DZIŚ JEST:   20   LUTY   2019 r.

Św. Franciszka i Hiacynty Marto
Św. Zenobiusza
 
 
 
 

Nie idę na Madonnę!

Nie idę na Madonnę!
W 2009 roku podobny protest zaowocował 25 tysiącami listów

„Nie idę na Madonnę!” to hasło protestu przeciwko warszawskiemu koncertowi kontrowersyjnej „artystki” zwanej Madonną, który organizuje Krucjata Młodych przy Instytucie im. ks. Piotra Skargi. Koncert odbędzie się 1. sierpnia na stołecznym Stadionie Narodowym. Zachęcamy do udziału w akcji i odwiedzenia strony www.protestuj.pl!

 

Nie damy jej zarobić w Polsce!
Nie zgadzamy się, aby do naszego kraju zapraszano piosenkarkę Madonnę Louise Ciccone. Stanowczo protestujemy przeciwko promocji tej „gwiazdy”, jak i zachęcania do udziału w jej koncercie! Namawiamy wszystkich szanujących katolicką wiarę i Ojczyznę, aby zrezygnowali z tej obrazoburczej imprezy.


Nie zgadzamy się też, aby Madonna wystąpiła na Stadionie Narodowym, wybudowanym za nasze pieniądze! Madonna wielokrotnie prezentowała brak szacunku do naszej Ojczyzny. Własną, gwiazdorską legendę oparła na obrazoburstwie i bezczeszczeniu chrześcijańskich symboli. Obrażanie Jezusa Chrystusa, podpalanie krzyży i zakładanie korony cierniowej, skandaliczne wykorzystywanie postaci Maryi stały się dla niej głównym elementem taktyki marketingowej.

 

Ona nas obraża
Madonna to ignorantka usiłująca zbić kapitał poprzez promocję perwersji i wywoływanie skandali. Starzejąca się „gwiazda”, aby nie wypaść z medialnej machiny, usiłuje grzebać tradycję, niweczyć dumę narodową, bezcześcić symbole.

 

Protest
W 2009 roku Madonna wystąpiła w Polsce 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, kolejny raz prowokując katolików. Protest przeciwko jej koncertowi, zorganizowany przez Krucjatę Młodych, podpisało 25 000 osób. W tym roku mamy szansę pokazać, że dużo więcej osób nie zgadza się na zapraszanie tej cynicznej pseudoartystki. Jeśli chcesz się przyłączyć do protestu, wejdź na stronę www.protestuj.pl. Wyraź swoje oburzenie i sprzeciw wobec promowania tej obrazoburczej piosenkarki.


PCh24.pl


DATA: 2012-07-17 09:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Pfk, czy jakoś tak... namawianie do bojkotu nie jest zakazywaniem pójścia, a jedynie przemawianiem do rozsądku, jeśli taki u pacjenta istnieje.
ponad 6 lat temu / kolega
 
należy przybić do krzyży tych którzy się tym symbolem pysk wycierają nie jestem fanem madonny,ale to tylko baba robiaca kase zli to ci którzy każą poważać tych których oni powazją psełdo katolików i psełdo polaków z ramienia faszystowskiej skrajnej prawicy
ponad 6 lat temu / mavek11
 
Zadne to świeto. Nie chcesz - nie idz, ale nie zabraniaj innym!
ponad 6 lat temu / Pfk
 
Co ma piernik do wiatraka? Idę do kościoła a także na koncert. Odnośnie Powstania Warszawskiego; Gdzie są odpowiedzialni za tragedię powstańczą i śmierć dwustu tysięcy Warszawiaków. Napiszcie prawdę o Rządzie Londyńskim, kanapowych premierach i prezydentach.
ponad 6 lat temu / askenazy
 
Jestem zdanie, że nie powinni Pani pozwolić na koncert! To godzi w naszą kulturę, kiedy ta Pani występuje. Na estradzie zachowuje się bardzo nieprzyzwoicie, szczerząc nieszczery uśmiech i wywijając prowokacyjnie kuciapką. Zdecydowanie lepiej, gdyby koncert się nie odbył.
ponad 6 lat temu / Katoliczka
 
tak - teraz wpuszczają madonnę, jutro stinga - satanistę jednego, a kto będzie następny? W zamian powinniśmy im wysłać tego belzebuba Kostrzewskiego i belezebuba Nergala - niech mają za swoje.
ponad 6 lat temu / Co za kraj
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.