DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Nielegalna aborcja? Okazuje się, że państwo ma inne, większe zmartwienia

Nielegalna aborcja? Okazuje się, że państwo ma inne, większe zmartwienia
Fot. Pixabay

Nielegalna aborcja nie leży w gestii zainteresowania państwa polskiego? Wynika to z informacji Ministerstwa Sprawiedliwości, które podało, że w ciągu ostatnich 20 lat nikt nie trafił do więzienia z tego powodu. O sprawie pisze w mediach społecznościowych Marcin Musiał.

 

„Ministerstwo Sprawiedliwości poinformowało właśnie, że w ciągu ostatnich 20 lat nikt nie trafił do więzienia za nielegalną aborcję. Podkreślono także, że nie są planowane żadne zmiany w tym zakresie gdyż służby państwowe koncentrują się na zwalczaniu poważnej przestępczości, a nie aborcji” – czytamy we wpisie Marcina Musiała na Facebooku.

 

„Dzięki temu oficjalnemu przyzwoleniu służb państwowych aborcyjna mafia w Polsce od dawna cieszy się swobodą i beztroską działania. Proceder zachęcania kobiet do aborcji oraz handel nielegalnymi pigułkami poronnymi kwitnie w najlepsze i jest szeroko reklamowany zarówno w internecie, jak w proaborcyjncyh mediach polskojęzycznych. Publicznie znana jest także tożsamość osób uwikłanych w ten przestępczy proceder. W sieci pełno jest relacji z dokonywanych w domach aborcji za pomocą pigułek” – alarmuje.

 

Musiał podaje drastyczne szczegóły całego procederu. Opisuje, co dzieje się z dzieckiem, gdy kobiety zaaplikują pigułki poronne i gdzie ostatecznie ląduje jego ciało. „W ten sposób morduje się tysiące polskich obywateli rocznie. Do tej pory tylko jedna osoba została skazana w tej sprawie. To Mariusz Dzierżawski, założyciel Fundacji Pro-Prawo do życia, który rok temu usłyszał prawomocny wyrok sądu za ujawnienie kulis działania aborcyjnych przestępców. Tymczasem bandyci wciąż są bezkarni, a władza toleruje ich aktywność” – czytamy.

 

Zdaniem Musiała, dla rządzących nad Wisłą „zwykli Polacy, a zwłaszcza Polacy w łonach matek, to ludzie drugiej kategorii lub w ogóle podludzie, niewarci ochrony i poświęcania uwagi”.  I jak dodaje, ich ratunkiem zajmują się obecnie tylko niezależne organizacje, m.in. Fundacja Pro-Prawo do życia, która prowadzi ogólnopolską akcję Stop Pigułce Śmierci.

 

Celem tych działań jest docieranie do Polaków z prawdą o działaniu aborcji pigułkowej oraz odkłamywanie propagandy reklamowej aborcyjnej mafii. Autor publikuje też zdjęcie bilbordu ukazującego ciało dziecka zamordowanego za pomocą pigułki oraz cytat z forum należącego do aborcyjnej mafii, będący fragmentem relacji z dokonywanej w domu aborcji. „Aborcjonistka, doradzająca kobiecie co zrobić ze zwłokami zabitego dziecka, wciąż jest na wolności i do dzisiaj nie usłyszała zarzutów” dodaje Musiał.

 

 

Źródło: Facebook.com

MA

Czytaj także:
DATA: 2020-06-23 15:26
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

" w ciągu ostatnich 20 lat nikt nie trafił do więzienia za nielegalną aborcję. Podkreślono także, że nie są planowane żadne zmiany w tym zakresie gdyż służby państwowe koncentrują się na zwalczaniu poważnej przestępczości a nie aborcji." I DLATEGO POLSKA GINIE.
9 dni temu / Ryś
 
Oto "Prawo" i "Sprawiedliwość".
9 dni temu / vera
 
10 tydz. ciąży: dziecko ma 3 cm i waży 4 gramy.
10 dni temu / olga
 
@cóż Masz rację, dlatego zakaz kary śmierci powoduje wzrost liczby zabójstw.
10 dni temu / Adinocka
 
każdy zakaz powoduje "zejście do podziemi" i brak możliwości kontroli
10 dni temu / cóż
 
Oto Polska właśnie.
10 dni temu / Ryś
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.