DZIŚ JEST:   05   SIERPNIA   2020 r.

Matki Bożej Śnieżnej
Św. Oswalda, męczennika
 
 
 
 

Nie parlament a sądownictwo. Słowacki duchowny ostrzega przed liberalną agendą

Nie parlament a sądownictwo. Słowacki duchowny ostrzega przed liberalną agendą
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

„Dla liberałów dzisiaj ważne jest sądownictwo” – ostrzega słowacki duchowny ks. Marian Kuffa, a jako negatywny przykład takiej sytuacji przypomina „sądowe morderstwo” dwuletniego Alfiego Evansa w 2018 roku.

 

Ksiądz Marian Kuffa jest znany z swoich jasnych poglądów w sprawach moralnych, trzymających się ściśle doktryny katolickiej, co nie podoba się liberałom, próbującym propagować indyferentyzm religijny i moralny. Prowadzi Inštitút Krista Veľkňaza w Žakovcach koło Popradu – organizację służącą pomocą osobom w potrzebie, m.in. prowadzącą domy dla mężczyzn, kobiet i dziewcząt przeżywających trudne okresy w życiu, oraz dom dla osób starszych.

 

Mając bogate doświadczenia w działalności charytatywnej na rzecz osób w trudnych sytuacjach ks. Marian Kuffa widzi niebezpieczeństwa, jakie dla życia społecznego niesie ideologia gender i zawłaszczanie polityki państwa przez liberałów.

 

Wielkie niebezpieczeństwo widzi też w przyjętej przez Słowację Konwencji Stambulskiej, która otwiera drogę do wdrażania celów obranych przez genderystów poprzez orzeczenia sądowe. Jak powiedział w Lewoczy ks. Kuffa, dzisiaj dla genderystów ważniejszy niż posiadanie „swojego“ posła albo ministra jest wpływ na sądownictwo, dlatego tak wiele walk toczy się dzisiaj na Słowacji o obsadę Sądu Konstytucyjnego. Odwołując się do roli sądów w zmianach prawa, ks. Kuffa podał ubiegłoroczną tragedię rodziców dwulatka Alfego Evansa, o którego zabiciu w szpitalu zadecydował brytyjski sąd, wbrew protestom opinii publicznej i rodziców.

 

Źródło: Inštitút Krista Veľkňaza, Hlavne Spravy
PK


DATA: 2019-02-17 11:35
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dlatego syjonistyczne, lewackie piśmidła tak zaciekle bronią sądów w Polsce. Dlatego należy się modlić aby dobry Bóg, spowodował, że nie będą oni mogli prowadzić tej podlej propagandy i aby przepadali w wyborach.
ponad 1 rok temu / taki 1
 
Według lewactwa sądowego nie prawo jest ważne a jego interpretacja.
ponad 1 rok temu / DNA
 
sądownictwo staje się zagrożeniem dla wolności jednostki także z powodu nieostrego,zideologizowanego prawa,którego zalew spowoduje potop niszczący ludzkość
ponad 1 rok temu / marek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.