DZIŚ JEST:   03   SIERPNIA   2020 r.

Św. Lidii z Tiatyry
Św. Nikodema
 
 
 
 

Nie ma tolerancji dla wrogów tolerancji? Najnowszy numer „PCh24 Co Tydzień”

Nie ma tolerancji dla wrogów tolerancji? Najnowszy numer „PCh24 Co Tydzień”
PCh24CT

Doczekaliśmy czasów, w których liberałowie – wbrew nazwie swojej ideologii – ograniczają swobodę wypowiedzi katolikom, konserwatystom oraz wszystkim osobom kontestującym kierunek, w jakim zmierza świat.

 

Tymczasem media posiadają ogromny wpływ na ludzkie przekonania. Jakich przywódców wybiorą więc obywatele, skoro od wielu lat karmieni są regularnie przekazem zgodnym ze „standardami” politycznej poprawności – pyta w 87. numerze „PCh24 Co Tydzień” redaktor wydania Michał Wałach.

 

Aby pobrać nasz e-tygodnik wystarczy kliknąć TUTAJ.

  

  


DATA: 2019-12-16 07:25
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie ma wolności dla wrogów wolności - obywatel Saint-Just, przywódca jakobinów. Nie ma zgody na brak zgody - obywatel Bigos, przywódca ludu pracującego miast i WSI.
7 miesięcy temu / Bondaree
 
Deklaracje, traktaty, nakazy, zakazy, unie - stworzone przez tych, którzy odrzucili Boga, a służą szatanowi w sprawowaniu władzy nad tym światem - a porzucić to wszystko ! - bez obaw, bez strachu, wszystko zaś zawierzyć Królowi Królów - to jest polska racja stanu ! - a Jezus Chrystus Król osłoni nas od nieszczęść, ochroni przed tymi, którzy chcą nas zniewolić i usidlić nasze dusze. Kto chwyta się różnych metod i środków, a nie dostrzega tego najprostszego i najpewniejszego - nie wierzy Panu Bogu. "Nie troszczcie się więc zbytnio i nie mówcie: co będziemy jeść? co będziemy pić? czym będziemy się przyodziewać? Bo o to wszystko poganie zabiegają. Przecież Ojciec wasz niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie. Starajcie się naprzód o królestwo i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane /Mt 6, 31-33/ - przecież to takie proste - a ilu jest gotowych by Mu zaufać ?
7 miesięcy temu / tak tylko
 
To się nazywa tolerancja represywna. Wynalazek Marcuse'a
7 miesięcy temu / Monika
 
Heroldzi tolerancji sami wielokrotnie pokazali że są hiper-nietolerancyjni; ukuli to hasło na użytek ideologicznej walki o tzw. "polityczną poprawnośc" - by służyła im jako pałka do okładania inaczej myślących,nieakceptujących ich fałszu i patologii. W trwającej nieustannie walce duchowej nie ma miejsce na kapitulancką postawę wobec zła; trzeba wyrażnie się opowiedziec gdyż nie ma strefy neutralnej - obojętnośc też jest wyborem,przeciw wartością Dobra,Prawdy,Piękna.
7 miesięcy temu / t
 
Oni pojęcie tolerancji zaczerpnęli od kultury islamskiej. Jeśli tolerancja to tylko na naszych zasadach.
7 miesięcy temu / pastyszek
 
Ale doczekaliśmy szalonych czasów! Na szczęście koniec świata już bliski : ... a wtedy zacznie się sad nad tym zepsutym światem.
7 miesięcy temu / Król Artur
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.