DZIŚ JEST:   16   LIPCA   2019 r.

NMP Szkaplerznej z Góry Karmel
Św. Marii Magdaleny Postel
 
 
 
 

Nie pasuje mu Braun, teraz atakuje Ziemkiewicza. Jonny Daniels w akcji!

Nie pasuje mu Braun, teraz atakuje Ziemkiewicza. Jonny Daniels w akcji!
Fot. Jacek Lagowski/FORUM

Internetowy komentarz Rafała Ziemkiewicza nie umknął uwadze prezesa Fundacji From the Depths. Dziennikarz wezwał do wznowienia ekshumacji w Jedwabnem.

 

Skoro już mamy wojnę, apeluję do IPN - nie tylko apeluję, proszę, błagam - wykorzystajcie tę okazję, by wreszcie przeprowadzić ekshumację w Jedwabnem – zaapelował w mediach społecznościowych Rafał Ziemkiewicz. Popularny dziennikarz i pisarz przypomniał, że ekshumacje zostały skutecznie zablokowane ponad 10 lat temu z powodu nacisków organizacji żydowskich.

 

„Może przydałoby się, aby ten apel przybrał formę jakiegoś listu, interpelacji albo został zinstytucjonalizowany w inny sposób?” – napisał Ziemkiewicz.

 

Do jego słów odniósł się Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths zabiegającej o dialog polsko-żydowski. „Ponieważ facet nie narobił jeszcze wystarczająco dużo szkód w tym tygodniu. W co on gra?” – napisał na Twiterze.

 

Jedyną gra, w jaką gram, jest prawda – odpowiedział Ziemkiewicz. Publicysta podkreślił, że jest gotów przeprosić za Jedwabne, jeżeli książka Jana Tomasza Grossa okaże się prawdziwa. Podkreślił, że to w grobie są dowody, które wskażą, jak było naprawdę.

 

 

luk

 

Oglądaj także:

 

Jonny Daniels chce wyeliminować Brauna? Reżyser odpowiada!

 


DATA: 2018-02-05 07:38
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie życzymy sobie obcych agentów działajacych jawnie na szkodę POLSKI !!!!!!!
6 miesięcy temu / TA
 
Od kiedy zacząłem się interesować polityką zauważyłem, że każda osoba pokazywana w mediach w dobry sposób, która coś robi dobrego dla obywateli itp. jest zawsze promowana, w tym wypadku pokazuję się chyba najbardziej znienawidzonego żyda w Polsce, który się wziął z znikąd by wypromować brauna i Ziemkiewicza. Brauna na przyszłe wybory, a ziemkewicza bóg wie na co. Ale, ta sprawa z pomnikiem katynskim w jersey city to powinna nam uświadomić,która maskowała ustawe 447 z tego samego dnia.
11 miesięcy temu / xyz123
 
część nieopublikowanego z nim wywiadu: Hanna Krall: Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków! Bronisław Geremek: Niezbyt lubię ? Takie określenie jest niezbyt ścisłe ! Ja ich po prostu nienawidzę. Tak nienawidzę, że nie wiem jak to wyrazić słowami. Hanna Krall: Ale przecież pana i pana matkę uratował właśnie Polak ! Bronisław Geremek: To prawda. Stefan Geremek ukrył nas oboje w Zawichoście. Później nawet, kiedy było już jasne i pewne, że mój ojciec Borys Lewartow ? nauczyciel ze szkółki rabinackiej, zginął w getcie warszawskim, ożenił się z moją matką. Niemniej jednak jak od dziecka musiałem ukrywać swoje pochodzenie i nie jeden raz bluźniłem przenajświętszemu, niech będzie sławione imię Jego po wieki wieków, że stworzył mnie właśnie żydem! A zresztą, czytała chyba pani pamiętniki Emanuela Gingelbluma? Hanna Krall: Oczywiście. Przecież pisałam książkę o getcie warszawskim i bohaterach żydowskiego Ruchu Oporu. Bronisław Geremek: No, to co pewnego
ponad 1 rok temu / tasss
 
Panie Ziemkiewicz! Aj! Waj! Nu ni można tak! Jeszcze wyjdzie, że to nie była stodoła a stodółka i że ją Wehrmacht już w 1939 sfajczył.
ponad 1 rok temu / agricola
 
Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE,jako NASTĘPSTWO WYBRAŃSTWA wyeksponował ŻYDOWSKĄ nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI. Michael Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA. Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI opisał ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ.Narzędziem okazał się być KULT HOLOCAUSTU dla ograniczani ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.
ponad 1 rok temu / Mieczysław S.Kazimierzak
 
Grzegorz Braun jak zwykle wspaniały i rzeczowy. Jerzy Burski
ponad 1 rok temu / JB
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.