DZIŚ JEST:   19   SIERPNIA   2019 r.


Św. Jana Eudesa
Św. Sykstusa III, papieża
 
 
 
 

Nie ma miejsca dla Boga, jest dla prostytutek. Ostateczny upadek Szwajcarii

Nie ma miejsca dla Boga, jest dla prostytutek. Ostateczny upadek Szwajcarii
REUTERS / FORUM
#BÓG    #BUDKI    #PRZYSTAŃ    #PROSTYTUTKI    #UPADEK    #ZURYCH    #SEKS    #PAN BÓG    #PROSTYTUCJA    #SZWAJCARIA    #SEKS BUDKI

Kilka tygodni temu rząd Szwajcarii podjął decyzję o wyrzuceniu z hymnu odniesień do Boga, bo jest to zbyt „staroświeckie”. Teraz Zurychu wcielono w życie iście „nowoczesny” pomysł – postawiono budki dla kierowców, w których „swobodniej” będzie można korzystać z usług prostytutek.

 

Nie dość, że budki finansowane są z pieniędzy miejskich, to jeszcze ich otwarcie – zaplanowane na 26 sierpnia – ma odbyć się podczas oficjalnej uroczystości.

 

Pomysł ustawienia budek wyszedł od władz Zurychu, ale został zaakceptowany przez mieszkańców miasta w jednym z często odbywających się w Szwajcarii referendum. W ogłoszeniu reklamującym „przystań” napisano, że będą z niej mogli skorzystać „tylko samotni kierowcy w godz. od 19 wieczorem do 5 rano”. Do wyboru będą mieli usługi 40 nierządnic.

 

Skąd wzięła się wulgarna inicjatywa władz miasta? Włodarze Zurychu tłumaczą, że chcieli uporać się z problemem prostytutek, które oferowały swoje usługi kursując wzdłuż ulic. Przeniesiono więc ich usługi z centrum na peryferie. Prace nad budkami kosztowały już 2,1 mln franków szwajcarskich, ich roczne utrzymanie szacowane jest na 700 tys. franków.

 

Przypomnijmy, że w styczniu 2014 roku ma ruszyć konkurs na nowy hymn Szwajcarii. Obecny powstał w 1841 roku i władze uznały, że jest „zbyt staroświecki”. Szwajcarzy oczekują, by w ich hymnie znalazły się odwołania do wartości zawartych w konstytucji, takich jak: wolność, czy demokracja. Nic nie wiadomo, by w „nowoczesnym” hymnie znalazły się odniesienia do prostytucji.

 

 

Źródło: wprost24.pl

kra

 

 


DATA: 2013-08-19 08:43
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

W Bazylei prostytutki mają wydzielone miejsca na ulicy i tylko tam mogą kusić klientów, napisaliśmy o tym artykuł
ponad 2 lata temu / Mlodzi na Dorobku
 
Mam świetny pomysł na walkę z tym ohydztwem: wystarczy wylać kwas masłowy. Smród będzie taki, że box stanie się bezużyteczny.
ponad 5 lat temu / Refael72
 
widzisz i nie grzmisz !!!
ponad 6 lat temu / virusarturo
 
Propozycja zmiany hymnu to inicjatywa prywatna, nie państwowa. Kto wie, czy nie tak samo jest z tymi budkami. Media zagraniczne np. BBC i polskie wprowadzają nas w błąd - mało komu chce się dokładnie czytać doniesienia i przez to mamy jedną wielką dezinformację...
ponad 6 lat temu / mikkenn
 
Módlmy się za naszych Braci i nasze Siostry ze Szwajcarii o nawrócenie i wstawiennictwo u Matki Bożej i świętych patronów szwajcarskich do Pana Boga o mądrość i Ducha Świętego. I nie tylko dla nich.
ponad 6 lat temu / Bracia i Siostry
 
Szwajcaria jest coraz bardziej biednym, smutnym krajem. Legalizacja kazirodztwa na szczęście u nich nie przeszła, ale odrzucając Boga może to nie długo nastąpić.
ponad 6 lat temu / marekb54
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.