DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Niemcy: homolobby w euforii. Bundestag poparł „Małżeństwo dla wszystkich”

Niemcy: homolobby w euforii. Bundestag poparł „Małżeństwo dla wszystkich”
Fot. Maciek Markowski/FORUM

Bundestag opowiedział się za skandalicznym projektem „Małżeństwo dla wszystkich”. Za projektem ustawy zmieniającej zapisy kodeksu cywilnego głosowało 393 posłów SPD, Lewicy i Zielonych oraz część deputowanych CDU/CSU.

 

Głosowanie w Bundestagu, po tym jak kanclerz Merkel zapowiedziała, że nie będzie w tej sprawie stosowana dyscyplina partyjna oraz zachęciła parlamentarzystów z macierzystej CDU do głosowanie zgodnie „z własnym sumieniem” – co de facto oznaczało przyzwolenie na poparcie homoprojektu – było właściwie formalnością.

 

Wszelkie próby zablokowania głosowania poprzez powoływanie się na zapisy konstytucji nie przyniosły rezultatu.


Przeciwko ustawie głosowało 226 posłów z klubu CDU/CSU. Cztery osoby się wstrzymały. W głosowaniu wzięło udział 623 parlamentarzystów. Za projektem ustawy zmieniającej zapisy kodeksu cywilnego głosowało 393 posłów SPD, Lewicy i Zielonych oraz część deputowanych CDU/CSU.

Kanclerz Angela Merkel poinformowała, że głosowała przeciwko

Po zmianie paragraf 1353 brzmi: „Małżeństwo zawierają dożywotnio dwie osoby różnej lub tej samej płci”. Oznacza to, że układy jednopłciowe będą miały również prawo do adopcji dzieci.

 

 

Źródło: interia.pl

luk

 

 

 

 

 


DATA: 2017-06-30 13:41
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A gdybym powiedział, że w Polsce Twoje kilkuletnie dziecko spotyka się z dorosłym, który pokazuje mu literaturę pornograficzną? Dorosły wprowadza Twoje dziecko w świat seksu (bo nie płciowości przecież), daje do zabawy lalki z wyraźnymi narządami płciowymi itd, zachęca Twoje dziecko do "eksperymentowania". Dotyka to dziecko. Czy nie nazwałbyś tego pedofilią (tym bardziej, że dorosły odczuwa podniecenie)? Skoro dorosły robi to jawnie i legalnie to faktycznie nawet w Polsce mamy już zalegalizowaną pedofilię. Stało się to gdy rząd PO wprowadził "niewielkie" zmiany do systemu edukacji. Obecny rząd PiS przez 2 lata nie zajął się tym problemem. Zoofilia (sic!) jeszcze nielegalna, ale jest (nieśmiało) promowana w mediach (dla dzieci). Zoofilia była legalna w Niemczech przez kilkadziesiąt lat (i jest dalej bezkarna). Próby zalegalizowania pedofili przez partie w Europie to także Holandia. Diabelski język poprawności politycznej wpływa na nas wszystkich.
ponad 3 lata temu / Stroke
 
Mój poddany w bezsilnej katofobicznej wściekłości odwraca kota ogonem, przerzucając na katolików cechy które opisują właśnie Michu, takie jak: chore fobie, fanatyzm, chamstwo, skrajnie głupie i absurdalne poglądy, pochwała zamordyzmu. A przecież każdy zdrowo myślący nie-ignorant wie, że na zachodzie Europy były już próby legalizacji pedofilii, np. przez niemieckich Zielonych. Na szczęście nie powiodły się, gdyż wtedy większość społeczeństw nie była "urobiona" lewacką propagandą. Ale to się zmienia. Lewaccy psycholodzy już dążą do uznania pedofilii za "orientację seksualną", a lewaccy demoralizatorzy wprowadzili zboczoną seksedukację do szkół, by od etapu małego dziecka urabiać następne pokolenia. Jeśli im się to uda, wtedy pomysł legalizacji pedofilii wróci, a urobieni wyborcy demokratycznie to przegłosują, dokładnie tak jak się stało z homomałżeństwami w Niemczech. Oczywiście wtedy heretyk Michu pedofilię zaakceptuje, bo przecież fanatycznie ubóstwia demokrację.
ponad 3 lata temu / r
 
Bóg zakazał sodomii ponieważ 1.Małżeństwo ma służyć prokreacji 2. Bóg wiedział o skłonnościach pedofilskich sodomitów 3. Bóg wiedział też, że sodomici będą tę swoją regularną skłonność ukrywać. @Michu usiłuje nam wmówić że słuchając Wszystkowiedzącego Boga jesteśmy talibami i faszystami. Michu jest przedstawicielem antykościoła walczącego z Bogiem Jedynym - Twórcą Kościoła Katolickiego.
ponad 3 lata temu / st
 
Niemcy właśnie zalegalizowali pedofilię. Skłonność ta jest regułą u sodomitów, każde legalne małżeństwo ma też prawo do adopcji dzieci. Dokonuje się prawna legalizacja pedofilii. Tylko po to potrzebne jest im urzędowe "małżeństwo".
ponad 3 lata temu / tak
 
r twój i stroka przykład odnośnie pedofili jest skrajnie głupi, chcesz wmówić jako antydemokrata i zwolennik zamordyzmu, że parlamentarzyści w jakimś kraju Europy zalegalizują pedofilię. Każdy zdrowo myślący wie, że to niemożliwe, ja ci nie pomogę jak masz takie chore fobie, to może podaj przykłady jaka partia w Polsce, choćby najbardziej marginalna lub w Europie ma w swoim programie postulat legalizacji pedofilii, oczywiście takich nie ma. Celem stroka i twoim jest straszyć ludzi i wszystko sprowadzić do absurdu. Oczywiście fanatyk stroke chuligańsko wyzwał postępowca, tylko dlatego, że ma inne poglądy, wcale mnie to nie dziwi, można ubolewać że do kościoła przyklejają się osoby, którym bliżej do talibanu niż chrześcijaństwa.
ponad 3 lata temu / Michu.
 
Michu=Stormer=Postępowiec= i kto tam jeszcze się wypróżnia intelektualnie na temat demo(n)kracji
ponad 3 lata temu / jac
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.