DZIŚ JEST:   03   LIPCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Tomasza Apostoła
Św. Leona III, papieża
 
 
 
 

Valdis Grinsteins

Nie płakałem po Chavezie

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Sytuacja jest prosta. Populistyczni socjaliści wprowadzają wszędzie ubóstwo i bandyterkę. To reguła od której nie ma wyjątków i kiedy aktualne elity skończą z (dopiero budowanym) mitem Chaveza, to historia i spoleczeństwo wydadzą mu o wiele wyższy rachunek, niż Polacy komunie.
ponad 7 lat temu / Obserwator
 
Ależ ja wcale nie uważam, że USA zaprowadzą w Wenezueli raj na ziemi, wogóle się do tego nie odniosłam. Idąc tym tokiem myślenia mogłabym posądzić moją przedmówczynię o pochwałę prezydentury Chaveza, który poza brakiem uległości wobec USA nie wsławił się niczym pozytywnym dla swojego kraju,a wręcz doprowadził go do ruiny
ponad 7 lat temu / Iw
 
NO to teraz będzie nowy, spolegliwy z USA prezydent i zobaczymy gołą d.. mieszkańców Wenezueli. USA przyniosą im "prawdziwą demokrację". Będą mieli kraj nie podzielony i nie pogrążony w korupcji, gdzie będą rządzić prawa rynku i wolnej konkurencji. Jak to wygląda, to widać w teraz w Libii i Iraku. Powodzenia. Dla niedokształconych owieczek: "Hitman, czyli wyznania ekonomisty od brudnej roboty" John Perkins.
ponad 7 lat temu / Marylka Sz.
 
Tu nie chodzi wcale o niechęć do Libii czy Iranu, autor raczej pokazuje, że Chavez sam będąc dyktatorem szukał sobie sojuszników wśród podobnych sobie jak Castro, Kim Dzong Il czy Kadafi, bo nikt inny poparcia by mu nie udzielił. I to jest całkiem obiektywny pogląd a nie żadna demonstracja poglądów.
ponad 7 lat temu / Iw
 
Najgorsze jest to, że są środowiska,które określają siebie jako konserwatywne a wypisują pochwały na cześć tego satrapy, komunisty.
ponad 7 lat temu / konserwatysta niebolszewik
 
Niechęć do Libii i Iranu (co one komu wadziły?) rzuca pewne światło na poglądy autora.
ponad 7 lat temu / Gajowy Marucha
 
Wcale się nie dziwię temu tekstowi. Raczej zastanawia mnie liczba pochwalnych dla Chaveza artykułów, również w mediach katolickich. Chęć przypodobania się?
ponad 7 lat temu / Wolny Katolik
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.