DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2020 r.

II Niedziela Zwykła
Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

Nie ma tolerancji dla wrogów tolerancji? Najnowszy numer „PCh24 Co Tydzień”

Nie ma tolerancji dla wrogów tolerancji? Najnowszy numer „PCh24 Co Tydzień”
PCh24CT

Doczekaliśmy czasów, w których liberałowie – wbrew nazwie swojej ideologii – ograniczają swobodę wypowiedzi katolikom, konserwatystom oraz wszystkim osobom kontestującym kierunek, w jakim zmierza świat.

 

Tymczasem media posiadają ogromny wpływ na ludzkie przekonania. Jakich przywódców wybiorą więc obywatele, skoro od wielu lat karmieni są regularnie przekazem zgodnym ze „standardami” politycznej poprawności – pyta w 87. numerze „PCh24 Co Tydzień” redaktor wydania Michał Wałach.

 

Aby pobrać nasz e-tygodnik wystarczy kliknąć TUTAJ.

  

  


DATA: 2019-12-16 07:25
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie ma wolności dla wrogów wolności - obywatel Saint-Just, przywódca jakobinów. Nie ma zgody na brak zgody - obywatel Bigos, przywódca ludu pracującego miast i WSI.
1 miesiąc temu / Bondaree
 
Deklaracje, traktaty, nakazy, zakazy, unie - stworzone przez tych, którzy odrzucili Boga, a służą szatanowi w sprawowaniu władzy nad tym światem - a porzucić to wszystko ! - bez obaw, bez strachu, wszystko zaś zawierzyć Królowi Królów - to jest polska racja stanu ! - a Jezus Chrystus Król osłoni nas od nieszczęść, ochroni przed tymi, którzy chcą nas zniewolić i usidlić nasze dusze. Kto chwyta się różnych metod i środków, a nie dostrzega tego najprostszego i najpewniejszego - nie wierzy Panu Bogu. "Nie troszczcie się więc zbytnio i nie mówcie: co będziemy jeść? co będziemy pić? czym będziemy się przyodziewać? Bo o to wszystko poganie zabiegają. Przecież Ojciec wasz niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie. Starajcie się naprzód o królestwo i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane /Mt 6, 31-33/ - przecież to takie proste - a ilu jest gotowych by Mu zaufać ?
1 miesiąc temu / tak tylko
 
To się nazywa tolerancja represywna. Wynalazek Marcuse'a
1 miesiąc temu / Monika
 
Heroldzi tolerancji sami wielokrotnie pokazali że są hiper-nietolerancyjni; ukuli to hasło na użytek ideologicznej walki o tzw. "polityczną poprawnośc" - by służyła im jako pałka do okładania inaczej myślących,nieakceptujących ich fałszu i patologii. W trwającej nieustannie walce duchowej nie ma miejsce na kapitulancką postawę wobec zła; trzeba wyrażnie się opowiedziec gdyż nie ma strefy neutralnej - obojętnośc też jest wyborem,przeciw wartością Dobra,Prawdy,Piękna.
1 miesiąc temu / t
 
Oni pojęcie tolerancji zaczerpnęli od kultury islamskiej. Jeśli tolerancja to tylko na naszych zasadach.
1 miesiąc temu / pastyszek
 
Ale doczekaliśmy szalonych czasów! Na szczęście koniec świata już bliski : ... a wtedy zacznie się sad nad tym zepsutym światem.
1 miesiąc temu / Król Artur
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.