DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Zastanówmy się. Czy jedna kobieta może wychowywać dziecko? Może? To według jakiej logiki dwie nie mogą?
ponad 1 rok temu / Otto
 
Sędziego najwyraźniej należałoby wysłać na jakieś korepetycje, bo wygląda na to, że tak się skupiał nad wykłuwaniem paragrafów, że w mózgu nie starczyło już miejsca na podstawy biologii.
ponad 1 rok temu / Agata
 
Logika sędziego przeczy faktom: 1. Do poczęcia dziecka potrzeba żeńskiej komórki jajowej i męskiego plemnika. 2. Dwie kobiety nie mogą być w ciąży z jednym dzieckiem, a tym samym dwie nie mogą urodzić tego samego dziecka.
ponad 1 rok temu / Pela
 
To jest właśnie to nie polskie PRL-owskie sądy stworzone po 1945 roku przez Józefa Stalina przez komunę a nie stworzone od zera po 1989 roku uzurpują sobie prawo do kompetencji parlamentu państwo w państwie. Proponuje stworzyć jasne klarowne prawo jak chodzi o to by takich sytuacji nie było. Przydało by się tez prawo o zakazie propagandy homoseksualnej.
ponad 1 rok temu / Oskar
 
Pierwszym krokiem do normalności musiałoby być odebranie dziecka zboczonym kobietom i umieszczenie w zdrowej rodzinie zastępczej lub skierowanie do adopcji. Dziecko jest w tej sytuacji ofiarą zaburzonych kobiet, , z których jedna je poczęła w sposób niezgodny z naturą i świadomie planuje wychowywać w warunkach patologii. Sprawy administracyjne i sposób ich załatwiania dobitnie o tym świadczą. Wzywam tych wszystkich bardzo przejętych dobrem dzieci i odbierającym je biologicznym rodzicom obojga płci z powodu jakichś niejasnych zagrożeń ze strony muszek owocówek i przepisów pożarowych do szybkiego reagowania. Tu są twarde dowody na niezgodny z normą rozwój psychiczny spowodowany zboczonym najbliższym otoczeniem. Taki stan generuje choroby psychiczne, trwałe uszkodzenia osobowości, cierpienie, uzależnienia, samobójstwa.
ponad 1 rok temu / Antymodernista
 
Ten sędzia powinien by odwołany natychmiast. Bo w polskim prawie nie ma małżeństw jedno płciowych. Nawet jak ktoś wziął ślub zagranica. W USA można wziąść ślub z psem. To sędzia w Polsce przyzna rację temu zwiazkowi?? Zdymisjowac dziada za homopropagande
ponad 1 rok temu / Patriota..
 
Czy sądy w Polsce nie obowiązuje logika i zdrowy rozsądek ? Sprawy ideologiczne nie powinny oraz nie mogą określać postępowania sądu. Co to za sąd, który orzeka wbrew faktom powszechnie obowiązującym i doświadczeniu ludzkiemu poznana ? Tutaj nie chodzi nawet o konstytucję i porządek prawny obowiązujący w Rzeczypospolitej Polskiej, tylko o wyrok, który zaprzecza zdrowemu rozsądkowi i wprowadza do świata rzeczywistego świat wirtualny. Nastąpiło w tym wyroku pomieszanie dwóch porządków, z których jeden jest realny i prawdziwy, drugi wyimaginowaną spekulacją myślową. Jeżeli tak stanowi NSA, to trzeba sędziów którzy tak orzekli, usunąć ze stanu sędziowskiego jako niegodnych piastowania takiej funkcji. Naród jest suwerenem i może tak postąpić dla dobra wspólnego. Jeżeli chciano nadać dziecku obywatelstwo polskie, to proszę bardzo, jedna z kobiet która urodziła dziecko (szpital przyjmujący poród to określił) powinna być wskazana jako matka, natomiast ojciec nieznany
ponad 1 rok temu / Druh Ryszard
 
No to należy iść pod ten sąd i krzyczeć "Konstytucja", bo to jest wbrew konstytuycji. Ta decyzja sądu powinna być unieważniona przez.skarge nadzwyczajną lub w inny sposób a sędzia ukarany.
ponad 1 rok temu / Czesław
 
Dlatego tez pisemka koca sie na potege. W ten sposob wprowadzono i zatwierdzono "sluby" jednoplciowe. Osiagniecie na miare XXI wieku,brawo!
ponad 1 rok temu / Jara
 
