DZIŚ JEST:   19   LUTY   2020 r.

Św. Konrada z Piacency
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Mózgi zryte heglem
6 miesięcy temu / stefan
 
Dosypują im tam w tych Niemcach coś do żarcia, że tak bredzą jeden przez drugiego? Co który to "lepszy".
9 miesięcy temu / agricola
 
Czyżby na Niemcy przychodziło to, co mówił św. Edyta Stein: ?Po nocy kryształowej w 1938 r. s. Teresa Benedykta powtarzała nieustannie:
9 miesięcy temu / ks. emeryt
 
A czy ten hierarcha chwali przeciwników aborcji? Przecież aborcja to też czyn antystworzeniowy! Najgorszy! Coś w tych Niemczech zapanowały egipskie ciemności. ?Po nocy kryształowej w 1938 r. św. s. Teresa Benedykta E. Stein powtarzała nieustannie:
9 miesięcy temu / ks. emeryt
 
Jeżeli słowa wypowiedziane przez abp. Heinera Kocha wywołały burzę wśród opinii publicznej to znaczy, że to społeczeństwo jeszcze się burzy przeciwko herezjom. Pan Bóg ze zła wyprowadza dobro i potrafi posłużyć się nawet wilkiem, by ratować owczarnię. Króluj nam Chryste!
9 miesięcy temu / ry.janszarmach3
 
Głupota nie boli tego, który ją przejawia. I z tego powodu można się spocić, a nie od gorąca.
9 miesięcy temu / DNA
 
Niestety są pasterze KK ,nawet bardzo wysoko postawieni,którzy jako moralną naukę podają to,co aktualnie medialne.A więc zamiast solidnej teologii i świadectwa o Bogu, tym Jedynym w Trójcy - mamy kazania i nauki o ekologii,klimacie,imigracji, prawach kobiet,prawach LBGT etc.! Bo o tym trąbią zsynchronizowane i lewackie media świata - no to oni na ambonach nie mogą być gorsi! Czy i dziś wieczorem usłyszymy coś podobnego?? NB. Na tle ogłupianej Europy Zachodniej Polska jawi się jako oaza rozsądku- o fanatycznej,zdalnie sterowanej wagarowiczce ze Szwecji mało kto słyszał pomimo propagandy GW!,zaś na wagary idzie się głównie dla miłego towarzystwa, a nie dla obrony klimatu!
9 miesięcy temu / gość
 
Zestawcie tę dziwaczkę-lewaczkę z Mary Wagner. Wtedy będzie jasno widać, gdzie niemiecki kościół sp. z o.o. się znajduje.
10 miesięcy temu / Obcy Astronom
 
Jak zwykle w ostatnim czasie wychodzą na prowadzenie biskupi niemieccy.Ich,no jak by tu powiedzieć...odwrotna mądrość,jest porażająca.Zamiast nawoływać by młoda pilnie wypełniała swe obowiązki uczennicy,jak przystało na chrześcijankę,chwali grzech.Bo niedopełnianie swych obowiązków jest grzechem.Zabieganie o doczesność,a tym jest ta walka o klimat,a nie prowadzenie duszy do nieba jest naganne.O tym hierarcha winien wiedzieć.A co do tych dzisiejszych proroków,co to mają wskazywać błędy,zły rozwój spraw i proponować nowe rozwiązania,to jak to się ma do ostatniego omówienia przyczyn kryzysu w KK,które opublikował ostatnio papież Benedykt i do potraktowania pisma przez biskupów niemieckich?Dyć to właśnie prorok wskazujący błędy.I to jakie błędy!Takie,które prowadzą do zamętu w KK,do zgorszenia i rozluźnienia dyscypliny jak w przypadku różnych niemieckich biskupów.Na marginesie,przyroda,a tym samym klimat,sama się obroni i człowiek nie będzie na to miał żadnego wpływu.
10 miesięcy temu / dzwonek
 
Nie ekscytujmy się co chwilę, że Kościół nie upadnie bo nasz Pan powiedział "bramy piekielne go nie przemogą". Rozpada się na naszych oczach sam, bez piekielnej pomocy i przemocy. Skała postanowił stać się piaskiem i teraz liczymy już dni do ustanowienia kościołów lokalnych, co w Chinach już się dokonało.
10 miesięcy temu / M.Migas
 
zapomniał doprecyzować, że prorocy są też fałszywi, dalej nie będę komentował, bo widać media rządzą niektórymi władcami kościoła, a nie Duch Święty
10 miesięcy temu / pro bono
 
Przykro to pisać, szczególnie w Wielki Czwartek, ale jak widać są w Kościele niestety biskupi mądrzy inaczej. A później się dziwimy, że Kościół jest w wielkim kryzysie. Już kiedyś to pisałem, ale powtórzę, nie łudźmy się z takimi ludźmi jak właśnie Koch, czy Marx, Bode, Ackermann niestety wszyscy biskupi niemieccy żadnej odnowy, czy reformy w pozytywnym tego słowa znaczeniu nie będzie, tylko dalsze staczanie się do przepaści.
10 miesięcy temu / Neptu
 
Te wszystkie ruchy są do przewidzenia. Nawiasem mówiąc, Al Gore stłukł niezła kasę na walce o klimat. Przed Gretą otwierają się perspektywy. Nie matura, lecz wagary zrobią z ciebie milionera. Sposób na życie. Znajdzie naśladowców wielu.
10 miesięcy temu / Antymodernista
 
A ja, durny, nigdy w życiu nie byłem na wagarach... Gdybym wiedział, że wagarowanie to taka cnota kardynalna, która prowadzi wprost do Nieba i spawia, że wagarujący stają się drugim Panem Jezusem, wagarowałbym codziennie. A tak - co mnie, nieszczęśnika czeka?
10 miesięcy temu / rozbawiony
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.