DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Niedaleko stolicy Francji imam wzywał do wyniszczenia chrześcijan

Niedaleko stolicy Francji imam wzywał do wyniszczenia chrześcijan
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Emi Balaj / freeimages.com
#MUZUŁMANIE    #CLICHY    #KALIFAT    #IMAM    #ISLAM    #FRANCJA    #KORAN    #SURY

Muzułmański duchowny spod Paryża wywołał skandal, gdy podczas tradycyjnej modlitwy wykorzystał wersety Koranu nawołujące do zabijania niewierzących w Allacha.


 

W miniony piątek liczna grupa muzułmanów zebrała się na modlitwy na ulicy przed budynkiem merostwa w Clichy (departament Hauts-de-Seine). Tego typu uliczne manifestacje są we Francji zakazane i za każdym razem, gdy do nich dochodzi, interweniuje policja rozpraszając zgromadzonych. Tym razem było inaczej. Stróże porządku pojawili się tylko, by kierować ruchem ulicznym, co oznaczało, że muzułmanie otrzymali na tego typu zebranie zgodę, wydaną przez merostwo lub prefekturę.


Muzułmanie wykorzystali okazję, by wzywać do walki przeciwko chrześcijanom. Imam, który przewodził modlitwom, wyśpiewał werset 36 sury 9 Koranu: „Zabijajcie bałwochwalców bez wyjątku, tak jak oni was zabijają bez wyjątku. I widzicie, że Allach jest z pobożnymi”.


Wideo z tych modłów, wraz z apelem imama, ukazało się w internecie. Katolicy są zbulwersowani i czekają na szybką reakcję merostwa, prefektury i prokuratury.


 

FLC
DATA: 2017-09-27 13:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Abonament....musisz sobie zdać sprawe,ze w kosciele istnieje V kolumna, wtedy sie nie będziesz dziwił.
ponad 2 lata temu / www
 
TVP 1 niedziela,program katolicki -Jezuita wraz z prowadzacą redaktor walą po głowach katolików ,że nie chcą być "miłosierni jak Chrystus" i przyjmować tabuny młodych byczków muzułmanskich......czy samobójstwo to cecha wyznawców Chrystusa???
ponad 2 lata temu / abonament na " misję "TVP
 
I bardzo dobrze tej nowej pchle francuskiej. Nie znów postawi na każdym rogu żołnierza,dawno tam się nic nie działo może coś wykombinują. Ogrodzi wszystkie ciekawe budynki,postawi żołdaków i będzie jak w konserwie. A nam narzuca i grozi,mamy ich słuchać!!! Do budy zabojady.
ponad 2 lata temu / mona
 
tylko, że lewacy nie wiedzą, że zwalczanie nas chrześcijan to tak naprawdę nasze zwycięstwo. kto przyzna się do mnie przed ludźmi (czyt. muzułmanami i straci głowę), przyznam się i ja przed moim Ojcem. A zatem módlcie się do naszego Ojca Niebieskiego, który jest w Niebie o to, że kiedy nadejdzie nasz dzień próby abyśmy nie zwątpili. Chwała Panu!
ponad 2 lata temu / obserwator
 
Słuszna uwaga. Lewactwo ściąga tysiącami a właściwie milionami wyborców, którzy jednocześnie zwalczają największego wroga lewactwa - chrześcijaństwo. Ciekawe to małżeństwo totalnie rozpasanego towarzystwa z talibami. Jak widać nie tylko miłość jest ślepa, ale nienawiść także.
ponad 2 lata temu / @abc
 
Czym katolicy są tak zbulwersowani? Przecież nasi papieże całują muzułmanów po nogach i księgach oraz robią wspólne modły z czcicielami bałwanów. Wszyscy klaszczą. Potem szeregowi księżą, jak ks.Hamel, darują muzułmanom grunty kościelne pod budowę meczetu. I znowu wszyscy klaszczą. A potem bulwers. Zatem są dwie możliwości: katolicy powinni chwalić braci muzułmanów albo sprzeciwić się posoborowemu paradygmatowi.
ponad 2 lata temu / lejek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.