Totalny absurd. Powinna być wpisana matka a ojciec jako nieznany. To jest po to,żeby stworzyć precedens i furtkę dla ?małżeństw? jednopłciowych. Czy ktoś może obalić ten wyrok? Ten sędzia powinien być odsunięty od spraw jako niepoczytalny. W USA demokraci chcą dokonać impeachmentu sędziego Kavanaugh,który im bardzo się nie podoba. Czy u nas istnieje taka możliwość?
ponad 1 rok temu / Kontra
 
Czy taki wpis do aktu urodzenia nie jest po prostu fałszerstwem?
ponad 1 rok temu / sp
 
oczywiście, trooperze, że nie jest BIOLOGICZNYM dzieckiem tych dwóch kobiet, gdyż kobiety nie produkują plemników
ponad 1 rok temu / Wojtek
 
Dokumenty państwowe nie mogą zawierać kłamstwa. Dziecko ma rodziców ojca i matkę różnej płci. Kobieta nie może być ojcem, ani mężczyzna matką. Jeżeli ojciec jest nieznany, to ten fakt wpisuje się do jego metryki urodzenia, a nie wpisuje się homoseksualnej partnerki matki, jako ojca. Sędzia, który wydał taki wyrok, powinien zostać natychmiast wydalony ze stanu sędziowskiego. Nie ma znaczenia, jakie brednie wpisują urzędy zachodnie, w Polsce ma panować prawo i porządek w dokumentach państwowych.
ponad 1 rok temu / Janek
 
Pan prezydent jest chyba bardzo dumny z sędziego który wydał taki wyrok. Bo to przecież prezydent zatrzymał reformę sądów i wiedział po co to robi. Teraz udaje że chce zatrzymać aborcję. Ale ja mu nie wierzę. Czy ktoś jeszcze pamięta akcję Duda Pomoc czy ona jeszcze trwa?
ponad 1 rok temu / Bolek
 
Jak mozna zawrzec cos czego nie ma co nie istnieje psychiatra by oszalal.Przemadrzyli Salomona on z pustego nalac nie umial a ONI nalewaja.
ponad 1 rok temu / Nick
 
Dlaczego nie mogli wpisać "opiekun prawny"? NSA jest obsadzone przez patologię. Biedne to dziecko gdy pójdzie na lekcje biologii.
ponad 1 rok temu / fuj
 
Można dokonać wpisu-Ojciec nieznany lub wpisać sztuczne zapłodnienie. Należy pisać prawdę. Sędzowie nie przestrzegają konstytucji i bardzo szkodzą społeczeństwu. Teraz w Polsce toczy się walka o prawdę.
ponad 1 rok temu / cichy
 
Jaki to problem? Ustalić, która kobieta jest bilogiczną matką a w rubryce ojca wpisać nieznany. Jak tak można zakłamywać rzeczywistość??? Tego absurdu ani konca ani dna nie bedzie...
ponad 1 rok temu / Katolik
 
Po pierwsze, to dokument okazany w USC ma wady prawne. Rodzący się człowiek ma ojca i matkę. Matkę znamy, a ojcem jest dawca spermy (bo tu chyba mamy problem z in vitro). Tak więc należy panią matkę zawrócić do UK. A sędziom NSA zrobić szkolenie z przestrzegania Konstytucji. Po drugie: "nadzwyczajna kasta" (a przecież to potomkowie utrwalaczy "władzy ludowej") dokonuje nam tu rewolucji. +++ "Pod Twoją obronę uciekamy się święta Bożą Rodzicielko (Matko i Królowo nasza, w zmaganiach z rewolucją)..."
ponad 1 rok temu / Jurek
 
Ciekawe czy to dziecko jest rzeczywiście BIOLOGICZNYM dzieckiem tych dwóch kobiet. To co robić w takich sytuacjach? Nie rejestrować dziecka? Ma być bezpaństwowcem? A gdzie dobro tego dziecka? Od razu zaznaczam, że nie jestem zwolennikiem "homomałżeństw", jakby pojawił się w moją stronę taki zarzut.
ponad 1 rok temu / trooper
 
A nazwisko tego sedzi???
ponad 1 rok temu / kroon
 
To też normalka. W końcu jesteśmy w UE. Za moment PiS wprowadzi homo"małżeństwa" . Będzie musiał bo jesteśmy w UE. Nawet się nie dowiemy kiedy.
ponad 1 rok temu / normalka
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.