DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Niemcy: Antifa wulgarnie zakłóciła legalną demonstrację obrońców życia

Niemcy: Antifa wulgarnie zakłóciła legalną demonstrację obrońców życia
fot. kopfjager / Wikimedia Commons / licencja CC

Niemiecka Antifa przeszkodziła młodym obrońcom życia w legalnej demonstracji. Radykalni lewacy bluźnili i wykrzykiwali pełne nienawiści hasła, zagłuszając wystąpienia proliferów.

 

W Niemczech i Austrii ruszyła niedawno inicjatywa Pro Life Tour 2019. Grupa około stu uczestników przemieszcza się przez miasta, gdzie występuje na rzecz ochrony życia dzieci nienarodzonych. Spotykają się ze zwykłymi ludźmi oraz z politykami, zachęcając do pochylenia się nad problemem legalności aborcji i zachęcają do niesienia pomocy kobietom w trudnych sytuacjach.

 

W Augsburgu obrońcy życia mieli wystąpienie na jednym z miejskich placów. Niestety, zakłócili je lewaccy ekstremiści z Antify. Pojawili się znienacka, nie zgłaszając wcześniej, że chcą demonstrować. Stanęli bezpośrednio przed sceną, z której przemawiali młodzi proliferzy. Krzyczeli i gwizdali, zagłuszając wystąpienie obrońców życia. Bluźnili przy tym i rzucali pełne nienawiści hasła. Dopiero po zdecydowanej interwencji policji samozwańczych „antyfaszystów” udało się wypędzić spod sceny, pozwalając pobożnej młodzieży kontynuować dzieło.

 

Czołowym postulatem Pro Life Tour jest zakazanie zabijania chorych dzieci w łonach matek. Chodzi konkretnie o wyeliminowanie tak zwanej przesłanki eugenicznej, która pozwala mordować upośledzone dzieci.

 

Pach

Źródło: Kath.net


DATA: 2019-07-31 07:43
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Antifa jest mocno rozbudowana szczególnie w krajach zachodnich. Czyżby tamte kraje miały problem z faszyzmem bo wtedy antyfaszysci mają rację bytu i jednocześnie z komunizmem bo to lewacy.
ponad 1 rok temu / pl
 
gdzie tak przeczytałaś? chodzi o to ze ludzie myślą że zespół Downa to najgorsze co może być i nie są przygotowani na nic innego a pomocy po narodzinach nie ma i raczej nie będzie bo nie ma żadnych prac nad taki projektem ,wiec niech będą świadomi na co się decydują-tyle
ponad 1 rok temu / @ Tereska
 
Do hm czy chore dziecko jest mniej człowiekiem niż ty?
ponad 1 rok temu / Tereska
 
Znamy to z Polski. Lewactwo znowu zaatakowało księdza. Tym razem w Turku. Napad miał miejsce jakiś czas temu, dopiero teraz poinformowano o tym. Policja nie prowadzi nawet dochodzenia, episkopacie czemu nie chcesz informować o atakach na KK? Gdzie jest Prymas Polak? Siedzi w wyborczej, czy w tvn?
ponad 1 rok temu / Karol
 
a gdzie były plakaty prolajferów zachęcające do rodzenia chorych dzieci?kobiety mają prawo wiedzieć na co się decydują,skoro są plakaty przedstawiające abortowane dzieci to plakaty "thanks for not aborting me " tez powinny być
ponad 1 rok temu / hm
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.