DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Nie dla szariatu! Polskie kobiety chcą, by islam widniał w Konstytucji obok nazizmu, faszyzmu i komunizmu

Nie dla szariatu! Polskie kobiety chcą, by islam widniał w Konstytucji obok nazizmu, faszyzmu i komunizmu
fot. Krystian Maj / Forum

Statystyki kryminalne są bezlitosne. Tam, gdzie pojawiają się muzułmanie, tam rośnie przestępczość, także na tle seksualnym, a prawa kobiet są nagminnie łamane. Jak ostrzegły kobiety występujące przeciw szariatowi, czas zweryfikować politykę imigracyjną oraz poglądy na temat islamu. Czas działać póki nie jest jeszcze za późno.

 

W ocenie Miriam Shaded, prezes fundacji Estera , to co dzieje się wokół polityki imigracyjnej, to jakie stanowiska zajmują feministki i lewicujące organizacje, jest przerażające. W całym imigracyjnym zamieszaniu nie uwzględniane są bowiem podstawowe wartości, jak ochrona praw człowieka. Premiuje się za to islam, z którym ściśle związane jest prawo szariatu, nie mające szacunku dla kobiet.

 

- Mam żal do wszystkich kobiet, które nie mówią jasno, co robi islam. Patrzę na to co się dzieje w Europie zachodniej, jak łamane są prawa kobiet w imię walki o coś innego, ale to „coś” odbierze nam nasze prawa – podkreśliła  Shaded.

 

Jak wskazała, z niezrozumiałych przyczyn bagatelizowane jest to, że we Francji funkcjonuje ponad tysiąc muzułmańskich stref „no go”, wyjętych spod prawa, gdzie dochodzi do masowych gwałtów, prostytucji, a kobiety są bite i molestowane. Nie mówi się głośno o tym, że w Szwecji, według statystyk, sprawcami 78 proc. gwałtów są Muzułmanie, którzy stanowią zaledwie 2 proc. społeczeństwa. Cicho jest o tym, że w niemieckich ośrodkach dla uchodźców, gdzie większość stanowią młodzi mężczyźni, uciekające przed przemocą kobiety nadal cierpią, a o tym, że w Wielkiej Brytanii obrzezano 137 tys. kobiet się nie wspomina.

 

W ocenie kobiet występujących przeciw szariatowi, takie obrazy mogą stać się udziałem Polski, jeśli będziemy wpuszczać do kraju muzułmańskich mężczyzn.

 

Dlatego też panie opowiedziały się przeciwko przyjmowania do Polski islamistów. Chcą wprowadzenia konstytucyjnego zakazu promowania totalitarnych praktyk islamu i traktowania go jako systemu politycznego, równie okrutnego jak nazizm, faszyzm i komunizm.

 

Kobiety chcą też, by ujawniono prawdziwe dane o przestępstwach dokonywanych przez muzułmanów na terenie UE oraz informacje o strefach „no go”. Panie opowiedziały się również za uszczelnieniem granic i zadbaniem na arenie międzynarodowej o wartości chrześcijańskie, które uchronią kobiety przed przemocą.

 

Marcin Austyn

DATA: 2015-10-11 22:40
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Przeczytajcie sobie książkę norweskiej dziennikarki, która przez 30 lat obserwowała muzułmanów w róznych krajach. Zapewniam, że każdemu, kto dotychczas litował się nad "biednymi uchodźcami" odechce się islamu raz na zawsze i jeszcZe dwa dni później. Książka nosi tytuł "ISLAM - JEDENASTA PLAGA"
10 miesięcy temu / cZYTACZ
 
Jak można się skontaktować z tymi paniami,bo chcę do nich dołączyć i moje koleżanki też
ponad 2 lata temu / [email protected] gmail.com
 
Ja facet jestem jak najbardziej za tym , to co się dzieje w Europie to jakaś kpina tak jakby ktoś miał na nich wszystkich jakąś teczkę i kazał kłamać prosto w oczy , dodam od siebie że nawet na fb nie wolno krytykować muzułmanów bo z urzędu masz gwarantowaną blokadę , tak to mnie spotkało na jednym z forum napisałem że ja jako obywatel kraju demokratycznego nie chcę muzułmanów w swoim kraju widząc co się dzieje w Anglii , Szwecji czy Francji , i o dziwo po kilku dniach dostałem blokadę za , jak to ładnie napisali szerzenie nienawiści wobec mniejszości wyznaniowej , odpisałem im że według prawa i konstytucji wolno mi mówić że kogoś nie lubię i w mojej wypowiedzi nie było żadnych znaków szerzenia nienawiści ponieważ napisałem o swoich odczuciach i nikogo do tego nie zachęcałem , po kilku dniach ktoś do mnie odpisał że może i miałem trochę racji ale na fb nie wolno źle pisać o muzułmanach , dziękuję taką mamy wolność słowa , można mówić wszystko ale nie o wszystkich .
ponad 3 lata temu / Suarez
 
Niech polskie dziennikarki, zamiast chcieć ubogacenia kulturowego, zaproszą Miriam i naprzeciw posadzą jakiegoś imama. Ona sobie świetnie z nim poradzi - gwarantuję, a jego prawdziwe oblicze szybko wszyscy zobaczą.
ponad 3 lata temu / SSS
 
To jest kobieta z klasa i glowa na karku:) Popieram madre kobiety!!! islam przekracza ogolnoludzkie normy moralne wedle wolnej interpretacji wyznawcow. islam to nie religia. islamisci sami mowia o nierozelwalnosci prawa i religii. skoro to tak funkcjonuje tzn., ze mamy do czynienia z totalitaryzmem i totalna nietolerancja. dla czegos takiego nie ma miejsce w EU, w naszym domu. nie mozna byc trupem, czy niewolnikiem u siebie
ponad 4 lata temu / Przemek
 
Widzę moc pomysłow - może na chwilę byłyby jakims zabezpieczeniem, ale ... bądźmy realistami,weźmy pod uwagę, że każde prawo stanowione może być zmienione na bazie "mądrości etapu" bądź siły. A gdy się policzymy, to wyjdzie nam z kolei,że pot, krew i łzy plus oręż mogłyby coś rozwiązać (jak pod Wiedniem?), ale przecież po to nas rozbrojono mentalnie i faktycznie, abyśmy byli bezsilni. Nie mogę przestać myśleć o tym, że z katolicyzmu wychodzi nam najlepiej owieczkowanie.
ponad 4 lata temu / abakur
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.