DZIŚ JEST:   20   LIPCA   2018 r.

Św. Małgorzaty, męczennicy
Bł. Czesława Odrowąża, kapłana
 
 
 
 

Nielegalni imigranci bez najmniejszych oporów „zakotwiczyli” na plaży pełnej turystów

Nielegalni imigranci bez najmniejszych oporów „zakotwiczyli” na plaży pełnej turystów
źródło: youtube.com

Na jednej z plaż w Zahara de los Atunes, znajdującej nieopodal miejscowości Candiz na południowym wybrzeżu Hiszpanii doszło do niecodziennej sytuacji. Znajdujący się na niej turyści byli świadkami przypłynięcia pontonu z ponad 20 nielegalnymi imigrantami.

 

Gdy tylko „łódź”, na której płynęli imigranci dobiła do hiszpańskiej plaży jej pasażerowie, jak gdyby nigdy nic wyszli na brzeg i po prostu rozbiegli się pomiędzy zszokowanymi plażowiczami. Według hiszpańskich mediów najprawdopodobniej przybysze pochodzą z Afryki.

 

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane telefonami komórkowymi turystów przebywających na plaży. Na zamieszczonych w sieci filmikach widać, jak ponton przybija do brzegu, a znajdujące się na nim osoby błyskawicznie rozbiegają się w różnych kierunkach. O wszystkim została poinformowana policja, jednak jej funkcjonariusze pojawili się na miejscu, gdy na plaży po nielegalnych imigrantach nie pozostał już żaden ślad.

 

Jak podaje portal wprost.pl „w przeszłości niejednokrotnie zdarzało się, że pontony z nielegalnymi imigrantami z Afryki przypływały do wybrzeży Hiszpanii. Zazwyczaj zdarzało się to w pobliżu enklaw Melilla i Cauta”. Z danych opublikowanych przez agencję Frontex wynika, że w ciągu pierwszych trzech miesięcy bieżącego roku do Hiszpanii trafiło około 7,5 tys. nielegalnych migrantów, czyli ponad dwa razy więcej w z analogicznym okresem roku 2016. Z kolei w czerwcu drogą morską do Hiszpanii usiłowało się przedostać 2,2 tys. osób.

 

Źródło: wprost.pl

TK


DATA: 2017-08-11 13:31
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@xyz: nie ten etap. Najpierw muszą dostać zasiłek i mieszkanie. Przystąpią do gwałtów dopiero jak wypoczną po ciężkiej podróży.
11 miesięcy temu / r
 
To i tak dobrze się skończyło,że rozbiegli się na wszystkie strony.Mogli przecież rzucić się gwałcić plażowiczki.
11 miesięcy temu / xyz
 
A gdzie straż przybrzeżna ? Na wakacjach ?
11 miesięcy temu / Jack
 
I co niedowiarki? To jest nowy rodzaj wojny. Zajęcie terenów pod zasiedlenie. Najpierw zielone ludziki na Ukrainie ,a teraz nachodźcy bez przeszkód przybywają do Europy.w sumie ten sam scenariusz. Różnią się tylko kolorem i rodzajem transportu. A kto broni naszych granic...? Nikt !! To jest wszystko zaplanowane przez zdrajców, których sami wybraliście. Idźcie na wybory i mądrze wybierajcie. Bo inaczej nie będzie przyszłości dla Was i waszych dzieci.Chyba macie jeszcze jakiś instynkt samozachowawczy !
11 miesięcy temu / Predator
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.