidualnie i zbiorowo poniosą karę, którą sami na siebie nałożyli przez bezczelne łamanie podstawowych praw ustanowionych przez jedynego Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej.
ponad 3 lata temu / cichy
 
@Michu: gdybyś nie był kompletnie zaślepiony nienawiścią do mnie, to byś dostrzegł że często na tym forum komentuję także coś od siebie. A że sam co chwilę dajesz podstawy do krytyki, więc korzystam z okazji by wykazać totalnie bezmyślny antykatolicyzm twoich poglądów. Przecież skoro napisałeś że AKCEPTUJESZ (a nie: tolerujesz) wybór Niemiec, oznacza to że akceptujesz homomałżeństwa, czyli że w kolejnej sprawie sprzeciwiasz się doktrynie katolickiej. Następnym etapem będzie twoja akceptacja dla wszelkich zboczeń (w tym pedofilii i zoofilii), jeśli takie coś zostanie demokratycznie przegłosowane. Niestety, takich prymitywnych osobników jak ty jest w UE pełno, stąd jej moralny upadek. Poza tym, przecież sam na mnie plujesz i sam nie masz za grosz kultury, hipokryto, skoro walczysz z doktryną katolicką na katolickim forum. To ty jesteś agresorem, a ja obrońcą który dopasowuje taktykę obrony do taktyki agresora.
ponad 3 lata temu / r
 
Cóż tu dużo pisać o Postępowcu. Określił się (inny artykuł i jego komentarze) jako chrześcijanin. A prędzej jego podejście do życia i "wiedza" o nim - bardzo młodej i niedojrzałej osoby jest paradoksalnym zestawieniem niektórych elementów manicheizmu i nieopanowanego (cyt: "24/7") popędu seksualnego do osób tej samej płci. Dla nas to heretyk, który prawdopodobnie chce znaleźć usprawiedliwienie dla swojego zboczenia. Dla nas to także osoba, która obraża Boga w Trójcy Jedynego gdy pisze, że nasz Bóg stworzył ZŁO (płciowość=zło). Przy czymś takim to już drobiazg, że Postępowiec chciałby, aby heteroseksualne farmy dostarczały dzieci dla jego wydumanych wspaniałych "małżeństw" zboczeńców. Poziom wiedzy poniżej zera (nie wie np:, że 30% związków lesbijskich stale używa przemocy fizycznej). A skoro jak sam pisze, że jest pozbawiony emocji to chyba go nie urazi powiedzenie o nim: głupek.
ponad 3 lata temu / Stroke
 
Stroke czy włosiennica już ubrana, czy to kolejna twoja podpucha?
ponad 3 lata temu / Michu.
 
Michu, który sam ogłosił się heretykiem jakiś czas temu dalej próbuje rozmiękczać nie tylko katolickie, ale nawet zdroworozsądkowe poglądy celem siania zepsucia i fałszu. Popatrzmy: Michu "Taki jest wyrok demokracji, Niemcy chcą homomałżeństw to będą je mieli" oraz "Oczywiście , że akceptuje wybór Niemiec, jest demokratyczny i zgodny z prawem". A teraz Prawda: "Taki jest wyrok demokracji, naród x chce pedofili to będzie ją miał. Oczywiście, że ja Michu akceptuję pedofilię w kraju x skoro wyboru dokonano demokratyczna i zgodna z prawem". Poza tym szermowanie słowami "demokracja" i "prawo" ma wywołać u nas poczucie, że wybór był dobry i mądry. Módlmy się do Boga w Trójcy Jedynego za Polskę i cały świat. (P.S. zaplątanie w poprawność polityczną prowadzi do złych skutków dla jej wyznawców - dobry przykład to Michu, który został na własne życzenie poddanym r :D)
ponad 3 lata temu / Stroke
 
Wyrokiem Bożym Sodomae ogień spalił doszczętnie , Polecam gorąco ,,Mysia Utopia,, eksperyment z 68 roku wielokrotnie powturzony taki sam stan dzisiejszego człowieka
ponad 3 lata temu / sten
 
