Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Szymona i Judy Tadeusza, apostołów
 
 
 
 

Niebezpieczna gra ludzi Kościoła. Raport PCh24TV o aborcji, homoślubach i rozwodach


Odtwórz w YouTube
 

Czy przyzwolenie na aborcję z uwagi, że jej zakazanie nie zakończyłoby tej strasznej praktyki może być wytłumaczeniem dla obrony kompromisu aborcyjnego przez członków Kościoła katolickiego? W Raporcie PCh24.pl także o homoslubach, rozwodach i kapłaństwie kobiet. Zaprasza Jacek Ożóg.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 13:52:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

A jak wygląda ten kompromis w przykładach? Ostatnio w R.M. pojawia informacja - zwiastun o tragedii związanej z tolerowaniem w NASZEJ OJCZYŹNIE ABORCJI niewinnych dzieci. A następnie ZAPROSZENIE do modlitwy i wynagradzania w Świątyni p.J.P.II w Toruniu dla kobiet na kolanach. Warto przypomnieć, że w naszej Ojczyźnie władzę sprawuje PiS. Przedstawiciele tej WŁADZY są stałymi gośćmi w Radiu "M" nadto biorą udział we wszystkich WAŻNYCH WYDARZENIACH uczestnicząc w Eucharystii, przyjmując Eucharystię ,wygłaszając pogadanki i realizują "wspólne" dzieła. Przed każdymi WYBORAMI do Sejmu politycy PiS składają "luźne" deklaracje POMIJAJĄC temat ABORCJI. Jeśli dzwonią do studia wierni i WYPOMINAJĄ ZAWARTY KOMPROMIS w temacie aborcji SĄ ZBYWANI ogólnikami , ŻE POJEDYNCZY POSEŁ JEST NA Tak ale Partia PiS na NIE - bo U.E. tego wymaga. Nadto Ojciec "R" daje dobrą radę , że należy WYBIERAĆ mniejsze zło. I tak od wyborów do wyborów.
1 miesiąc temu / iskierka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 114 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.