DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

„Nie” dla medialnej manipulacji. Już 18 tys. osób wsparło akcję „Nie mój strajk, nie mój protest”

„Nie” dla medialnej manipulacji. Już 18 tys. osób wsparło akcję „Nie mój strajk, nie mój protest”

Adresowany do Redakcji „Gazety Wyborczej” oraz TVN24 sprzeciw wobec medialnej manipulacji w przekazach na temat tzw. czarnych protestów poparło już ponad 18 tys. osób. Domagają się one, by stanowisko grupy feministek nie było przedstawiane jako głos wszystkich Polek. Akcja została zauważona w mediach.

 

Apel „Nie mój strajk, nie mój protest - feministki nie reprezentują wszystkich kobiet” skierowany do redakcji „Gazety Wyborczej” oraz TVN24 to odpowiedź na sposób w jaki media te relacjonowały wydarzenia związane z tzw. czarnym protestem. W ich narracji wyraźnie dało się odczuć, że poglądy prezentowane przez rozkrzyczane feministki żądające m.in. aborcji na życzenie są bliskie wszystkim Polkom.

 

To fałsz. Potwierdza to poparcie dla protestu, który w ciągu kilku dni podpisało ponad 18 tys. osób. Apel został skierowany w imieniu kobiet, które nie zgadzają się, by utożsamiać je z lewacką narracją.

 

Akcja protestacyjna, choć niewygodna dla mediów głównego nurtu, została zauważona przez inne serwisy. Portal wpolityce.pl pisząc o sprzeciwie kobiet wobec medialnych manipulacji podkreślił, że sztucznie napompowany #czarnyprotest nie jest głosem większości. W podobnym tonie o sprawie poinformowała na swoich stronach internetowych TV Republika oraz portal niezalezna.pl. Informacja o akcji przebiła się także na łamy fronda.pl oraz – co ciekawe – wspomniało o niej Radio Kraków. Rozgłośnia informując o tzw. czarnym proteście na krakowskich Błoniach wspomniała także o kontrmanifestacji obrońców życia z Fundacji Pro – prawo do życia.Wciąż można poprzeć akcję i dołączyć do protestu. Jest on dostępny na platformie protestuj.pl 


ABY PODPISAĆ PROTEST KLIKNIJ TUTAJ LUB W PONIŻSZĄ GRAFIKĘ.


 

MA
  


DATA: 2016-10-28 08:39
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Używane w lewicowych mediach określenie "protest kobiet" jest - stosując ich spojrzenie na świat - seksistowskie i stereotypowe! W proteście biorą udział OSOBY różnych płci, a tych płci według co gorliwszych postępowców jest nawet kilkanaście. Serio!
ponad 4 lata temu / Piotrek
 
Przecież nikt ich na siłę nie "utożsamia". To sprawa indywidualnych przekonań. W czym problem? Protest do protestu?
ponad 4 lata temu / Stormer
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.