Co w tym złego? Niech ludzie żyją jak chcą. Swoją drogą chyba logiczne jest, że w większości przypadków kobieta lepiej zrozumie kobietę, a mężczyzna mężczyznę. Przełoży się na to na to, że małżeństwa będą szczęśliwsze, a dzieci będą miały dobre wzorce, a nie jak w rodzinach heteroseksualnych, gdzie tylko alkohol, przemoc, wykorzystywanie, kult pieniądza. Sam popęd seksualny nie uczyni żadnego związku udanym. On musi opierać się na czymś znacznie głębszym.
ponad 3 lata temu / Postępowiec
 
r dziwny człowieku, skomentuj coś od siebie , a nie tylko czekasz żeby krytykować moje posty. Chociaż krytyka to nic złego, ty tylko plujesz, uważaj żebyś nie ochlapał monitora, bo wypalisz ekran jadem, nie masz za grosz kultury, takiego osobnika nie widziałem na żadnym portalu. Tylko człowiek niemyślący może uważać , że demokratom musi sie podobać każdy wyrok demokracji. Przyjmuję jej wyroki, ale nie wszystkie muszę chwalić, To jest logiczne, twój wywód jest totalnie bezmyślny. Skoro np popierasz Pis, a wygrałby Palikot to masz się cieszyć , bo jesteś demokratą? Pomyśl a potem pisz. Oczywiście , że akceptuje wybór Niemiec, jest demokratyczny i zgodny z prawem.
ponad 3 lata temu / Michu.
 
Tak @Michu, wyrok demokracji. Wyrok demokracji skazał Jezusa na śmierć i był podwaliną do wyroku Bożego, że kamień na kamieniu nie pozostał, który by nie był zwalony. Wyrok demokracji zatwierdził homozwiązki i będzie podwaliną do wyroku Bożego...... Poczekamy, zobaczymy - oby nie.
ponad 3 lata temu / Pierre_
 
@jaka demokracja: gdzie szatańska? Zwyczajna. Większość decyduje. Wystarczy tę większość do swoich racji umiejętnie przekonać. Aha, z ciekawości: gdzie się spotkałeś z chrześcijańską demokracją?
ponad 3 lata temu / Stormer
 
Michu twierdzi że taki jest wyrok demokracji. A ponieważ Michu ubóstwia demokrację, więc to logiczne że Michu akceptuje homomałżeństwa................. No nieeee, to był żart. Przecież Michu nie potrafi myśleć logicznie, dlatego ubóstwia demokrację, ale nie akceptuje homomałżeństw :)
ponad 3 lata temu / r
 
do @Michu, ale to jest demokracja szatańska, bo są różne demokracje, najlepsza jest wtedy kiedy jest chrześcijańska ! bo były też demokracje hitlerowskie, no i ta szatańska demokracja to też jest nazywana demokracją LGBTI !
ponad 3 lata temu / jaka demokracja
 
Niemcy się degenerują.
ponad 3 lata temu / DNA
 
Taki jest wyrok demokracji, Niemcy chcą homomałżeństw to będą je mieli. Zaznaczyć należy, że Kościół niemiecki był sceptyczny do tych rozwiązań.
ponad 3 lata temu / Michu.
 
Ad beria Ludożercy też ? ?
ponad 3 lata temu / Kazio
 
@r Nie zakazano rozwodów. Rozwód jest tam "prawem nabytym" (o czym mowa w następnym ustępie tegoż paragrafu), a małżeństwo trwa nadal, co oznacza, że do końca życia mąż musi żonę utrzymywać, a po śmierci żony jej, a nie jego dzieci, a nawet jej kochanków. To "dożywotnio" to tylko taki żart prawników, który przekłada się na życie w taki lub inny sposób w zależności od tego, kto wynajmie lepszego prawnika.
ponad 3 lata temu / Alek
 
To jest na pewno upadek moralny Niemiec. Jest to sytuacja niezwykle grozna bowiem Niemcy sa najsilniejszym i najwiekszym panstwem eurokolchozu. Teraz beda szly ostre, stale naciski z Niemiec na Polske. Precz z gender! Precz ze smiertelnym grzechem homoseksualizmu i cudzolostwa!
ponad 3 lata temu / Slawomir Tomasz Roch
 
Wszyscy mają prawo do szczęścia, brawo!
ponad 3 lata temu / Beria
 
Ja bym się nie przejmował zbytnio tym głosowaniem. To łabędzi śpiew zachodniego demoliberalizmu. Muzułmanie niebawem rozwiążą ten problem.
ponad 3 lata temu / kvt
 
Dlaczego tylko dwie osoby? Dość ciemiężenia haremiarzy! Wolność dla Mormonów! Koniec z karaniem za bigamię! Ale im odwala...
ponad 3 lata temu / Kazio
 
"Po zmianie paragraf 1353 brzmi: Małżeństwo zawierają dożywotnio dwie osoby różnej lub tej samej płci" - dożywotnio? Czyli co, przy okazji zakazano rozwodów?
ponad 3 lata temu / r
 
Muzułmanie to naprawią, kiedy wprowadzą im szariat.
ponad 3 lata temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.