DZIŚ JEST:   16   SIERPNIA   2018 r.

Św. Stefana, króla
Św. Rocha
 
 
 
 

Niemcy: 19-letnia Polka zamordowana przez Turka – byłego chłopaka. Osierociła dziecko

Niemcy: 19-letnia Polka zamordowana przez Turka – byłego chłopaka. Osierociła dziecko
fot. flickr.com
#TRAGEDIA    #ISLAM    #NIEMCY    #POLKA    #MORDERSTWO    #NAPAŚĆ    #ZBRODNIA    #POLICJA    #TUREK    #JASTRZĘBIE ZDRÓJ

22-letni Turek zamordował w niemieckim mieście Neustadt an der Weinstraße swoją byłą dziewczynę. Kobieta pochodziła z Jastrzębia-Zdroju. Policja ujęła napastnika, grozi mu dożywocie.

 

Policjanci około godziny 23:00 zostali poinformowani, że ktoś krzyczy i wzywa pomocy. Po dotarciu na miejsce zdarzenia znaleźli martwą Polkę oraz zakrwawionego 42-letniego sąsiada, próbującego ratować ofiarę przed napastnikiem. Morderca zadał dziewczynie śmiertelne ciosy nożem oraz ranił jej sąsiada.

 

Napastnikiem okazał się 22-letni Turek, były chłopak dziewczyny. Nie mógł pogodzić sięz faktem, że ich związek się skończył, a Polka mieszka już z nowym partnerem i dzieckiem. Po dokonaniu morderstwa Turek uciekł z miejsca zdarzenia. Poszukiwano go z pomocą helikoptera.

 

Były chłopak już kilkukrotnie nachodził dziewczynę, ta jednak pozostawała nieugięta. Co ciekawe, już w kwietniu rozwścieczony Turek pobił ją i próbował udusić. Sąd skazał go za to na rok i dziesięć miesięcy więzienia. Z niewiadomych przyczyn, postanowiono zawiesić karę.

 

 

Źródło: jastrzebieonline.pl /  se.pl

PR

 

  


DATA: 2018-07-14 00:02
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No właśnie, no właśnie - Stalin był w seminarium prawosławnym ZANIM zaczął zabijać (nota bene - a wtedy nie był kryptoateistą?). Natomiast gdy jawnie zabijał, był już jawnym ateistą. Dzięki za potwierdzenie mej argumentacji, jakimi degeneracjami skutkuje ateizm. Co do reszty hasełek, doprecyzuj je. Te hasełka mają czegoś dowodzić, czy tylko w bezsilnej złości w obliczu udowodnionej prawdy o matolstwie ateizmu napisałeś co ci ślina do mózgu przyniosła? :)
8 dni temu / do ollek
 
Może Ci przypomnę,że Stalin, jeden z największych zbrodniarzy, był w seminarium prawosławnym zanim zaczął zabijać. Został potępiony w referacie Chruszczowa. Jest jeszcze Reichskonkordat i Franco, traktaty laterańskie. Co o tym powiesz?
9 dni temu / ollek
 
Oczywiście że ateizm nie jest równy komunizmowi czy realnemu socjalizmowi - to są dwaj zbrodniczy bracia. W ZSRR, Chinach i wielu innych demoludach oficjalnym wyznaniem był/jest ateizm państwowy i to będący u władzy ateiści dokonywali bądź zlecali mordy i zniszczenia, co nie dziwi gdyż ateizm nie stawia jakichkolwiek moralnych ograniczeń by nie mordować i nie niszczyć. To już nawet muzułmanie mają jakieś ograniczenia, więc są mniejszymi m. od was :)
9 dni temu / do ollek
 
Komunizm nie jest równy ateizmowi, a ateizm nie jest równy komunizmowi. Poza tym w ZSRR oficjalnym ustrojem był realny socjalizm, nie komunizm, są to dwie różne doktryny. Jedynie w Chinach panuje ustrój komunistyczny. Kolejna sprawa, oni nie zabijali ludzi, dlatego,że tamci byli wierzący, tylko dlatego,że byli przeciwko ustrojowi. Księża byli przeciwko ustrojowi, dlatego byli wysyłani na Sybir na przykład, a nie dlatego,że byli księżmi per se.
9 dni temu / ollek
 
Nie napisałem że palili, tylko zniszczyli. A może masz problemy ze wzrokiem i dlatego ciągle źle odczytujesz? Bo jeśli wzrok masz OK, to jak inaczej jak nie słowem na m. (które sam zaproponowałeś), wytłumaczyć twoje ciągłe wpadki? Niszczyliście świątynie choćby w ZSRR, a teraz niszczycie choćby w Chinach. I mordowaliście masowo dziesiątkami milionów w całym bloku komunistycznym z państwowym ateizmem, nie wspominając o jeszcze rozleglejszym mordowaniu ludzi nienarodzonych.
9 dni temu / do ollek
 
Ateiści mordowali ludzi?? Ciekawe, wykaż to. I kiedy palili te świątynie?
9 dni temu / ollek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.