Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   12   LIPCA   2020 r.

XV Niedziela zwykła
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
 
 
 
 

Nie każda wiosna bywa radosna! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

„Wiosna”, czyli kolejny polityczny eksperyment skrajnej lewicy na polskiej ziemi wystartował. Co może nam przynieść „nowoczesny” i „postępowy” Robert Biedroń wraz ze swoją starą-nową ekipą „wychowaną” przez ideę Janusza Palikota. Na te i wiele innych pytań odpowiadali goście Łukasza Karpiela w programie „Prawy prosty” - Arkadiusz Stelmach i dr Paweł Momro.

 

 

Fot. Michal Dyjuk / FORUM


DATA: 2019-08-21 14:01:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Palikot przekazał pałeczkę Petru .. ten ..Biedroniowi! Widać ewolucję upadku!! Szybciej skończą niż zrealizują swój "srebrnikowy" plan. Walka "szatana" z Panem Bogiem jest największa w Polsce bo poddały się Am.Półn. Europa, została Polska. Polska zwycięży, niech ludzie rozumieją co się dzieje szczególnie młodzi i niech się modlą!
ponad 1 rok temu / Mateusz
 
O ile rozumiem, że ktoś może być za aborcją, o tyle nie rozumiem, jak ktokolwiek mógłby zagłosować na partię, która głosi, że zlikwiduje kopalnie.
ponad 1 rok temu / Homeomorfismus
 
Wiosna nie ma w tym wypadku twardego elektoratu.
ponad 1 rok temu / Leo
 
Biedroń otworzył puszkę Pandory gdzie znajdują się dwa drogowskazy: jeden wskazujący drogę Polski bez kościoła, multikulti , z legalnymi dewiacjami, skazaną na biologiczne wymarcie. Druga droga to wzmocnienie roli Kościoła (parafie wydawałby opinie kto powinien miec prawa wyborcze), z obowiązkowym nauczaniem religii, powszechną służbą wojskową, zabezpieczoną przez inwazją szariatu. Trzeciego drogowskazu nie ma. Który wybierzemy?
ponad 1 rok temu / Izydor Oracz
 
c.d.Polityk katolicki nie powinien się dorabiać, gdy widzi, że wielu ludzi, którzy pracowali przez lata, nie może przeżyć do pierwszego. A lekarze? Pewnie uważają, że ich pensje w polskich warunkach są moralne. Inaczej zresztą uciekną. Jak to nazwać? To taki nowy patriotyzm? Inna sprawa to życie w konkubinacie. Ono w Polsce staje się normą. Ta przegrana katolików to nie wina Biedronia. Katolicy przestają walczyć o wartości, w życiu codziennym stają się powoli liberalni. Nawet w sprawie aborcji nie można liczyć na PiS. To też zainteresowani już zauważyli. Mogą spróbować oddać głos gdzie indziej. A swoją drogą, to nie ma gdzie. Może się zdarzyć, że sumienia Polaków zostaną złamane przez Wiosnę, ale pewnie nikt nie czuje się winny. A mi właśnie włosy stają na głowie.
ponad 1 rok temu / M
 
Wiosna dla emerytów, którym nie starcza do pierwszego, od dawna w Polsce jest smutna. Kto zawalczył o tych, których życie się kończy, niech podniesie rękę... Widzę, że niektórym nie przeszkadza wysokość emerytur w stosunku do średniej krajowej, ani wysokość najniższej pensji. Włosy mi stają na głowie. Katolickie wartości to też zauważenie tych spraw. Krytyczny moment to jest zabieranie z budżetu ogromnych gaży przez jednych i bogacenie się, a nieuwzględnianie innych. To bardzo niebezpieczne, antykatolickie, antychrześcijańskie. Mówiąc prosto, teraz lokuje się pieniądze z budżetu w pewnych grupach, a innych się nie uwzględnia. Rozdawnictwo pieniędzy już nastąpiło, jedni od dawna bogacą się z budżetu, a niby nie ma komu odebrać. Gaże w spółkach skarbu państwa nikogo nie gorszą? To są prawdziwe miraże i absurdalna strona finansowa. Walec propagandy, że w Polsce ludziom żyje się dobrze, rzeczywiście jedzie. Polityk katolicki nie powinien się dorabiać, gdy widzi, że wielu ludzi, k
ponad 1 rok temu / M
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 144 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.