DZIŚ JEST:   28   LUTY   2020 r.

Św. Romana, opata
Św. Hilarego I, papieża
 
 
 
 

Nie tylko ściana wschodnia! Samorząd z Wielkopolski chce być wolny od ideologii LGBT

Nie tylko ściana wschodnia! Samorząd z Wielkopolski chce być wolny od ideologii LGBT
źródło: pixabay.com

„W wielu samorządach radni proponują przyjęcie deklaracji miast wolnych od ideologii LGBT. Chodzi o ograniczenie promocji zgubnej ideologii gender”, informuje Radio Maryja.

 

„Deklarujemy, że samorząd nie będzie ingerować w prywatną sferę życia naszych mieszkańców, nie damy sobie narzucić wyolbrzymianych problemów i sztucznych konfliktów, które niesie za sobą ideologia LGBT” – czytamy w projekcie radnych Prawa i Sprawiedliwości z Leszna.

 

Deklaracja ma uniemożliwić przedostanie się ideologii LGBT do leszczyńskich szkół czy przedszkoli. Chodzi o zapobieganie organizowaniu w placówkach oświatowych zajęć typu „spróbuj być homoseksualistą” – tłumaczył poseł PiS z Leszna i były wiceminister spraw zagranicznych Jan Dziedziczak.

 

Przyjęcia deklaracji „Miasta wolnego od ideologii LGBT” chcieli także radni PiS z Gniezna. Rządząca miastem Platforma Obywatelska takiej deklaracji powiedziała jednak zdecydowane „NIE”.

 

W województwie lubelskim w kilkunastu miastach udało się przyjąć deklarację „samorządu wolnego od LGBT”. Podobnie stało się też w Sejmiku Województwa Małopolskiego, a także w gminie Tuszów Narodowy.

 

źródło: radiomaryja.pl

TK


DATA: 2019-09-04 13:02
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A wystarczyłaby jedna ustawa Sejmu i niepotrzebne byłyby uchwały samorządów, kt. jest bardzo mało w skali kraju.
5 miesięcy temu / Adam W.
 
Wam chodzi o to,żeby samorządy były wolne od LGBT,ale nie od "ideologii" proszę mi podać definicję ideologii LGBT,jakie ma założenia i cele,tylko,żeby samorządy były wolne od ludzi LGBT. Już sami to określacie, pisząc "Deklarujemy,że..." Tego typu deklaracje są nic nieznaczące i nie dają gwarancji,że rzeczywiście samorząd nie będzie ingerował w prywatną sferę życia obywateli,oraz,że tych obywateli nie spotkają żadne reperkusje. Więc ta deklaracja jest na wskroś niebezpiecznym narzędziem politycznym, ponieważ w tejże deklaracji nie jest wskazane żadne prawne zabezpieczenie przed nadużyciami.
5 miesięcy temu / ollek
 
cyt"Deklarujemy, że....." ten akapit ma zupełnie inne znaczenie i jest w sprzeczności z reszta artykułu lub jest źle zredagowany
5 miesięcy temu / klik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.