DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Nie tylko aborcja! TVN zachęca do przeprowadzenia w Polsce homoseksualnej rewolucji

Nie tylko aborcja! TVN zachęca do przeprowadzenia w Polsce homoseksualnej rewolucji
Zdjęcie ilustracyjne. FOT.Wojciech Kurczewski/FORUM

W ciągu ostatnich dni TVN wielokrotnie dowodził, że wspiera zachowania stojące w jaskrawej sprzeczności z katolicką moralnością. Antywartości propagowane były jednak nie tylko w relacjach dotyczących proaborcyjnych „czarnych marszów”, którym liberalna redakcja otwarcie sprzyja, ale również w materiale dotyczącym dwóch homoseksualistów próbujących zarejestrować w Polsce swój zawarty poza granicami Rzeczypospolitej układ o znamionach „małżeństwa”.

 

TVN24 opublikował – najpierw na antenie, a potem w serwisie internetowym – gorszący materiał poświęcony jednopłciowej parze. Dwaj mężczyźni sformalizowali swoje relacje w Portugalii. Ten iberyjski kraj w swoim „prawie” dopuszcza bowiem uznanie osób tej samej płci za „małżeństwo”.

 

Przedstawieni przez TVN24 w ciepły sposób homoseksualiści postanowili zarejestrować zawarty na drugim końcu Europy układ w Polsce. Nie jest to jednak możliwe, nad czym ubolewają zarówno prezentowani w materiale „tęczowi”, jak i twórcy video-programu.

 

W audycji przypomniano, oczywiście w duchu żalu, wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego. Ten bowiem w sposób jednoznaczny stwierdził, że rejestracja w Polsce układu osób tej samej płci, zawartego za granicą pod nazwą „małżeństwa”, nie jest możliwa. Opisywane w materiale postaci, w związku z odmową uzyskania potwierdzenia homomałżeństwa zawartego w Portugalii, zapowiedziały dalszą walkę o uznanie w Polsce swojego układu, z udaniem się do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu włącznie.

 

Do szpiku kości antykatolicka stacja telewizyjna w swoim materiale zaprezentowała rzekome absurdy wynikające z polskiego stanu prawnego. Ani słowem nie zająknęła się natomiast o prawdziwej istocie małżeństwa, której obowiązujące nad Wisłą przepisy jednoznacznie bronią. Głos oddano wyłącznie zwolennikom niszczenia porządku prawnego poprzez zafałszowywanie podstawowych definicji, tak jak to w niektórych krajach Zachodu uczyniono z pojęciem małżeństwa – dziś bluźnierczo tłumaczonego tam również jako korelacja dwóch mężczyzn bądź dwóch kobiet.

 

Opisywana w materiale TVN24 sytuacja dwóch samcołożników nie jest jednak li tylko reportażowym studium przypadku. To dla rewolucyjnego lewicowo-liberalnego medium okazja do zachęcenia innych homoseksualistów, by prowadzili podobne akcje i domagali się – choćby i w Strasburgu – wywrócenia polskiego porządku prawnego.

 

Źródło: tvn24.pl

MWł

 

 


DATA: 2018-03-23 13:09
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Kiedy eutanazja. TVN da przykład jak POwinna wyglądać.....
ponad 2 lata temu / opty
 
NIE OGLADAJCID TVN I POLSATU ! TO SZATANANSKIE STACJE!
ponad 2 lata temu / Tomasz
 
TVN popiera dzicz, ideologiczną dzicz, co ma być wzorem. To jest telewizja "fekatywna" i chce tymi fekaliami zalać Polskę.
ponad 2 lata temu / DNA
 
Nietrudno było to przewidzieć. Drodzy Rodacy, oni nie odpuszcza. Trzeba zapiać pasy, bo teraz będzie szybko i przerażająco. Ja wiem, jakich metod będą używać. Ja wiem, jak wyglada społeczeństwo po transformacji obyczajów. Życie w nim to męczarnia nie do opisania. Ból ogromny, ze ?to? wylewa swój jad trujący w mojej Ojczyźnie.
ponad 2 lata temu / Antymodernista
 
A jak w Iranie Ahmed wziął ślub z dwiema kobietami to w Polsce też mu nie uznali. I co ma biedny Ahmed zrobić? Potraktowali Ahmeda jak tych gejów. Tylko TVN nie stanie w obronie Ahmeda. Trzeba mu tylko współczuć. Prawo jest niesprawiedliwe.
ponad 2 lata temu / trooper
 
teraz właśnie wyszło całkiem już na jaw kto jest kim ! sataniści pełną gębą !
ponad 2 lata temu / szok
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.