DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Prawdziwy weganizm wyklucza jedzenie mikrobów. Według mnie powinien również wykluczać mycie się. To bowiem prawdziwa zagłada dla bakterii. nie powinniśmy stosować przemocy. Co najwyżej pertraktować.
6 miesięcy temu / Pan Utu
 
Myśli ,że nalepszym rozwiązaniem jest wysłanie weganistów do zebrania z polskich pól slimaków brązowych ,ciemnopopielatych nawet do 7 cm długości o niebezpiecnym dla zdrowia ludzkiego śluzie i przeznaczenie na odżywki dla swoich. Do Polski były tylko ze sprowadzanymi z in nych krajów do obcych hipermarketów "nowalijek". W Polsce bywały winniczki. ZSL i PSL był u władzy od II wojny światowej.
8 miesięcy temu / kefas
 
Nie miejmy złudzeń, chodzi o depopulację czyli wymordowanie ludności za pomocą współczesnej artylerii czyli skażeń żywności,"leków" czyli chemicznych preparatów, szczepionek, stosowanie zamienników żywności, skór, wełny bawełny itd. Stosowania pestycydów , herbicydów i chemtrails czyli chemiczny ostrzał globalny. Plus eutanazja, aborcja, czyli morderstwa wprost.
8 miesięcy temu / grimm
 
... i jeszcze dodam, że to idzie w kierunku, by było jak kiedyś, dobra rzadkie pojazdy, dobre jedzenie, lekarstwa, źródła wiedzy, itd. mają znów być w rękach znikomej grupki posiadaczy.
8 miesięcy temu / fensys
 
Jeśli organizm ludzki zostanie pozbawiony potrzebnych do życia mu pierwiastków,karleje,choruje,nie jest w stanie samodzielnie egzystować i być za siebie odpowiedzialnym.Chory i osłabiony organizm potrzebuje leczenia,więc pewnie będzie leczony aż będzie furczało.Po za tym bardzo istotna jest ta nowomodna histeria nt.cholesterolu.Trzeba wiedzieć,że smalec i inne pełnowartościowe tłuszcze są bezwzględnie potrzebne do prawidłowego funkcjonowania mózgu,inaczej zaczyna się otępienie.Zaś otępiały człowiek samodzielnie nie myśli,dobrze czy źle,ale nie myśli.Żyje w swoim świecie i nie wie co się dzieje wokół niego.
8 miesięcy temu / dzwonek
 
czekam na hasło lewaków "jedźcie g.... 400 miliardów much nie może się mylić" i powrót innego hasła z czasów tamtej komuny "Lud pije szampana ustami swoich przedstawicieli"
8 miesięcy temu / Anton
 
Musimy wprowadzic jak Żydzi kiszer - wtedy nie bedziemy mogli jeść tego g. Po prostu episkopaty musza określić że dla katolików jest ze zwierząt koszer a Żydzi i Eskimosi niech sobie jedzą paszę z robaków czy z czego tam.
8 miesięcy temu / Jot
 
PiS wyrżnął na polecenie Brukseli całą trzodę chlewną od prawego brzegu Wisły do granic wschodnich. Minister który tę rzeź przeprowadzał udał się na emeryturę. A wschodnia Polska zywi się paszą z Biedronek. Czas na ptasią grypę.
8 miesięcy temu / Karmel
 
"Na start swojej działalności zebrał 33 milionów dolarów, a jego celem jest stworzenie ekwiwalentu dla hamburgera." To będzie dopiero oszczędny hamburger.
8 miesięcy temu / Ryś
 
Zywnosc bez rolnictwa jest ekologiczniejsza? przeciez to nie ma nic wspolnego z ekologia,ktora kojarzy sie z naturalna zywnoscia, uprawiana i hodowana z przestrzeganiem naturalnych cyklow przyrody i jej specyficznych potrzeb. To zywnosc laboratoryjna po ktorej smiem twierdzic bedziemy "swicic w nocy". Na pewno na zdrowie nam nie wyjdzie
8 miesięcy temu / Judyt
 
Trochę mnie przerażają takie modyfikacje. Nic dobrego z tego nie wynika.
8 miesięcy temu / Jowita
 
Celem komunistów jest likwidacja samowystarczalności żywieniowej narodów. Komuniści zawdze ściągają na ludzkość kataklizmy. A za nimi pieniądze w tle.
8 miesięcy temu / Gość
 
Komunizm nie upadł. Rozwija się w najlepsze. Walka z chrześcijanstwem i z ludźmi póki nas nie przerobią na niewolników swojego myślenia. Boże dopomóż.
8 miesięcy temu / Patriota..
 
Będą nas żywić jak trzodę chlewną, kastrować i trzymać w łagrach.
8 miesięcy temu / aaa
 
Oby Ci mądrzy sami to jedli najpierw min. Przez 10 lat
8 miesięcy temu / Polak..
 
Najpierw "alternatywa" a później "przymus", ja to tak widzę.
8 miesięcy temu / fensys
 
Rewelacje o żywności bez rolnictwa są kolejnym kłamstwem lewicy. Gdyby to było realne , to ta żywność , przecież tańsza , a napewno ekologiczniejsza, juz dawno byłaby na rynku . Celem tej dezinformacji jest uspokojenie nastrojów ludzi w obliczu decyzji o likwidacji produkcji rolnej, co niechyb nie doprowadzi do masowego głodu. Podobną zagrywką sa powtarzane od czasu do czasu informacjo o dochodzie gwarantowanym , który już czeka za rogiem ,żeby go wprowadzić. To pewnie jest nowoczesna forma lewicowej obietnicy o nieuchronnej, beztroskiej przyszłości , która nastapi po zgodzie inne ,mniej przyjemne terażniejsze rzeczy.Powszechne zabiegi polegające na wydłuzeniu na wszelkie sposoby czasu pracy zaprzeczają realności dochodu gwarantowanego
8 miesięcy temu / Mirek
 
Obawiam się że ta rewolucja przyniesie tragiczne skutki. Dziwne niby jedzenie będzie powodem zachorowań na nieznane i znane ludziom choroby i zdziesiątkuje populację. Ci "lepsi" będą jeść tradycyjne a ci gorsi dostaną syf z drukarek, mikrobów i wulkanów. I cel zostanie osiągnięty
8 miesięcy temu / Pppp
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.